Монтанското дете

  • 30 542
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСТИЯН!ДА Е ЗДРАВ,ВЕСЕЛ И МНОГО ЩАСТЛИВ!

# 691
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСТИЯН!ДА Е ЗДРАВ,ВЕСЕЛ И МНОГО ЩАСТЛИВ!



Valentines благодаря ти искрено за съвета.Ще опитаме лека. Peace

# 692
  • Мнения: 3 317
Честит Рожден Ден tani4 !!!


# 693
  • Мнения: 136
ЧерЕн_ШокоЛад благодаря  bouquet

# 694
  • Мнения: 413
момичета,ако искате гледайте финала на баскетбола при жените .
Монтана играе срещу отбора на Дунав по БНТ сат.Нямаме големи шансове,но цяло чудо е че сме на финал Peace
С многото контузени в отбора и късата ни резервна скамейка, и все пак ще им стискаме палци Simple Smile

# 695
  • Mонтана
  • Мнения: 413
здравейте,как сте,какво правите в този студ.на мен ми писна да си стоя вкъщи

# 696
  • Мнения: 54
Здравейте , аз не пиша тук, но съм от Монтана и бих искала да попитам дали някоя от вас е водила детето си на хомеопат и при кого? А доволни ли сте? Във форума намерих телефоните на 2-ма хомеопати- Манасиев и Русимова, но бих искала да чуя и вашето мнение.
Благодаря предварително

# 697
  • Мнения: 11
estrea   welcome
Аз лично да ти кажа не съм ходила при тях,но знам че има няколко хомеопати.Нямам инфо как е.Дано някой да ти откликне на запитването Peace.Даже не знаех, че Манасиев е хомеопат  newsm78

# 698
# 699
  • Мнения: 413
estrea  welcome
На една приятелка детето е при Манасиев,не е особено доволна,но от нея съм чувала,че наистина изписва и хомеопатични.
За Русимова не съм чувала нищо newsm78

# 700
  • Мнения: 245
Здравейте! estrea, добре дошла! Аз и децата сме при Манасиев. Доволна съм, за 11 год. при него, веднъж ми е изписал антибиотик. Дано не ми се налага. Важното е предписаните хомеопатични да ги взимаш точно как ти ги е изписал.

# 701
  • Мнения: 30
estrea wavey
Привет и от мен!

# 702
  • Мнения: 196
Здравейте момичета ,как сте?При нас нищо интересно аз ходя на работа ,децата са на градина  Hug ,малкия се адаптира и свикна мн.бързо ,  Shockedнадмина очакванията на всички ,ходи с желание  Peace.

# 703
  • Мнения: 11
Привет! Hug
Как сте?И при нас нищо ново за сега.bisssy браво на юнака.Къде ходите на детска?

# 704
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
При нас е същото положение като при bisssy с разликата че Деси е на училище а дребната си е гледа детегледачката в нас. Преди 2 седмици срещнах директорката на яслата и тя ми каза да ида да направя изследвания за ясла на Маги и да тръгва от 1.04 но аз много се чудя дали да е давам сега или от септември.

Общи условия

Активация на акаунт