МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 17, чуй я, виж я ,наслади й се,ела в кръчмата

  • 18 620
  • 425
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 13 512
И около Варна има абсолютно празни плажове, но трябва да ги знаете.

# 361
  • Мнения: 106
^blaze^, La Libellule напълно съм съгласна с вас  Peace
Не мисля че някой се е бъркал в живота на Джемил освен пашата и то не за да го лъже  Wink Кенан също страдаше но тогава го нарекохте слабохарактерен а сега горкия Джемил и то за неща които той сам си направи, даже му е малко страданието ако питате мен! Разбира се че Кенан ще му държи сметка на Джемил за лъжите то ако не го направи ще е смешно. И защо Кенан да не продължи живота си с Джавидан след като Ламия не го иска и има дете от друг? А това че тя си мислеше че Кенан щял да ги изостави с детето заради принцесата  само показва колко и самата тя е заблудена защото Кенан никога не би я заменил за принцесата ако знаеше истината. И още нещо не ви ли направи впечатление че Кенан отиде да търси Ламия при Макбуле заради Джемил, колко хора биха го напарвили на негово място?

и аз споделям това мнение. той отиде единствено и само заради джамил в дома на макбуле. и заради детенцето. помните ли какво каза кенан в болницата, когато двамата с джамил даваха кръв: ако това дете беше мое, никога нямаше да го изоставя да живее с друг баща.

тогава за секунди на джамил се беше пробудила съвестта и беше на прага да му каже истината

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 280
Цитат
Публикувана от: geradost 
Вмъкни Цитат
Каспър ,ти наистина ли вярваш ,че е отишъл заради това?
И  на мен много работи са ми смешни при Кенан,ама нейсе...
колкото до Ламия,ти май забрави как беше отблъсната от него   ,за едно 18г. девойче,лудо от любов ,да се измъква ,за да е до любимия си ;да му се отдаде и накрая да чуе това ,което тя чу-ако беше Кенан на  найно място   не ми се мисли   Това с детето е последицата от всичко това   
Да честно казано мисля че наистина отиде заради това, той и в болницата се държа по същия начин и извика Джемил защото според него така е редно  Peace
Кенан в началото не беше наясно с чувствата си така е не го отричам, но въпреки всичко беше решил да постъпи както е редно да се ожени за Ламия. Всеки допуска грешки особено пък свободни мъже с красиви девойки  Flutter Това че Ламия е чула даден разговор Кенан не го е направил нарочно и точно там е разликата между Джемил и Кенан, Кенан допуска грешки както всеки човек безгрешни няма но съвсем различно е да обмисляш и планираш всичко и после да се наслаждаваш на последствията.
geradost между другото съм напълно съгласна с това че Ламия и Кенан са влюбени не точно един в друг а в представата за себе си  Peace просто мисля че трябва да изживеят любовта си и ако трябва да се разочароват такъв е живота но не мисля че трябва да им се бъркат.
Кенан вярва на лъжите не толкова на другите колкото на самата Ламия той не предполага че тя би постъпила така, именно за това той ходи не веднъжи я разпитваше с надеждата тя да отрече всичко Peace

# 363
  • София
  • Мнения: 3 914
Аз пък не мисля,че Кенан отиде в дома на Макбуле единствено и само заради Джемил.Според мен беше 50/50.

# 364
  • Мнения: 267
Oтиде при Питбула,заради себе си,но вече имаше за извинение Джемил  Wink ,ако мислите обратното,значи и той се рови в чуждия живот.
Каспър,ето там е проблема-както е редно,а не както аз го чувствам  Wink.И все си мисля,че ако наистина обичаш някого няма да постъпваш "както е редно",а както искаш .А и той сам сложи край на изживяването на тази любов  Wink,аз ако бях ...не ми се мисли  Mr. Green Mожеш повече да вярваш в човека,в който си влюбен,иначе съприжескив живот ще е ад,почнеш ли да се връзваш на всичко  Crazy
Тук вече идват действията на Джемил,които може да не са "както е редно",но са това,което той иска и отстоява  Peace

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз също мисля,че Кенан отиде в дома на Питбула,заради себе си,а с Джамил се оправда!
Все го дават тъжен,плаче,смопня си,но как един път не се опита да се бори за тази любов?!

