Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 2 тема

  • 95 252
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 461
 Hug

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 16:45 от Кари_

# 136
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
*dessi* мъфините ти изглеждат много апетитни Crazy

# 137
  • Мнения: 2 090
Мерси Blush.Наистина са такива Grinning

# 138
# 139
  • Мнения: 45
dessi*    bouquet ммммм....каква радост за очите ми, много хубави са станали, аз вчера ги правих, и не останаха, днес сме на прасковени мъфини  Laughing

# 140
  • Мнения: 321
много благодаря.правила ли си и другите с изварата/втората рецепта/за да не правя неуспешни експерименти Laughing

# 141
  • София
  • Мнения: 461
dessi*    bouquet ммммм....каква радост за очите ми, много хубави са станали, аз вчера ги правих, и не останаха, днес сме на прасковени мъфини  Laughing
Тези изглеждат чудно Wink Много ароматни ми се струват Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 45
мммм да, ароматни станаха,  Simple Smile, а днес сме на още по ароматни   и пухкави Laughing
Портокалови мъфини с розмарин

# 143
  • Varna
  • Мнения: 191
Мъфини с мед, канела и банан
   

# 144
  • София
  • Мнения: 4 141
millasan, страхотно изглеждат, а и добре звучат, като комбинация . Мога ли да те помоля за рецептата.

# 145
  • Varna
  • Мнения: 191
millasan, страхотно изглеждат, а и добре звучат, като комбинация . Мога ли да те помоля за рецептата.
2 ч.чаши/300гр./ брашно,1 ч.лъжица бакпулвер,½ ч.лъжица сода,Щипка сол,1 ч.лъжица канела,2 суп. лъжици мед,2 яйца,½ ч.чаша захар,75гр. масло, разтопено, ½ ч.чаша прясно мляко,1 ч.лъжица ванилия, 2 средни банана пюрирани /1 ч.чаша/

Това е рецепта от кулинарният блог на Латинка - http://honeyandmilk2.wordpress.com. При мен претърпя малко промени, в смисъл че сложих едно пакетче бакпулвер, содата отпадна (винаги я усещам някакси, колкото и да "угасена"), банана при мен беше само един, затова и в крайния резултат се усеща повече меда и канелата, с 2 банана ще се усеща повече вкуса им, но и така са чудесни за моя вкус поне!

# 146
  • Мнения: 45
millasan мъфинките, изглеждат прекрасно, много добре си се справила   bouquet Благодаря ти!!!!

а това  е точния линк Мъфини с банан, мед и канела

# 147
  • София
  • Мнения: 6 258
да се запиша в тази вкусна темичка  Heart Eyes
отскоро съм на тема къпкейкс и изпробвам рецепти. много благодаря за темата, имам сега десетки рецепти да изпробвам. Simple Smile

# 148
  • Мнения: 60
Отдавна чета темичката и си харесвам рецепти. Първите мъфини които направих бяха по рецептата на Петя-Мъфини със стафиди, бяха разкошни. Днес и аз направих, Къпкейк с праскови по рецепта на esy. Станаха много вкусни и хрупкави, но не ми излязоха от формичките( може би не ги пълня достатъчно)Благодаря зя ценните съвети и идеи.

# 149
  • Мнения: 78
dessi*    bouquet ммммм....каква радост за очите ми, много хубави са станали, аз вчера ги правих, и не останаха, днес сме на прасковени мъфини  Laughing
Не мога да разбера колко точно бакпулвер се слага- 1 или половин лъжичка??

Общи условия

Активация на акаунт