МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 17, чуй я, виж я ,наслади й се,ела в кръчмата

  • 18 609
  • 425
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 474
Интересно ми е как ще протече срещата, ама много ме дрязнат като зяпнат като отровени по пет минути ooooh!

# 376
  • Мнения: 73
Сега гледам повторение на самоубийството  newsm78

Не трябва ли при самоубийство да има разследване. Полицията да провери с какво, как дали пък не е убийство. То филм ама малко реализъм. А то кака Сузан изчисти и готово.

# 377
  • Мнения: 13
Момичета, може ли да ми помогнете да намеря тази песен на Mp3?
http://www.youtube.com/watch?v=qCpeWSXCpgE

Навсякъде намирам само мелодията, песента отких само в Youtube, но не мога да си я запиша от там   Sad

Благодаря предварително!  Hug

В замундата има целия саундтрак много е хубав и песента която търсиш е вътре в търсачката пишеш Dudaktan kalbe

# 378
  • Мнения: 6
Ей, Пашата махнал мустака...
И Ламия с тази бялата рокля, поне по-прилична, много ми хареса...

# 379
  • Мнения: 343
Абе Макбулето психично болна а как само набързо оправи нещата Laughing  Трябваше по-рано да се развихри Laughing

# 380
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
xfakex,понеже кутията ти е пълна ти отговарям тук с ББ
Здравей,ами незнам много само това което съм чела в темите.Знам,че Ламия ще се снима във филм,ще се съберат за малко с Кенан,но няма да потръгне и ще се разделят.Ламия ще се ожени за Джемил,но формално без да имат отношения.Ще нападнат Джемил и той ще се парализира и ще отиде да се лекува в чужбина.
Това е което се сещам за сега,ако се сетя нещо друго ще ти пиша.
Пък ако и ти искаш да ме питаш нещо конкретно,пиши. Hug

# 381
  • Мнения: 13 512
xfakex,понеже кутията ти е пълна ти отговарям тук с ББ
Здравей,ами незнам много само това което съм чела в темите.Знам,че Ламия ще се снима във филм,ще се съберат за малко с Кенан,но няма да потръгне и ще се разделят.Ламия ще се ожени за Джемил,но формално без да имат отношения.Ще нападнат Джемил и той ще се парализира и ще отиде да се лекува в чужбина.
Това е което се сещам за сега,ако се сетя нещо друго ще ти пиша.
Пък ако и ти искаш да ме питаш нещо конкретно,пиши. Hug

BBДжамил kato postrada, юе се разведе с нея и ще  я остави свободна, за да може да отиде тя при Кенан и да е щастлива. Тя прави опит, не се получава и в крайна сметка разбира,че обича Джамил. Казва му го, той и предлага да се оженят наистина вече този път и тя приема

# 382
  • София
  • Мнения: 3 688
Аууу наистина ли ooooh!

# 383
  • into the blue
  • Мнения: 771
ББ, а като по филмите Джамил ще се възстанови ли?

# 384
  • Мнения: 86
ББ, естествено
ауууу много ББ-та станаха...

# 385
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
xfakex,понеже кутията ти е пълна ти отговарям тук с ББ
Здравей,ами незнам много само това което съм чела в темите.Знам,че Ламия ще се снима във филм,ще се съберат за малко с Кенан,но няма да потръгне и ще се разделят.Ламия ще се ожени за Джемил,но формално без да имат отношения.Ще нападнат Джемил и той ще се парализира и ще отиде да се лекува в чужбина.
Това е което се сещам за сега,ако се сетя нещо друго ще ти пиша.
Пък ако и ти искаш да ме питаш нещо конкретно,пиши. Hug

BBДжамил kato postrada, юе се разведе с нея и ще  я остави свободна, за да може да отиде тя при Кенан и да е щастлива. Тя прави опит, не се получава и в крайна сметка разбира,че обича Джамил. Казва му го, той и предлага да се оженят наистина вече този път и тя приема
monda ,мерси за допълнението. Hug

# 386
  • Мнения: 13 512
ББ, а като по филмите Джамил ще се възстанови ли?
da

# 387
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Чакайте да ви кажа,че сега се сетих.
Вчера докато гледах Перла познайте кого видях- Расих. Laughing

# 388
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
ех, колко е далеч понеделник. Ванче, кажи нещо весело. Hug

# 389
  • Мнения: 118
и днес мнго сте си пописали, серията беше много хубава, Макбуле хубу че савсем се побърка че да каже исината за детето на Кенан, Джамито като Робинзон Крузо е станал  и се на тая тераса не се ли изпържи. Много ми е забавно тука като кажат нещо за Джамил веднага се скача " се Джамил ви е виновен" и обратното за Кенан  Joy  и двамата са си виновни за съдбата, а днес докато гледах се замислих че досега май не са давали филм в който така да се клюкари, да се плюят зад гърба на другите, да лъжат за толкова много неща или аз поне не съм гледала  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт