ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - смелчаците

  • 22 367
  • 364
  •   1
Отговори
# 315
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 .♥.Прасковката.♥. на мен ми дадоха, защото записах детето си първия ден, а бях чула че вече не би трабвало да е така. От следващия ден мисля, че вече не даваха.
Обикновено с тези училища, които са към РИО няма праблем, но тези, които не са към тях, са ми разказвали митове и легенди за отписването и записването. Нещо не могат да се координират. Старите училища, трябва да отпишат, за да си направят паралелките, новите вече записани не им пука, ама все пак това не е наша работа. Дай им телефона на АК да се оправят помежду си.

# 316
  • София
  • Мнения: 754
Отново благодаря на включилите се по-късно! Hug
Като най-пресно записала се  Laughing ще ви кажа, че от новото училище ми дадоха някаква служебна бележка, която днес сутринта я занесох в старото училище. От там ми преписаха отново всички оценки на нещо като удостоверение (?!?), въпреки че съм дала оригиналното удостоверение за завършен 7 клас, издаден от тях. На въпроса защо отново преписват оценките от целия 7 клас - отговор...ами така трябва... Двете училища са на около 1 км едно от друго, та разнасянето напред назад не ме впечатли.
И това удостоверение го занесох в новото училище. Сума ти бумаги събраха само за моето дете, представям си в училища с 6 паралеки за 7 клас....
След това обаче отидахме до пещерата Леденика. Ами срам и позор не бях ходила до сега, детето също. Много е красива, и въобще Балкана около Враца е невероятно красив.

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 702
Ние пък посетихме Ухловица - на юг от Смолян и също един от 100те национални обекта. Доста се озорихме, но се оказа много красива. Образуванията в нея напомнят тези, в Ягодинската пещера,  има метални стъпала, около 280 на брой, като в Дяволското гърло. Тъй като изход не е открит, се минават на отиване и на връщане, та потренирахме. Аз на другия ден имах ЯКА мускулна треска.

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Ние пък посетихме Ухловица - на юг от Смолян и също един от 100те национални обекта. Доста се озорихме, но се оказа много красива. Образуванията в нея напомнят тези, в Ягодинската пещера,  има метални стъпала, около 280 на брой, като в Дяволското гърло. Тъй като изход не е открит, се минават на отиване и на връщане, та потренирахме. Аз на другия ден имах ЯКА мускулна треска.
Ухловица е уникална по различна е от ягодинската скалите са като корали на морско дъно /тя е била и такова/това ми е любимата пещера.
Леденика си е с нейната хубост важно детенце и мама да са се отпуснали от напрежението

# 319
  • Мнения: 639
Ей сега влязох , само за да видя какво става с Маргарита и Елена и - страхотно! Поздравления за куража и много успехи занапред!

# 320
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Маргарита,ти получи най-страхотния подарък за рожденния си ден!
 newsm59   Gift   bigdance2  newsm67

Желая ви цялото щастие на света! newsm51

# 321
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Маргарита да си жива и здрава и много щастлива.

# 322
  • Мнения: 2 829
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 323
От новото училище ни дадоха Служебна бележка , че детето е записано , която да послужи пред старото.Там срещу нея ни дадоха Удостоверение за преместване , което трябва да носим на първата родителска среща - 10.9.

# 324
  • София
  • Мнения: 1 634
ЧРД на МАРГАРИТА!
 bdbaloni
Да си здрава, щастлива и все такива хубави новини да получаваш!
 Hug

# 325
  • Мнения: 413
Честит празник, Марги  bdbaloni

# 326
  • Мнения: 2 716
Честит празник Маргарита  newsm51
Дано мечтата ти се сбъдне докрай!
Дано Елена е доволна от новото си  (изстрадано) училище!
Дано сте щастливи!
Желая Ви го!


Не са давали никакво Удостоверение за преместване. Ама Лили ходи в СМГ. И не са ни казали нищо за родителска среща.

# 327
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте и от мен,влизам днес,2-3 дни не бяхме в София и виждам най-прекрасната новина,толкова дълго чакана от всички нас и най вече от Марги.
Марги,честито на теб и на смелата ти дъщеричка,пожелавам ви много успехи и занапред Hug  Честит Рожден Ден,бъди жива и здрава,все така упорита и оптимистично настроена,пожелавам ти много щастие и любов  bouquet  bouquet  bouquet  


Другата седмица решихме да отскочим до морето,да заведем и най малкото зверче да си почине,а бъдещия осмокласник ще го оставим да гледа баба и дядо и да чете книжките за осми клас,стига му толкова почивка на него Laughing

# 328
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Маргарита  party023
Бъди жива и здрава, щастлива и обичана,  и съхрани себе си!

# 329
  • Мнения: 475
Отново благодаря на включилите се по-късно! Hug


И аз съм от късно включилите се   Embarassed, но да научи човек хубава новина никога не е късно.   smile3501

Плюс това разбирам, че трябва да честитя и за Рождения ти ден, и за постигнатата цел- значи се включвам точно навреме Heart Eyes
ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ТЕБ МАГИ И НА СТРАХОТНОТО ТИ ДЕТЕ!!!!!!     Hands Clap
Желая винаги да постигате целите си, ако е по- лесно няма да е никък зле, нали?
Но пък когато е по- трудно, победата е по- сладка.

Честито и много усмивки оттук нататък    newsm67  Gift    Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт