Много ли ям??

  • 5 513
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Темата не е за тук, сигурно ще я сполети съдбата на една друга!

А за къде е?  Rolling Eyes

И според мен си е множко, пробвай поне да ядеш плодове и зеленчуци, кисело мляко озобщо нискокалорични и леки храни. Забрави за милинките и кекса....

# 16
  • Мнения: 32
Не никакъв майтап не е, съвсем сериозно говоря това е което съм изяла днес. Де да беше майтап, и на мен ми се иска  Tired
Извинявам се, ако темата се повтаря не видях друга подобна, може да не съм търсила както трябва Embarassed

# 17
  • Мнения: 9 865

Темата не е за тук, сигурно ще я сполети съдбата на една друга!

А за къде е?  Rolling Eyes

И според мен си е множко, пробвай поне да ядеш плодове и зеленчуци, кисело мляко озобщо нискокалорични и леки храни. Забрави за милинките и кекса....

За тук?!? Верно, че е по-обща, всъщност, беше само предположение, че не е за тук, не съм специализирала модераторство.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
опитай се да контролираш стреса с друго, а не с храна

# 19
  • Мнения: 502
    Има си такива дни,когато ти се хапва повече. А вчера какво яде,би ли споделила? Grinning

# 20
  • Мнения: 79
Ами да, и аз се притеснявам, още съм млада де, набор 83, та не ми тежат килограмите, но знам че от една възраст нататък почват да тежат, та трябва да се огранича явно. Ама така ми се яде ooooh!

Как още не си започнала да се притеснавяш - не знам, но набор 83 щом си - въобще не си млада и си минала граничните 25, до когато казват, че организмът е млад, расте - после започва да старее Sad

Ако наистина не е майтап - това, което описа, аз изяждам сигурно за 4 дни. Висока съм 169 и тежа 54 кг.

# 21
  • Мнения: 32
Ох, вчера беше същата работа Blush. Сутринта ядох два сандвича с луканка и кашкавал, не много големи. Капучино ,сок. На обяд спагети с пиле-2 порции. Кока кола. Диня. Сладолед, макдоналдс- чийзбургер с картофки и пилешки бургер. Ясно ми е какво ще ми кажете Blush Blush

# 22
  • Мнения: 366
Лелее, Креми, това е адски много според мен
И аз съм имала такива дни, но чак пък толкова.

# 23
  • Мнения: 9 990
Ти всеки ден ли мислиш да споделяш менюто си тук?
И да, много ядеш, ама-сладко да ти е.

# 24
  • Мнения: 502
Ох, вчера беше същата работа Blush. Сутринта ядох два сандвича с луканка и кашкавал, не много големи. Капучино ,сок. На обяд спагети с пиле-2 порции. Кока кола. Диня. Сладолед, макдоналдс- чийзбургер с картофки и пилешки бургер. Ясно ми е какво ще ми кажете Blush Blush

  Стабилно меню.   Grinning Поне двадесет обиколки на стадиона трябват,за да изразходваш калориите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Абе Креми, пука ли ти, ако не ти се лепи?
Аз мога да изям почти същите количества, айде 80 % от твоята дневна дажба.

# 26
  • Мнения: 32
Не, просто ме питаха за вчера по-горе и затова написах. А ако някой ме пита какво съм яла преди седмица, няма да мога да кажа, вече не помня. Явно трябва да се взема в ръце. Ама как да не ям, когато ми се яде? С дъвки не става, пробвала съм Tired

# 27
  • Мнения: 503
Как още не си започнала да се притеснавяш - не знам, но набор 83 щом си - въобще не си млада и си минала граничните 25, до когато казват, че организмът е млад, расте - после започва да старее Sad

Ако наистина не е майтап - това, което описа, аз изяждам сигурно за 4 дни. Висока съм 169 и тежа 54 кг.
Опааа! Знаеш ли колко потребителки настъпа по мазола в този момент? А снимка на Сопрано и Марадона прати ли?

# 28
  • Мнения: 502
  Влез в подфорума за диети,може да си харесаш някой режим.

# 29
  • Мнения: 93
Ох, вчера беше същата работа Blush. Сутринта ядох два сандвича с луканка и кашкавал, не много големи. Капучино ,сок. На обяд спагети с пиле-2 порции. Кока кола. Диня. Сладолед, макдоналдс- чийзбургер с картофки и пилешки бургер. Ясно ми е какво ще ми кажете Blush Blush

 Shocked И аз ям много, ама това количество ми се струва ненормално много. Уау. Къде го побираш.

Общи условия

Активация на акаунт