неповторимия пакистан втора тема

  • 39 793
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 800
Пакистанките, тъй като в арабската скоро не е имало повод да захванем отново  "гащената тема", аз да полюбопитствам какви са пакистанските гащи  Embarassed  Laughing

Вече имам нова концепция за какво трябва да бъде бельото ми, обаче да му се не види не се късат пущините , дето искам да се отърва от тях, пък ми е гузно да се отърва от новички неща. Пък и още не съм намерила магазин с качествено памучно бельо на приемлива цена.
Та да си поръчам от Пакистан евентуално  Sunglasses

П.П. за новите момичета да обясня какво значи "гащена тема". Тази тема се захваща когато се появи остър конфликт между участничките в темите, породен от различни мнения, гледни точки и т.н, та тогава деликатно захващаме темата за гащите, за да обърнем посоката на разговора  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 113


Мактуб, добре дошла! Силно ти съчувствам за жегата и спирането на тока, миналата година по това време бях на същия хал...А ти какво правиш в Пешауар, нядявам се, че си временно там. Сега едната от лондонските сестри на мъжа ми е в Лахор с дъщеря си, въпросната щерка е на 17 г, родена и отраснала в Англия, и сега вече бере душа в Пакистан, а не са стояли и един месец още...Ние българските обаче сме издържливо племе, определено по-добре се справяме в екстремните климатични и битови условия. Grinning


Добре заварила  Peace
Ами какво правя,мъжа ми е от тук и му беше мъчно за дома,така че решихме да дойдеме,обаче парите взеха че свършиха и какво стана,той замина да работи в Белгия докато събере някакви пари и успее да ме вземе.И аз силно се надявам,че няма да съм за постоянно тук,а и не ми се иска  Stop
Така че сега съм при Фамилията  Laughing

Пакистанките, тъй като в арабската скоро не е имало повод да захванем отново  "гащената тема", аз да полюбопитствам какви са пакистанските гащи  Embarassed  Laughing


Аз да ти кажа не съм забелязала тук някоя жена да си сляга гащи,освен ако не е в цикъл....Явно в тия жеги ги запарва  hahaha А то и с тия широки шалвари ветър ги вее  smile3535

Арабско кафе беше питала за речник,обаче малко вероятно ми се струва да намериш бългаски-урду,по вероятно е английски-урду,но все пак не е зле да провериш.

Аз на моя мъж колко пъти му казах преди да дойдеме тук да говори с мен на урду и той ми вика добре и после забравя  CrazyТака че в началото тук ми беше трудничко,но полека свикнах с езика.

# 62
  • Мнения: 800
не съм сигурна къде, но съм виждала такъв речник
Навремето колега ми беше подарил но не помня дали беше за урду или фарси.

както и да е, с повечко обикаляне и ксъмет, ще намериш. Но помисли си, че намериш ли вече няма да имаш никакви  оправадния  Wink

# 63
  • Мнения: 3 804
добре дошла Мактуб  Hug

кафе а,след като ще се сте там,няма ли да ти е по-лесно да учиш по слух,аз така научих арабският,речници започнах да ползвам ,чак ,когато се записах в ичс-но,за много стари думи,който не се използват е ежеденвието

И един общ въпрос-как е нет в Пакистан  newsm78,че тук ми е мъка, всичко е идеално,само нета е скапан  #Cussing out ,скоро пуснаха и безжичния,но не навсякъде  има и все още е скъп.

# 64
  • Мнения: 113
добре дошла Мактуб  Hug

И един общ въпрос-как е нет в Пакистан  newsm78,че тук ми е мъка, всичко е идеално,само нета е скапан  #Cussing out ,скоро пуснаха и безжичния,но не навсякъде  има и все още е скъп.

  Hug
 Ами моят интернет тук е 50kbps,значи може да си представиш за какво говориме  #Cussing out
И за да ти дам по ясен пример,ще ти кажа че една песен от youtube ми зарежда за 30-40 мин.  #2gunfire
Има и малко по добур варянт,който е малко по скъп.

# 65
  • Мнения: 3 804

  Hug
 Ами моят интернет тук е 50kbps,значи може да си представиш за какво говориме  #Cussing out
И за да ти дам по ясен пример,ще ти кажа че една песен от youtube ми зарежда за 30-40 мин.  #2gunfire
Има и малко по добур варянт,който е малко по скъп.

Няма нужда да ми даваш пример ,и при мен е толкова  Laughing

# 66
  • Мнения: 1

ЧЕСТИТ   ПРАЗНИК


62
      ГОДИНИ    НЕЗАВИСИМОСТ        




Заповядайте на голямата кльопачка по случай празника:

хляб

манджички

сосчета

десерти

напитки (ласи)





newsm68 newsm44 smile3525 newsm19 family  jumpuu baloni baloni cook cook  newsm68 newsm44 smile3525 newsm19 family  jumpuu baloni baloni cook cook jumpuu baloni baloni cook cook  newsm68 newsm44

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 06:37 от Monsoon_rain

# 67
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ПАКИСТАНКИ!!!


Монсун, такава трапеза си сложила, като за празник . Ама аз минах направо на десертите и напитките  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 800
охооо, яко муане ще падне  Mr. Green

честити ви 62г независимост  Mr. Green


Айде сега разкажете как се празнува- военни паради, маршове, заря, прочувствени речи, по една заплата бонус  Mr. Green  ?

# 69
  • Мнения: 550
Ето ме и мен в пакситанската тема  Hug
4естит Празник, Монсун и на всички останали дами, свързали живота си с Пакситан!

Аз щe опитам от всички манджи (без сосовете, че сигурно са мега люти), а за вас един специален поздрав ДилДил Пакистан

# 70
  • Мнения: 113
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  baloni baloni yesyes Tada

Да ви кажа сега преди мако бяхме на вън,ходихме на гости на едни хора и нищо особено не видях по улиците.Може би в центъра са направили някакви украси и в по голямите градове Исламабад,Лахоре,Карачи...И във хората не видях кой зняе какъв ентусиазъм.
Вчера питах мъжа ми и той ми каза че преди време са празнували много,навсякъде украси с гирлянди,флагчета със знамето,цветя,хората са излизали на вън и са празнували,обаче сега малко времената са се изменили... Satisfied

# 71
  • Мнения: 3 804
честит празник Пакистанки

# 72
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!



Ще се почерпя щедро от всички лакомства Hug за което благодаря Monsoon_rain  bouquet


 

# 73
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Честит Празник Пакистанкиии!!!

Да види сега Кака ви Делта какво сте почерпили smile3503

Какво да кажа освен, че ми потекоха лигите ..............

# 74
  • Мнения: 21
Здравейте девойки пакистанки.Аз само да се обадя че се завърнахме от България-уморени изгорели с много впечатления и добри и лоши и най важното МНОГО ДОВОЛНИ.Ушите ми бучат и болят та затова утре ще пиша повече.Ей липсвахте ми да знаете

Общи условия

Активация на акаунт