Go Jane - Летни страсти край морето,всички сме с Go Jane на крачето! - Тема 6

  • 18 567
  • 519
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515
Заредили са пак моя номери от двата модела  Laughing кажете ми сега не съм ли карък  Rolling Eyes някой да пуска поръчка? ooooh!

# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Заредили са пак моя номери от двата модела  Laughing кажете ми сега не съм ли карък  Rolling Eyes някой да пуска поръчка? ooooh!
Хехе и при мен така стана, много кофти.

# 18
# 19
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Така като гледам, май няма кой знае какви намаления в този сайт. Дано не се окажа права и да ни изненадат за края на лятото. Нищо, че аз вече съм се обзавела за 5 лета напред, а и за зимите.  Mr. Green
Пепс с теб се гоним по темите , сори  Embarassedза снощи бях много шашната и неадекватна
А относно намаленията немога да им хвана цаката. Имаше едни които сега не откривам , когато ги пуснаха бяха на 16 долара с Лилу много им се чудихме , този понеделник бяха на около 22 долара .
Поръчвам си летни обувки от февруари месец , цените от тогава не са се променили много, мисля и че сега няма да се променят. Но знае ли човек да се надяваме да станат още по - евтини . Да кажат по - отдавана поръчващите как е края на лятото.
Макар ,че щати много и в някои няма зима , тъй че надеждите за намаления са малки

# 20
  • Мнения: 515
Заредили са пак моя номери от двата модела  Laughing кажете ми сега не съм ли карък  Rolling Eyes някой да пуска поръчка? ooooh!
Хехе и при мен така стана, много кофти.

много тъпо ще откача  smile3511

# 21
  • Мнения: 824
http://www.gojane.com/36466-dresses-denim-stitch-design-tank-dress.html
дали е много къса или е до коляното
искам я

# 22
  • Мнения: 3
Имате ли представа колко време може да се забави пратка в България? Проследявам си Tracking номера и виждам, че е пристигнала още на 19- ти. До днес не съм получила известие и реших да позвъня в пощата , от там ме препратиха в митницата и на двете места категорично ми заявиха, че няма пратка на мое име. Какво мога да направя в този случай, дайте ми съвет  Cry

# 23
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Имате ли представа колко време може да се забави пратка в България? Проследявам си Tracking номера и виждам, че е пристигнала още на 19- ти. До днес не съм получила известие и реших да позвъня в пощата , от там ме препратиха в митницата и на двете места категорично ми заявиха, че няма пратка на мое име. Какво мога да направя в този случай, дайте ми съвет  Cry
Провери с номера на телефона на ЕМС пощи , който е в първия пост на темата в червено

# 24
  • сусурлево
  • Мнения: 474
В дясно има описание пише 26 инча = 62.4 см, незнам с или без презрамките обаче

# 25
  • сусурлево
  • Мнения: 474
За почитателите на високи токчета . Бях много приятно изненадана от това, което на снимката ми изглежда ужасно , на живо е прекрасно и стои много добре , изненадващо е че е и удобно въпреки двойната платформа и висок ток
 

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
За почитателите на високи токчета . Бях много приятно изненадана от това, което на снимката ми изглежда ужасно , на живо е прекрасно и стои много добре , изненадващо е че е и удобно въпреки двойната платформа и висок ток
 

покажи го  Hug , направи ни снимки   bouquet

# 27
  • сусурлево
  • Мнения: 474
то не е за мен , но го пробвах и вече е при притежателката му . И ме хвана яд , сега гледах моя номер го няма вече

# 28
  • Мнения: 863
записвам се да ви следя,че ви изпуснах преди няколко теми Crazy
харесала съм си едни сандалки,ако има обща поръчка скоро ще се  включа  bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В предната тема съм пуснала снимки на тези черни обувки.

Имате ли представа колко време може да се забави пратка в България? Проследявам си Tracking номера и виждам, че е пристигнала още на 19- ти. До днес не съм получила известие и реших да позвъня в пощата , от там ме препратиха в митницата и на двете места категорично ми заявиха, че няма пратка на мое име. Какво мога да направя в този случай, дайте ми съвет  Cry

И да звъннеш на EMS ще ти кажат това ковто пише и в сайта за проследяване. Пише ли, че е тръгнала от София? Ти от кой град си?
Ето аз се жалвах, че я няма поръчката, но си идва за 2 дни от София до Варна.
В този ред на мисли, взех поръчката момичета, но имам лоша новина, ще мога да ви пратя нещата чак в понеделник. Знам, че сте нетърпеливи, но утре няма да бъда на работа, ще съм по болници с мама и надали ще ми остане време за това.

Общи условия

Активация на акаунт