Клуб "Парфюмен Ценител" 21 - Любими аромати Vivienne Westwood

  • 18 962
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ще направя една лека заигравка със заглавието на темата  и връзка със старата тема - „Любими аромати НА Вивиан Уестууд ? Според някои писания това е Черната орхидея. Защо не – ексцентричен парфюм за ексентрична дизайнерка. Как ли и стои? Като „топяща се върху кожата торта” или ” престарял римлянин в оранжерия с месоядни орхидеи”. Twisted Evil
 Или просто секс. За Вивиан ,„модата е посветена на секса”, но самия Том Форд предпочита определението
„ чувствен”. Защото :
Повечето сексуални миризми се възприемат като неприятни от хората и те се стремят да се отърват от тях . Затова предпочитам да наричам аромата не сексуален, а чувствен.”
И Черната орхидея, и Будоар са спечелили славата на сексуални (чувствени) аромати. За тях съм чувала и най-цветущите определения. Wink

По темата – гласувам за Будоар.

# 46
  • Мнения: 8 476
Чакам от фрагранса Лор на Торенте от 24 юни, изнервих се вече и пуснах диспут в пейпал.
Отговориха /явно автоматично/ да имам търпение, имало забавяне. Е докога да чакам, стана вече месец. Доста ще се замисля, дали да пусна следваща поръчка. Бясна съм. Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 389
Не си само ти ... доста народ чака ... но досега съм чула само за 2 случая някой да не си е получил пратката  newsm78

П.П. Чувала съм, че Златото е най-красиво наесен, така че ... спокойно, има време  Hug

# 48
  • Мнения: 8 476
Ето ти трети случай -и аз имам една неполучена. Mr. Green
Ненапразно се ядосвам.
Дано дойде. Grinning

# 49
  • Мнения: 540
Ето ти трети случай -и аз имам една неполучена. Mr. Green
Ненапразно се ядосвам.
Дано дойде. Grinning


ще ви дойдат поръчките,миналата есен пак така имаше 2 мес.забавяне,всичко е нормално  засега,неразбирам само защо е тази излишна истерия в темата за фрагранс,в козметичния клуб и там чакат  ама е спокойно. Laughing

# 50
  • Мнения: 17 546
Много искам да поръчам Фракас, чакам от от доста отдавна, цената му е чудесна, но не смея. Докато не започнат да идват поръчки ще пасувам.
E, писаха, че днес са пратили Мобусана, нареждам се и аз на опашката от чакащи. Mr. Green
А, даже вчера се и обади една мацка по телефона от там, та едва се разбрахме... Crazy Laughing

И аз усещам вишни в Англомания! Peace

# 51
  • Мнения: 8 476
Ето ти трети случай -и аз имам една неполучена. Mr. Green
Ненапразно се ядосвам.
Дано дойде. Grinning


ще ви дойдат поръчките,миналата есен пак така имаше 2 мес.забавяне,всичко е нормално  засега,неразбирам само защо е тази излишна истерия в темата за фрагранс,в козметичния клуб и там чакат  ама е спокойно. Laughing
Ето защо съм истерична, защото не съм влизала скоро в козметичния.
ще взема да вляза, може да ме успокои. Laughing

# 52
  • Шумен
  • Мнения: 160
не , че да слагам сол в раната , но от миналата година имам две неполучени поръчки по същото време - сега съм в същото положение...дано този път дочакам #2gunfire
По темата - много любим ми е Будоар и жалко , че сега не може да се носи , харесвам и Англомания , но само от тест  Blush - другите не познавам

# 53
  • Мнения: 17 546
Ееее, от вчера имам 5 имейла и едно телефонно обаждане от тях! Само да се издънят след такава обилна кореспонденция!  newsm66

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 423
По темата - много любим ми е Будоар и жалко , че сега не може да се носи , ..................

Що да не може бе Танюшче, пробвай вечер, жестоко е. И него като Орхидеята някак по го харесвам в по-топло време. През деня не става, да.

# 55
  • Шумен
  • Мнения: 160
По темата - много любим ми е Будоар и жалко , че сега не може да се носи , ..................

Що да не може бе Танюшче, пробвай вечер, жестоко е. И него като Орхидеята някак по го харесвам в по-топло време. През деня не става, да.
ще пробвам и ще докладвам обезателно  Peace

# 56
  • Мнения: 0
Привет на вси4ки!!Гласувах за Будоар и Англомания,която ми е любимка от Вивиенските парфюми.Уникален аромат е!Усещам само тъмни ,прашни , секси рози и кожа.Ползвам си я и през лятото.Даже пове4ето ми парфюми( а те са по-тежки)ми се развиват по добре през лятото и седят много по-добре..MIMSполу4и ли си дългоо4аквания Будоар Jouy???Дано да си! Party

# 57
  • Мнения: 389
Не й бъркай в раните, Алекса  Crazy

# 58
  • Мнения: 212
Без да искам попаднах на този сайт
http://www.beautyencounter.com/fragrances.html

За моя изненада се оказа, че има доставка до България Embarassed
Не мога да разбера обаче колко е доставката, някой поръчвал ли е нещо оттук Blush

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Без да искам попаднах на този сайт
http://www.beautyencounter.com/fragrances.html

За моя изненада се оказа, че има доставка до България Embarassed
Не мога да разбера обаче колко е доставката, някой поръчвал ли е нещо оттук Blush

International Standard  $22.95 + $3.00 per item

Алекса, нямам още Будоар, вчера ескалирах диспута.

Общи условия

Активация на акаунт