Да обсъдим новите министри

  • 5 807
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 206
Аз лично разчитам на огромното его на ББ. Разчитам, че за да не си развали имиджа и за да не загуби народната любов, той ще действа държавнически и ще озаптва околните. Дано не надценявам колко много се обича и харесва.
И на суетата му да се хареса на ЕНП.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 34
Хайде да използвам темата и да попитам тук - според вас кой е по-продуктивен - Стефан Данаилов или Вежди Рашидов!? Без коментар, харесвам и уважавам Бойко Борисов, но един министър на културата задължително трябва да е школуван и най-малкото харизматичен като Стефан Данаилов. Той не е Майор Деянов, той е висш пилотаж в Културата!!!!!!!!!!! Naughty
P.S.: Много двусмислено излезна, исках да кажа, че Стефан Данаилов е къде къде по-свестен, но разбира се, вметвам, че е въпрос на вкус все пак де...Всеки с вкуса си.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 13:33 от Erica

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Нямам какво да кажа по темата до момента, но би ми било интересно да я следя.

# 18
  • Мнения: 60
Всъщност са потвърдили за Росен Плевнелиев.

Друга клюка е, че всъщност е женен за моя съученичка от друг клас (това го разбрах едва преди месец  Mr. Green).
Доколкото я помня от гимназияте, беше страшен пич, много готина.
Работи в Капитал.
да, това бяха и предварителните мнения - че кръгът Капитал ( с Иво Прокопиев начело  Twisted Evil ) ще иска да вземе големи ( и много скъпи най-вече ) инфраструктурни проекти за изпълнение

# 19
  • Мнения: 13 785
...
Аз лично разчитам на огромното его на ББ. Разчитам, че за да не си развали имиджа и за да не загуби народната любов, той ще действа държавнически и ще озаптва околните. Дано не надценявам колко много се обича и харесва.

Дали?

И кой ще озаптва озаптващия?

# 20
  • Мнения: 2 018
Божо Димитров въпреки всичко ще е министър. Макар и без портфейл. Ще оглави ведомство за българите в чужбина  Mr. Green

А твърдеше, че ще работи по това от което разбира - история, култура...

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Божо Димитров въпреки всичко ще е министър. Макар и без портфейл. Ще оглави ведомство за българите в чужбина  Mr. Green

А твърдеше, че ще работи по това от което разбира - история, култура...

Всеки твърди това, което му изнася.

# 22
  • Мнения: 60
...
Аз лично разчитам на огромното его на ББ. Разчитам, че за да не си развали имиджа и за да не загуби народната любов, той ще действа държавнически и ще озаптва околните. Дано не надценявам колко много се обича и харесва.
и още нещо чух - ще се лобира за президентска република , за да се изхвърли ахмед от политиката  , може би , така че ББ ще се старае да има добър имидж

# 23
  • Мнения: 13 785
Божо Димитров въпреки всичко ще е министър. Макар и без портфейл. Ще оглави ведомство за българите в чужбина  Mr. Green

А твърдеше, че ще работи по това от което разбира - история, култура...

Всеки твърди това, което му изнася.

Не сте прави. Разбира и още как! Българите в чужбина са и история, и култура. Последната емиграция е само малка част от тях.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 12:11 от птица

# 24
  • София
  • Мнения: 7 206
Всъщност са потвърдили за Росен Плевнелиев.

Друга клюка е, че всъщност е женен за моя съученичка от друг клас (това го разбрах едва преди месец  Mr. Green).
Доколкото я помня от гимназияте, беше страшен пич, много готина.
Работи в Капитал.
да, това бяха и предварителните мнения - че кръгът Капитал ( с Иво Прокопиев начело  Twisted Evil ) ще иска да вземе големи ( и много скъпи най-вече ) инфраструктурни проекти за изпълнение

Ми да ви кажа - да взимат, само да ги направят.
Че ми омръзна да се тирилинкам през Кресненското дефиле до Гърция примерно.
Не че вярвам, че ще я направят тази магистрала някога де.
То до Бургас и Варна да стане, банкет ще вдигнем.
Така е то в у нас.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Ще ги видим и тези, тотално непознати на широката публика са, което не е добре, според мен.
Не се знае кой с коя групировка е близък, а и да не е до момента-те сега ще почнат да ги търсят.
Идеята ми е, че на светло пак няма да знаем кой е на власт, те ще си разпределят сферите на влияние и със сигурност при това преразпределение ще има показни убийства.
Дано не съм права, но никак не съм оптимистично настроена.

# 26
  • Мнения: 2 013
Аз лично разчитам на огромното его на ББ. Разчитам, че за да не си развали имиджа и за да не загуби народната любов, той ще действа държавнически и ще озаптва околните. Дано не надценявам колко много се обича и харесва.
И на суетата му да се хареса на ЕНП.  Mr. Green

И на Еврокомисията най-вече. Единствените му началници ще са Барозу и компания. Затова и ще остави Кунева еврокомисар, колкото и да не му се иска.

# 27
  • Мнения: 673
  Аз силно се вълнувам от номинацията за просветен министър. Много бакии има да се оправят в образованието. Не мога да кажа предварително дали Йорданка Фандъкова е най-подходяща за тази длъжност, но остава утехата ,че е била част от системата и я познава добре. Дай Боже Praynig нещата да започнат да се случват вече, че буксуването ни започва да ни втръсва на всички. Във всеки случай не бива да очакваме , че тези нови министри притежават вълшебната пръчица на Хари Потър и мигновено ще настъпи преврат в положителна насока

# 28
  • Мнения: 12 674
  Аз силно се вълнувам от номинацията за просветен министър. Много бакии има да се оправят в образованието. Не мога да кажа предварително дали Йорданка Фандъкова е най-подходяща за тази длъжност, но остава утехата ,че е била част от системата и я познава добре. Дай Боже Praynig нещата да започнат да се случват вече, че буксуването ни започва да ни втръсва на всички. Във всеки случай не бива да очакваме , че тези нови министри притежават вълшебната пръчица на Хари Потър и мигновено ще настъпи преврат в положителна насока

Да, действително. 73 има славата на добро у-ще, дано.

# 29
  • Мнения: 184
Излязоха имената. Любипитна съм за вашите коментари.
Бойко Борисов - председател на МС

Заместник на МС и министър на вътрешните работи - Цветанов Цветанов

Заместник на МС и министър на финансите - Симеон Дянков

Министър на регионалното развитие и благоустройството - Росен Плевнелиев

Министър на труда и социалната политика - Тотьо Младенов

Министър на отбраната - Николай Младенов

Министър на външните работи - Румяна Желева

Министър на Правосъдието - Маргарита Попова

Министър на образованието, младежта и науката - Йорданка Фандъкова

Министър на здравеопазването - Божидар Нанев

Министър на културата - Вежди Рашидов

Министър на околната среда и водите - Нона Караждова

Министър на земеделието и храните - Мирослав Найденов

Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията - Александър Цветков

Министър на икономиката, енергетиката и туризма - Трайчо Трайков

Министър на физическото възпитание и спорта - Свилен Нейков

Министър без портфейл - Божидар Димитров

Общи условия

Активация на акаунт