Go Jane - Летни страсти край морето,всички сме с Go Jane на крачето! - Тема 6

  • 18 565
  • 519
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 094
Zdraveite! Skoro 6te  se puska li poru4ka iskam i az da se vklu4a ;]
здравей ма аз ще правя тез дни харесай си няколко и ми ги напиши Simple Smile
 ако ми остане място понеже ще поръчвам с приятелки ще пиша и тук някой ако иска да се включи

и аз искам да се включа с тези обувки
  http://www.gojane.com/36202-shoes-leatherette-zipper-front-bootie.html  в черно 6 номер пиши ми на лично или скайпа gery.koleva да се разберем за плащането  Hug 
Благодаря   bouquet

# 466
  • Мнения: 4 546
 Rolling Eyes
ама кой ще пуска поръчка, аз не видях такова нещо  Rolling Eyes

# 467
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
А някой знае ли има ли проблем да платя аз,но да поръчам на друг адрес?

# 468
  • Плевен
  • Мнения: 87
момичета, какво стана ще се пуска ли поръчка?  Rolling Eyes

# 469
  • Мнения: 183
А някой знае ли има ли проблем да платя аз,но да поръчам на друг адрес?
Няма проблем,аз точно това направих  Peace

# 470
  • сусурлево
  • Мнения: 474
билдинг и шипинг адреса трябва да са еднакви , защото ако не са на митницата излиза , че все едно едното лице продава на другото и се дължи мито .Имахме такъв случай, но митничара излезна свестен и ни се размина .

# 471
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 813
да попитам значи събрах сума  $110   доставката ще е 40 $ мога ли да допълня до 150 долара или тази 150 трябва да са с доставката?

# 472
  • Мнения: 183
билдинг и шипинг адреса трябва да са еднакви , защото ако не са на митницата излиза , че все едно едното лице продава на другото и се дължи мито .Имахме такъв случай, но митничара излезна свестен и ни се размина .
Ами аз не съм давала два адреса,написах само единия(не моя по лична карта,а друг)в колонката Shipping Address и дадох да е същия и в колонката Billing Address  Mr. Green .


Можеш да ги допълниш до 150 долара+40 долара доставка. Само,че се съобрази да е до 149,99,защото за 150 ще ти вземат 45$ за доставка .

# 473
  • Мнения: 2 094
да попитам значи събрах сума  $110   доставката ще е 40 $ мога ли да допълня до 150 долара или тази 150 трябва да са с доставката?

опитах да ти пиша лс но кутията ти е пълна пиши ми ако има място обувките са 21 $

# 474
  • сусурлево
  • Мнения: 474
билдинг и шипинг адреса трябва да са еднакви , защото ако не са на митницата излиза , че все едно едното лице продава на другото и се дължи мито .Имахме такъв случай, но митничара излезна свестен и ни се размина .
Ами аз не съм давала два адреса,написах само единия(не моя по лична карта,а друг)в колонката Shipping Address и дадох да е същия и в колонката Billing Address  Mr. Green .


Можеш да ги допълниш до 150 долара+40 долара доставка. Само,че се съобрази да е до 149,99,защото за 150 ще ти вземат 45$ за доставка .

Да така става ,но различни НЕ -ДЪЛЖИ СЕ МИТО  излиза ,че едната ги купува от сайта с търговска цел и ги продава на др.лице трето и излизат златни обувките

# 475
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Благодаря за разясненията,момичета Heart Eyes
Намерих приятел от Враца,който се нави да ми получава пратките и смятам да направя поръчка.Мога да включа някой за около 50$.Имам лимит от 3 лични обаче Twisted Evil Няма проблем да пращам по пощата.Ако има желаещи,очаквам бързина и коректност,за да не изпускаме номера.

# 476
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 813
и аз имам за още 35-37 долара място някой точно с толкова има ли?

# 477
# 478
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 813
да ма там са ма споко заспивай сега Wink

# 479
aidee da ne svar6at nomerata . lqgam spokoino Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт