Клуб "Парфюмен Ценител" 21 - Любими аромати Vivienne Westwood

  • 18 958
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 175
според мен е и за това се притеснявам, че няма да го пипна никога  Confused

ако знам, че ще дойде, и на високата цена в ибей го взимам  Whistling

# 31
  • Мнения: 31 399
според мен е и за това се притеснявам, че няма да го пипна никога  Confused

ако знам, че ще дойде, и на високата цена в ибей го взимам  Whistling
Да ние се наплашихме от недошли пратки. Мен също ме е страх да не би да не дойде. Сега съм вързала пари във Фрагранса за примамлив раритет,въпреки че знаех че не се получават пратки в момента и нещо губя желание за каквито и да било поръчки откъдето и да било.

# 32
  • Мнения: 338
Densi, какво чакаш от FragranceX? Просто ми стана любопитно Embarassed.

# 33
  • Мнения: 481
Не познавам ароматите на Вивиан Уестууд, но се надявам в скоро време да се " запозная " с Будоар и да се харесаме  Party

# 34
  • Мнения: 1 243
Будоар и Англомания!  Heart Eyes

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Същото усещане имам за Лет ит рок - като за Стрип и Целувката на дракона. Опушен и сладък, умирам си за него в хладно и влажно време!
Новият Будоар е лимитка, да. Все надничам в пощата за известие, ама явно няма да стане, минаха почти 2 месеца вече.

# 36
  • Мнения: 289
Будоар е моя голяма парфюмна любов. Тествах обстойно и Англомания (Бубс   bouquet), но не ме вълнува никак. Другите не ги познавам, но съм ги планирала за опознаване  Crazy

# 37
  • Мнения: 31 399
Densi, какво чакаш от FragranceX? Просто ми стана любопитно Embarassed.
Ох ако дойде ще се похваля, но понеже не съм сигурна, засега ще си замълча. Embarassed Много искам да поръчам Фракас, чакам от от доста отдавна, цената му е чудесна, но не смея. Докато не започнат да идват поръчки ще пасувам.

Интересно ми е усещате ли вишни в Англоманията? За мен там има много зрели и хубави вишни. Grinning

# 38
  • Мнения: 36 175
Интересно ми е усещате ли вишни в Англоманията? За мен там има много зрели и хубави вишни. Grinning

караш ме да тичам да душа  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 645
Densi, какво чакаш от FragranceX? Просто ми стана любопитно Embarassed.
Ох ако дойде ще се похваля, но понеже не съм сигурна, засега ще си замълча. Embarassed Много искам да поръчам Фракас, чакам от от доста отдавна, цената му е чудесна, но не смея. Докато не започнат да идват поръчки ще пасувам.

Интересно ми е усещате ли вишни в Англоманията? За мен там има много зрели и хубави вишни. Grinning

Ами да,има нещо такова Grinning

# 40
  • Мнения: 31 399
Densi, какво чакаш от FragranceX? Просто ми стана любопитно Embarassed.
Ох ако дойде ще се похваля, но понеже не съм сигурна, засега ще си замълча. Embarassed Много искам да поръчам Фракас, чакам от от доста отдавна, цената му е чудесна, но не смея. Докато не започнат да идват поръчки ще пасувам.

Интересно ми е усещате ли вишни в Англоманията? За мен там има много зрели и хубави вишни. Grinning

Ами да,има нещо такова Grinning
Нали мислех вече че само аз и съпруга ми така го усещаме? На него това му един от любимите ми аромати и само ме пита кога ще го нося. А то е топлооо и не става за негово носене в момента. Grinning

# 41
  • Мнения: 4 202
Момичета, кажете нещо за Cabotine на Gres?
Всъщност аз съм се запалила по Кабаре, но не смея да поръчвам от фрагрансекс на този етап, а Cabotine е на добра цена в един друг сайт  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 74
Densi, прекрасна тема! ВУ - уникален почерк във всичко което прави, много забележително творчество, поне за мен!

За съжаление познавам само Будоарите, имам обаче само Син Гардън, с който съм решила да се разделям... Sad А Budoir с удоволствие бих имала, ще стане и това някой ден! Останалите от бранда не съм пробвала, виждала съм в магазин само Let It Rock, така че него със сигурност ще пробвам...!

# 43
  • Мнения: 36 175
Момичета, кажете нещо за Cabotine на Gres?
Всъщност аз съм се запалила по Кабаре, но не смея да поръчвам от фрагрансекс на този етап, а Cabotine е на добра цена в един друг сайт  Crazy

зелено начало, сапунена среда и край, с лек шипров намек, много траен - моят го притежава друга почитателка  Mr. Green

пп аз съм пробвала/имала няколко варинта на Каботин - нито един не харесах  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 31 399
Момичета, кажете нещо за Cabotine на Gres?
Всъщност аз съм се запалила по Кабаре, но не смея да поръчвам от фрагрансекс на този етап, а Cabotine е на добра цена в един друг сайт  Crazy

зелено начало, сапунена среда и край, с лек шипров намек, много траен - моят го притежава друга почитателка  Mr. Green

пп аз съм пробвала/имала няколко варинта на Каботин - нито един не харесах  Rolling Eyes
Аз също не ги харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт