Go Jane - Летни страсти край морето,всички сме с Go Jane на крачето! - Тема 6

  • 18 570
  • 519
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3

И да звъннеш на EMS ще ти кажат това ковто пише и в сайта за проследяване. Пише ли, че е тръгнала от София? Ти от кой град си?
Ето аз се жалвах, че я няма поръчката, но си идва за 2 дни от София до Варна.


Точно така ми отговориха от  EMS. В сайта за проследяване пише, че е тръгнала от София на 19-ти. Аз затова и се притесних. Последният отговор от митницата беше, че няма такава пратка. Имаме уговорка да им звънна след 15.30. Дано я изровят отнякъде. Явно от София до Силистра пратките пътуват цели четири дни. И дано да са само толкова де  Cry

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хихи, ти си ми и съгражданка.  Mr. Green Че в Силистра на митница ли отиват, къде се намира? Аз си мисля, че трябва да е на поща и досега трябва да е пристигнала.

# 32
  • Мнения: 1 178
ИЗвинете, от София някой прави ли поръчки  Hug

# 33
  • Мнения: 4 435
Запис чак на трета страница. ooooh!


Пепси страхотно оформление на темичката, и много полезно инфо. Hug  bouquet Дано повече хора да си правят труда да го прочетат преди да питат.

За намаленията, понеже имам наблюдения от зимата на 2008-ма, не очаквайте повече намаления от цените които са в момента и няколко долара надолу. Дори и зимата си остават така цените на летните неща примерно. Peace

# 34
  • Мнения: 3
.... Че в Силистра на митница ли отиват, къде се намира? Аз си мисля, че трябва да е на поща и досега трябва да е пристигнала.

Минават през митница и се получават от поща -да.
Всъщност  да се похваля, че си получих най-после нещата. Оказа се, че пратката ми е отлежавала незнайно защо 2 дни в митница Силистра. Никой не ми даде смислен отговор на въпроса защо не съм получила уведомление. И не само това , ами се опитаха да ми вменят, че е моя грижа да ходя да си търся пратките там!

# 35
  • Мнения: 4 428
На мен днес най-накрая ми пристигна известието от митница за трите чифта обущета и съм много щастлива  newsm44 Казаха, че ще ми ги донесат другата седмица  Grinning
Тогава ще ги снимам и покажа. Имам от предна поръчка едни страхотни бели ботуши и съм страшно доволна  Grinning
Сега си харесах от новите модели едни боти и може пак да пусна поръчка. Ако не си харесам друго, мога да включа и някой друг, ако иска  Peace

# 36
  • Мнения: 241
Днес получих ето тази блузка http://www.gojane.com/30331-tops-loose-fit-striped-top.html
Много е хубава и съм си нацелила номера  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 916
Днес получих ето тази блузка http://www.gojane.com/30331-tops-loose-fit-striped-top.html
Много е хубава и съм си нацелила номера  Mr. Green

А кой номер получи и на кой български отговаря?

# 38
  • Мнения: 241
Днес получих ето тази блузка http://www.gojane.com/30331-tops-loose-fit-striped-top.html
Много е хубава и съм си нацелила номера  Mr. Green

А кой номер получи и на кой български отговаря?

Поръчах Л.
На български отговаря на нещо средно между М и Л.

# 39
  • Мнения: 276
Thank you for your recent order with GoJane.com.
 
Because your shipping destination is an international address, the free shipping coupon is not valid and the applicable shipping charges have been applied to your order. 
 
Your order will not be delayed and will be shipped soon.  If you would like to change the shipping address to a US address, please contact us immediately at (909) 930-2700 Mon-Fri, 9am to 6 pm PST or email us at service@gojane.com.
 
We are sorry for any confusion this may have caused and thank you again for shopping with GoJane.com.
 

Go Jane Customer Service
 
направих се на хитра за безплатна доставка,но вижте какво са ми пратили Close
 а за адреса ми така съм написала дали ще има проблем
Date Wed Jul 22 10:30:06 PDT 2009
Ship to IANKA PETKOVA

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 21:14 от gansa

# 40
  • Мнения: 4 916
Днес получих ето тази блузка http://www.gojane.com/30331-tops-loose-fit-striped-top.html
Много е хубава и съм си нацелила номера  Mr. Green

А кой номер получи и на кой български отговаря?

Поръчах Л.
На български отговаря на нещо средно между М и Л.

Благодаря, това ме интересуваше. Явно си съвпадат  Peace

# 41
# 42
  • Мнения: 515

Thank you for your recent order with GoJane.com.
 
Because your shipping destination is an international address, the free shipping coupon is not valid and the applicable shipping charges have been applied to your order. 
 
Your order will not be delayed and will be shipped soon.  If you would like to change the shipping address to a US address, please contact us immediately at (909) 930-2700 Mon-Fri, 9am to 6 pm PST or email us at service@gojane.com.
 
We are sorry for any confusion this may have caused and thank you again for shopping with GoJane.com.
 

Go Jane Customer Service
 
направих се на хитра за безплатна доставка,но вижте какво са ми пратили Close
 а за адреса ми така съм написала дали ще има проблем
Date Wed Jul 22 10:30:06 PDT 2009
Ship to IANKA PETKOVA
SLAVEIKOV
34/4/8
BURGAS burgas 8000
BG Bulgaria

gansa и сега поръчката пусната ли ви е или ще правиш нова, те изтеглиха ли парите
ако не си пуснала ще ми пишеш ли да ме включиш и мен моляяя теееееее, утре сутринта ти пращам паритееее Praynig Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 145
Спред мен поръчката си е тръгнала, ама няма да е с безплатна доставка Simple Smile
Нищо, ние пак не успяхме да се уредим Wink България не им е oт любимите страни на Хамериканците  Laughing

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 21:54 от jabka_28

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ако си влезеш от имейла в линка на поръчката ще видиш, че автоматично са си начислили доставката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт