Много ли ям??

  • 5 523
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Азаф, на хвалба ли ти прилича? Явно така го разбираш, твоя работа. Изобщо не е за хвалба да не можеш да се контролираш, да си подвластен на зверския си апетит, да мислиш постоянно за храна. Не мисля, че някой в моето положение би се хвалил.

# 46
  • Мнения: 32
Свинарка, благодаря, аз си направих умозаключенията. Просто исках да получа мнение от повече хора, хора, които безпристрастно ще ми отговорят.

# 47
  • Мнения: X
Да, много ядеш. Това е моето мнение.

# 48
  • Мнения: 32
Ок, благодаря.

# 49
  • Мнения: 503
http://images16.snimka.bg/002677504-big.jpg Милинки.  Grinning Но тези от баничарниците са в по- малки тави.

# 50
  • Мнения: 2 453
kremito_, да не са от тези залъците, които се продават по десет. Аз не мога да си представя, че който и да е човек може да изяде 10 милинки.

# 51
  • Мнения: 366
http://images16.snimka.bg/002677504-big.jpg Милинки.  Grinning Но тези от баничарниците са в по- малки тави.
Но са по- надути, по- мазнички и поръсени отгоре с пудразахар.Мм, от години несъм яла, както и нищо тестяно, де
И аз завидях на Кремето Tired

# 52
  • Мнения: 93
kremito_, да не са от тези залъците, които се продават по десет. Аз не мога да си представя, че който и да е човек може да изяде 10 милинки.

Да бе. И на мен така ми се струва.  newsm78 10 милинки си е наистина множко. Не са ябълки, нито сладоледи. Това си е тесто и олио...  #Crazy

Кремито, кажи все пак колко е голяма една милинка.

# 53
  • Мнения: 32
Да точно така, колкото залъче е едната. Нямах предвид 10 пити милинки. Това дори за моя стандарт е много Simple Smile

# 54
  • Мнения: 93
Ми щом е колкото залъче - и аз мога да ги изям.  Joy 10 залъка е едно, а съвсем друго е 10 милинки в стандартен размер.

# 55
  • Мнения: 87
Никога не съм повръщала от храна. Бедата е там, че аз не се чувствам преяла. В смисъл, чувствам се просто сита. След два часа пак огладнявам и така.
Темата не е майтап, наистина ли толкова невероятно ви звучи моята история? Да взема да кандидатствам в Гинес, поне да има някакъв плюс в цялата работа. Simple Smile

kremito, тази промяна в храненето ти определено говори за проблем.
Дали от емоционално естество или от друг тип, това може да се установи.
Аз ти препоръчвам първо да се консултираш с ендокринолог, който да ти изследва кръвната захар и инсулина.
Съвсем наскоро разбрах, че имам проблем и с двете, нарича се инсулинова резистентност.
Това, което ми направи впечатление е, че ендокриноложката ме питаше дали имам пригладнявания, точно
този термин използва. Тоест, дали ме връхлетява силно чувство на глад, което се засища след поглъщането на голямо
количество храна. След направения глюкозен тест с обременяване се оказа, че кръвната ми захар е в горна граница, а инсулинът е мноого висок. Тоест, за да поддържа кръвн. захар в нормални стойности, панкреасът произвежда ненормално количество инсулин. Оттам и тези пригладнявания.
Така че, потърси специалист.  Hug

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 17:36 от *Кокиче*

# 56
  • Мнения: 366
Чакай сега. Я, пак. 10 цели милинки, или 10 хапки-1 милинка.
Аха, сега видях какво си писала.

# 57
  • Мнения: 93
Айде, почнаха да слагат диагнози.  Crazy

Пс: Сетих се за една колежка. Ядеше доста, а беше щека и половина. Друга колежка почти я беше убедила, че щом ядяла толкова много, пък не качвала кила, значи имала глисти.  Joy



# 58
  • Мнения: 32
Да, и мен това ме притеснява, да не развия не дай си боже диабет с тоя стрес. Май наистина ще отида да си направя един кръвен профил да видя как ми е захарта. Благодаря за съвета.

# 59
  • Мнения: 87
Айде, почнаха да слагат диагнози.



Диагноза не съм сложила, само съм споделила личен опит.
И най-добронамерено съм я посъветвала да се консултира.
Мисля, че е по-правилно, отколкото да й се присмивам или да я убеждавам, че е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт