ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - смелчаците

  • 22 373
  • 364
  •   1
Отговори
# 330
  • България
  • Мнения: 2 164
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРГАРИТА!
 Желая ти здраве и късмет, още много сбъднати мечти и радост в сърцето Hug!
 newsm59 Wine Glass  Gift

# 331
  • Мнения: 141
  bouquet Поздрави и от мен!!!!!!!!!!!!!!!!
Честит Рожден Ден, Маргарита!Ти вече получи своя най-голям подарък Hug Много късмет и успехи във всичко!!! nbirthday 

# 332
  • Мнения: 7 163
Ч.Р.Д., Маргарита!!!


Тебе те няма ,но ние сме на линия.

Пожелавам ти много здраве,семейно щастие и топлина в домът ти!

Успехи на ХУБАВАТА ЕЛЕНА!!!
И дано намери щастието и любовта в живота си.
Това ще е най-големият подарък за теб!!! Hug Hug Hug

# 333
  • София
  • Мнения: 754
много, много благодаря мила дами
Не сте забравили че имам рожден ден Hug
Аз получих най - хубавия подарък за рожденият си ден - бъдещето на моето дете...
Нямаше ме досега, да ви почерпя, но ходихме до Рилския манастир. Беще много красиво. Насладихме се с Елена на последните дни от отпуска ми.
Опитвах се половин час да сложа картинка с шампанско и торта - ама не успях. Но да знаете - почерпени сте с торта и шампанско - и няма неискам... Laughing
Много ви благодаря скъпи мами, вие сте истински Дами (нарочно го пиша с главни букви).
Сега малко празнувам с приятели - затова доскоро... (малко съм смутена, че всички сте толкова мили и толкова много пожелания, темата се измести, но...)
Очевидно всички сте оценили усилията ми през последния месец.
Наздраве момичета Hug Hug Hug

# 334
  • Мнения: 258
Честит Рожден ден на Маргарита! (на патерица!)
Желая здраве и успехи! Браво за куража, успех на дъщеричката!   bouquet

# 335
  • Мнения: 22
Успяхмееееее     newsm44 newsm68 newsm44  - 88 СОУ, Чуждоезикова паралелка АЕ
Приети сме по първото ни желание, ... но на четрърто класиране! Laughing  Simple Smile Laughing
Момичета - не е истина, едно дете от пренасочените се отказа и нас ни приеха
Стават чудеса!
Благодаря ви на всички, които бяхте с мен и моята Елена. На всички, които ми вдъхвахте кураж. На всички, които бяхте не просто съпричастни, а истински ми желаехте успех. За това време получих толкова кураж и подрепа, колкото не съм получавала никога. Какво нещо са децата и техните майки - като секта, но в добрия смисъл на думата.
Днес и за мен свърши тази "емоция".
Толкова съм щастлива, точно колкото всяка от вас. Няма значение училището, важно е да постигнеш, това което си желал.
Успех скъпи момичета, на вас, на децата ви (да вървят напред и нагоре) и на цялото ви семейство. Нека господ ви закриля за добрината ви!
Емоцията ми е толкова силна, защото вчера бях решила, че всичко е загубено и не сме успели, а днес денят отново е слънчев (въпреки проливния дъжд) Laughing

маргарита,пиша малко със закъснение, защото последните дни нямах възможност да следя темата, но макар и със закъснение много исках да поздравя теб и Елена-страшно много с радвам за вас и съм сигурна че всичко ще е ОК. не пишех редовно, но четях всичко и много стисках палци
ЧЕСТИТО!
А сега- заслужена почивка и за двете! Hug Hug Hug

# 336
  • гр.София
  • Мнения: 465
Margaritavass,браво!За всичко-за постоянството,куража,всеотдайността....за каквото се сетиш!Адски много се радвам за теб и Елена!!!Нямаше ме в София 15 дни,днес съм щастлива да разбера добрата новина-пашата наистина обича смелите!!!
Веднъж ти бях казала,че искам да съм като теб,а дори не познавах твоята борбеност,дух,кураж и още един милион синоними!Днес вече се фукам,че общувам с теб!
Браво!!!Адски много се радвам!Не мога да кажа колко... ooooh!Още по-руса съм станала от това слънце:) Joy Joy

# 337
  • София
  • Мнения: 754
Margaritavass,браво!За всичко-за постоянството,куража,всеотдайността....за каквото се сетиш!Адски много се радвам за теб и Елена!!!Нямаше ме в София 15 дни,днес съм щастлива да разбера добрата новина-пашата наистина обича смелите!!!
Веднъж ти бях казала,че искам да съм като теб,а дори не познавах твоята борбеност,дух,кураж и още един милион синоними!Днес вече се фукам,че общувам с теб!
Браво!!!Адски много се радвам!Не мога да кажа колко... ooooh!Още по-руса съм станала от това слънце:) Joy Joy

пашата наистина обича смелите!!!

Благодаря ти много Ирина!
аз пък не спирам да разказвам на всички колко умно дете е твоето, колко награди печели и как прославя България. Какви големи математици имаме и това ме изпълва с гордост! Laughing
И на всички разказвам с какви страхотни майки общувам, колко много ме подкрепят и колко кураж са ми дали.
И момичета гордея се със всяко дете в този форум.
етиен - благодаря!

# 338
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте на всички
аз продължавам да влизам всеки ден!
Последните седмици бяхте неотлъчно до мен и затова продължавам да влизам. Приятна почивка на всички, на мен също!
До скоро!

# 339
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
С голямо закъснение, но надявам се да е извинено (трябваше да пътувам), искам да поздравя Маргарита за успешното класиране на Елена и за рожденния  й ден!   bouquet

Дано да ви се случват само най-хубави неща!  Hug

# 340
  • София
  • Мнения: 754
момичета - дано не досадя

Искам само да напиша, че съм изпратила на общата поща:

sortirana_statistika@abv.bg           парола         sedmoklasnici

изпратила съм четири меила с четирите класирания.
В екселски фаил съм събрала информация за балове и училища за всяко класиране по отделно.
И след като обобщих частично информация за трите години за някои училища - съм я добавила за всеки случай, може да потрябва на някого.
Догодина може и да е непотребна, но за всеки случай я изпратих   Laughing

# 341
  • София
  • Мнения: 754
С голямо закъснение, но надявам се да е извинено (трябваше да пътувам), искам да поздравя Маргарита за успешното класиране на Елена и за рожденния  й ден!   bouquet

Дано да ви се случват само най-хубави неща!  Hug

Благодаря много!!! Hug

# 342
  • София
  • Мнения: 1 634
момичета - дано не досадя

Искам само да напиша, че съм изпратила на общата поща:

sortirana_statistika@abv.bg           парола         sedmoklasnici

изпратила съм четири меила с четирите класирания.
В екселски фаил съм събрала информация за балове и училища за всяко класиране по отделно.
И след като обобщих частично информация за трите години за някои училища - съм я добавила за всеки случай, може да потрябва на някого.
Догодина може и да е непотребна, но за всеки случай я изпратих   Laughing


Браво за труда, Маргарита!   bouquet

Аз все си мисля, че всички тези лозунги - "Без изпити след 7 клас"  няма да се реализират!
Нали няма нова Наредба? Значи за сега е старата  bowuu

Представям си какъв хаос ще настане за следващите седмокласници!,..  От сега много родители са отписали децата си от частните школи, защото "няма да има изпит"...  Струва ми се доста неразумно  Thinking

# 343
  • Мнения: 2 829
бРАВО ЗА  труда ,Маргаритавас
няма да е излишно  bouquet

# 344
  • Мнения: 322
Наистина все още се умува над новата форма за изпит. Ама май няма да е нито риба, нито рак!
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-08-11&article=289218

Общи условия

Активация на акаунт