Go Jane - Летни страсти край морето,всички сме с Go Jane на крачето! - Тема 6

  • 18 572
  • 519
  •   1
Отговори
# 45
  • плевен
  • Мнения: 643
Ето ме и мен.Въпреки че не пиша ви чета редовно.Сама все още не съм поръчвала,но вече имам едни сандалки оттам.  bouquet

# 46
  • Мнения: 23
Цоп в новата темичка Mr. Green
Пепси златна си smile3525

# 47
  • Мнения: 6
 #Crazy  нека и аз да се вклю4а в новата тема....тези обувки ме карат да отка4ам..........то е неизле4имо #Crazy

# 48
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Хайде на новите модели
Пуснали са и някой които бяха изчерпани преди


Бих се включила в сл.поръчка с 14.20 долара

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
Хайде на новите модели
Пуснали са и някой които бяха изчерпани преди


Бих се включила в сл.поръчка с 14.20 долара

и аз чакам да се включа в поръчка за същата сума, до като пак не са свършили номерата  Simple Smile

# 50
  • сусурлево
  • Мнения: 474
знам ги твоите  , моите са леопардовите
Да си ги нося след морето , на тен на крачето ще стоят добре Joy Joy Joy

# 51
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Здравейте момичета  Hug
Отдавна Ви следя и най-вече покупките Ви  Mr. Green и сега май съм се наканила да пускам поръчка ако някоя от Вас иска да се включи нека ми пише на лични. Възнамерявам да я пусна най-късно във вторник така че ако има желаещи мисля че ще можем да се организираме. Лек ден и успешни покупки

# 52
  • Мнения: 515
Здравейте момичета  Hug
Отдавна Ви следя и най-вече покупките Ви  Mr. Green и сега май съм се наканила да пускам поръчка ако някоя от Вас иска да се включи нека ми пише на лични. Възнамерявам да я пусна най-късно във вторник така че ако има желаещи мисля че ще можем да се организираме. Лек ден и успешни покупки


Ееее Тити златна си  Party сега остава до вторрник да не свършат пак моите номера и съм при вас, ще ти пиаш на лични да ме имаш впредвид  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 4 578
Ако е удобно да помоля да показвате какво сте си харесали, какво сте получили и от какво сте доволни, моля....че вече се омотах от къде кво да си поръчам. Joy

# 54
здравейте спещно мие  Praynigнякой да ми каже от Go Jane на 27 см стелка чехъл кой номер е техен 8.5 или 9 Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 515
здравейте спещно мие  Praynigнякой да ми каже от Go Jane на 27 см стелка чехъл кой номер е техен 8.5 или 9 Rolling Eyes

27 см е поне 10 номер което отговаря на нашето 41 номер  Thinking Така си мисля де, нека другите да кажат

# 56
  • Мнения: 0
аз съм си поръчала 39 номер - т.е 8.5 по техните номерации, но за съжаление не мога да кажа дали са точни, защотот още ги чакам. В понеделник ще са при мен!!!

# 57
  • Мнения: 158
На мен от сандалките ми става 8 размер,а от затворените 8.5...това установих,но май си зависи и от модела

# 58
  • Мнения: 145
На мен от сандалките ми става 8 размер,а от затворените 8.5...това установих,но май си зависи и от модела
A ти кой номер си в БГ?

# 59
  • Мнения: 158
На мен от сандалките ми става 8 размер,а от затворените 8.5...това установих,но май си зависи и от модела
A ти кой номер си в БГ?
39  Peace

Общи условия

Активация на акаунт