Клуб "Парфюмен Ценител" 21 - Любими аромати Vivienne Westwood

  • 18 956
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 590
Познавам само Будоар, но няма да гласувам, тъй като не ми понася на мен.
Или по-добре да гласувам с последната опция. newsm78

# 16
  • Мнения: 17 546
Освен Будоар, друго на Баба Виви не харесах. Затова пък с Бу-то се заобичахме на мига! Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 5 658
Ето един бренд, на който не познавам абсолютно нищо, дори от пробичка. Което си има своето предимство - предстоят ми много интересни и, надявам се, вълнуващи срещи с ВУ.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Харесвам всичките й творения, но с Англомания и Либертин се разделих - не ме вълнуват особено. Будоар и Лет ит рок обожавам  Heart Eyes Син гардън ми е приятен, но само толкова, не съм го имала и на този етап едва ли ще го пожелая. Все още си страдам за неполучения Boudoir jouy, човърка ме любопитството, но явно няма да го задоволя скоро. Ако пейпал ми върнат парите, ще си отстрелям в най-близко време нов.

Иначе за тази вечер посегнах спонтанно към Поем. Романтично ми се съчета с морето.

# 19
  • Мнения: 1 894
Познавам само Будоар, който не ме очарова и Англомания, която пожелах от раз и скоро, надявам се, ще имам.

# 20
  • Мнения: 152
Познавам ги,но за съжаление не ми допада нити един,така и гласувах Outta Joint

# 21
  • Мнения: 212
Гласувах за Будоар - много любим Grinning
Интересен ми е и новия Будоар и Лет ит Рок, но още не съм имала честта да се запозная с тях Simple Smile

# 22
  • Мнения: 36 174
харесвам в различна степен всички /без новия Будоар, не го познавам, но съм убедена, че и той ще ми допадне и ще направя всичко възможно да го имам/, ще гласувам и за шестте  Mr. Green
жалко, че няма как да отразя в анкетата към кой/и от ароматите имам по-големи пристрастия  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 909
Не познавам достатъчно ароматите на V. Westwood, не притежавам нито един. Но харесвам нея, заради пънкарското и излъчване и връзката и със Sex Pistols.

# 24
  • Мнения: X
Само Будоар познавам и не харесвам особено.  Има някакво ретро излъчване и нещо каленено-ориенталско, което не понасям.
Гласувах за него обаче, от немай къде.

# 25
  • Мнения: 31 399
харесвам в различна степен всички /без новия Будоар, не го познавам, но съм убедена, че и той ще ми допадне и ще направя всичко възможно да го имам/, ще гласувам и за шестте  Mr. Green
жалко, че няма как да отразя в анкетата към кой/и от ароматите имам по-големи пристрастия  Laughing
Отрази го тук, чакам с нетърпение моля те. Heart Eyes  bouquet

# 26
  • Мнения: 36 174
за мен Будоар е невероятен, прекрасен парфюм, в личния ми ТОП 5
Либертин е също чудесен, фриволен, но присъстващ аромат /#2/
в момента Лет Ит Рок от #5 се пребори до #3   Laughing - не мога да разбера защо съм го пренебрегвала, по описание е най-мой! плътен, настроенито, което ми носи, е сходно с това от Целувката на Дракона и Стрип /нямам предвид буквална прилика/, очаквам от есента да го нося до докапчване /имам само 20на мл.  Confused/
#4 го делят заедно Англомания и Син Гардън - Англоманията много ми харесваше, но в момента я чувствам по-задушлива и сладка, отколкото искам /но не си я давам  Mr. Green/, а Син Гардън е много по-безличен отколкото очаквах  Rolling Eyes, дори на моменти изобщо не го усещам, щом го напръскам; но в един от пет случая явно имам настроение за него и ме радва; за мен не е типичен нейн аромат, клони към масовка, но от добрите по-скоро  Grinning

а новия ... новия го чакам като принца на бял кон, дано не се разочаровам, защото в последно време от много малко нови парфюми се вълнувам  Confused

# 27
  • Мнения: 31 399
За мен Будоар е също на първо място. Много го харесвам как се развива през зимата.
На второ място ми е Лет Ит Рок, който не нося само сега в горещините. Много плътен и опушен аромат. Наистина и на мен ми носи настроения като Стрип.
Следва Либъртин, усещам силно анансова нотка в него. Мек и красив плодов шипър.
Райската градина ми харесва, но както и друг път съм казвала не я купувам за да си пазя нещо като мечта по едни от най-любимите ми аромати. Но сега след като чакам новия Будоар и той е моята нова мечта от Вивиън, ще се сдобия с него да ме радва.

# 28
  • Мнения: 36 174
след вчерашния магазинен тур, установих, че Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche го няма още в българските магазини  Confused; има пленително описание /Chypre Floral ... /, но може би така е по-добре - един дерт по-малко  Laughing; все още се чудя на Черния Ирис, но има някакъв шанс само, ако го  пуснат пак на 50 лв.  Mr. Green

Денс, за съжаление новия Будоар не го виждам никъде по сайтовете дори на оф-лайн магазините из Европа Confused

# 29
  • Мнения: 31 399
Да и аз съм го търсила и не го намирам освен в Ибей на много висока цена, нищо ще го пуснат. Той обаче дали не беше лимитка?

Общи условия

Активация на акаунт