Много ли ям??

  • 5 536
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Така де, ще трябва да помисля за диета и то сериозно. Лошото е, че като се ограничавам да речем месец- два и после ям като разпрана( което за мен означава в годзилски размери Embarassed)

# 31
  • Мнения: 93
Не ти ли става лошо като преяждаш така?

# 32
  • Мнения: 6 155
Ох, вчера беше същата работа Blush. Сутринта ядох два сандвича с луканка и кашкавал, не много големи. Капучино ,сок. На обяд спагети с пиле-2 порции. Кока кола. Диня. Сладолед, макдоналдс- чийзбургер с картофки и пилешки бургер. Ясно ми е какво ще ми кажете Blush Blush
Това не е кой знае колко - 2 сандвича, 2 порции спагети и 2 пикливи сандича от макдоналдс. Другото са течности. Не бих казала, че е МНОГО.
Ако не качваш килограми от това количество храна и не ти пречи по някакъв начин- какъв е проблемът?
Имах една позната, която ядеше тройно повече от описаното от теб и беше само кожа и кокали.  Laughing


п.п.1 Да не си бременна?  Laughing

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 18:58 от Biby

# 33
  • Мнения: 503
Стига, де. Има хора с бърз метаболизъм, които помитат безнаказано тройни количества храна. Въпросът е, какво кара авторката да се тъпче така.
А, Биби, мислим еднакво.

# 34
  • Мнения: 4 965
А после не повръщаш ли? newsm78

Защото аз такива количества ям за около 2 седмици, вкл. с булимичните ми пристъпи.
И не е въпрос да започнеш диета - винаги има ефекта на йо-йо. Важно е да се научиш да се храниш правилно - подобно преяждане, дори и да не надебелееш от него /ако изгаряш калориите/ ми се струва вредно, а пък и споменатите храни са адски нездравословни.

Сигурна ли си, че темата не е майтап?

Или другият вариант - сигурна ли си, че не си булимичка, а използваш темата за "отдушник" - оправданията ти много напомнят точно на "изчисленията", когато изпаднеш в криза...

# 35
  • Мнения: 32
Не, не съм бременна, със сигурност. Ох, не знам и аз. Явно имам бърз метаболизъм наистина. Ама докога ще е така?

# 36
  • Мнения: 9 865
Когато спре да е бърз, ще усетиш!

# 37
  • Мнения: 32
Никога не съм повръщала от храна. Бедата е там, че аз не се чувствам преяла. В смисъл, чувствам се просто сита. След два часа пак огладнявам и така.
Темата не е майтап, наистина ли толкова невероятно ви звучи моята история? Да взема да кандидатствам в Гинес, поне да има някакъв плюс в цялата работа. Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Каква несправедливост! Аз 3 милинки да ям на ден, ще стана 1.50 на 79, ти си се загрижила...

# 39
  • Мнения: 4 965
Аха, значи е с цел да се похвалиш колко ядеш и не качваш...
И не си за Гинес - просто ядеш повече, но не и в чак рекордни размери.
Щом се чувстваш добре, не виждам къде е проблема.
Или пък си харчиш всички пари за храна? newsm78

# 40
  • Мнения: 32
Да, бутински, много е гадно, майка ми е така, от въздуха пълнее. Баща ми е щека, явно на него съм се метнала.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мисля, че относно що е то милинка един брой има недоразумение в темата.
Малки, продават се по 10 броя, равни са на една средна закуска.

# 42
  • Мнения: 366
Опитай се да намалиш храната.първите дни ще ти е гладно, но после организма ти ще свикне и няма да ти се яде толкова.

# 43
  • Мнения: 431
Тъкмо щях да питам какво е милинка и дали прилича на тутманик. Grinning

# 44
  • Мнения: 9 865
Да, бутински, много е гадно, майка ми е така, от въздуха пълнее. Баща ми е щека, явно на него съм се метнала.
Супер, а къде е проблемът? Вкусно ти е - ядеш, че не пълнееш е още по-добре. Ако усещаш, че може би нещо не е наред, можеш да отидеш на лекар, примерно. Ако искаш да пазиш режим - от теб си зависи. Всичко ти е ок, какво ти пука дали ядеш много според форума на бг-мама?

Общи условия

Активация на акаунт