# 366
  • Мнения: 267
Аз също мисля,че Кенан отиде в дома на Питбула,заради себе си,а с Джамил се оправда!
Все го дават тъжен,плаче,смопня си,но как един път не се опита да се бори за тази любов?!
Добре де,защо като го дадоха отначалото не даваха да си спомня за Ламия,а много добре си се наслаждаваше на Принцесата....и после като дойде Афифе и му припомни и той веднага взе да мисли за нея и да тъгува  Thinking

# 367
  • Мнения: 332
Е те па тея гости много плашливи. Вместо да викнат по едно и по една салата...аман вече от плашливи хора...то егати мишоците...като се огледам с кого ли виждам прилика? Как мислиш Герчо, кой ли се е клонирал. А по повод филма - сега и аз изживявам драма в живота си и се скъсах да цивря заедно с тях. Този Кенан, пък и рошко Джени, така ми напомнят на мама - аз и казвам, че искам да остана сама с мислите си, тя да се виждаме. Защо не оставят Ламия на мира момичето, нека се устрои, да се успокои, да види трезво живота... да порасне ако щете. Понякога и такава задушаваща любов е оттегчителна и досадна.

# 368
  • Мнения: 267
Ванче,ще да е един висок ,с глава в облаците свряна   Whistling

# 369
  • Мнения: 75
Момичета, може ли да ми помогнете да намеря тази песен на Mp3?
http://www.youtube.com/watch?v=qCpeWSXCpgE

Навсякъде намирам само мелодията, песента отких само в Youtube, но не мога да си я запиша от там   Sad

Благодаря предварително!  Hug

# 370
  • Мнения: 332
и цигулка джанъм, и черно Порше...ама черното по му ходи, като е такъв страдащ и нещастен и колата е в унисон. Как чете мислите ми сценариста...а сега открийте приликите
.........................
Ronita нямам звук на лаптопа и не мога да чуя коя е. Свалих всичко що е музика от филма, дай скайп и ще ти я пратя

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 280
Цитат
Каспър,ето там е проблема-както е редно,а не както аз го чувствам  .И все си мисля,че ако наистина обичаш някого няма да постъпваш "както е редно",а както искаш .А и той сам сложи край на изживяването на тази любов  ,аз ако бях ...не ми се мисли   Mожеш повече да вярваш в човека,в който си влюбен,иначе съприжескив живот ще е ад,почнеш ли да се връзваш на всичко 
Ами да тогава Кенан беше объркан в чувствата си за това постъпва както е редно говоря за тогава  Wink Сложи край на изживяването на любовта защото ако си спомняш Джемил му каза че Ламия си има любовник и тя разбира се не отрече. А за действията на Джемил сори ама за мен поне нищо не го оправдава. И щом я обича защо я заплашва защо й пречи да бъде с Кенан това не е любов а егоизъм. Ако Макбуле знаеше истината не мисля че би обвинявала Кенан както направи в днешния епизод и не ми се мисли какво щеше да се случи на Джемито  Whistling

# 372
  • Мнения: 332
това на Кенан не е любов и нищо не го оправдава...Джеми ме ядосва с тази лудост последните две серии, но Кенан просто шапка му свалям - ще обичам някой и ще стоя при друг. Трябва да са ме вързали, връзките ще изгиза и ще ида при него. Няма мъж който да не усети, че детето е негово. То толкова ясни бяха погледите на Ламия...е хубаво творец, отнесен...е ама пък чак толкова, той направо е загубен. Той обича само музиката си, и според мен сам си се чувства най-добре. Ламия душка, не им вярвай -  на мъж вяра да нямаш. Както казва баба - мъжа трябва да те познава от кръста на долу, а не от кръста нагоре, т.е. не показвай какво е в душата ти.

# 373
  • Мнения: 73
Ето една страхотна турска песен за настроение и справяне с жегата http://vbox7.com/play:8b931b5a

Ванче  жалко, че нямаш звук.

# 374
  • Мнения: 75
vania_61, скайпа ми е danina.musawi   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт