Септември `09 - 34

  • 10 894
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
 Здравейте, момичета  Hug
bamba, мерси за кафенцето   bouquet
 Eden,    bouquet nbirthday. Пожелавам всичко НААААй и много скоро един хубав, здрав БЕБОК!  Laughing
 Момичета, не знам какво става при мен, но колкото повече наближава, толкова повече започвам да си задавам разни въпроси, на които не мога да си отговоря. Уж нямаше да се шашкам, но май се започна  newsm78 Или аз съм прекалена паника или е нормално. Преди 9 месеца ме оперираха от апендицит и се чудя дали е нормално да родя по естествен път  newsm78 и разни подобни. Знам, че доктора щеше да ми каже, ама пусто...
 Иначе ние сме добре, не ви завиждам за жегите, при нас е хладничко, около 20 градуса.
 Пожелавам ви лек ден и се пазете   bye

# 16
  • Мнения: 118
Здравеите момичета!Ка сте?Аз лежа вече 3 дена непрекъснато и ми ПИСНА  ooooh! Не е лесно и да бездействаш  Peace

Еден  newsm59

Аз да почерпя,че вчера станах БАБА,а съм само на 23  Joy,и хич не се шегувам,племенницата на мъжът ми,просто поколенията ни се разминават и то много  Peace

[imghttp://media.snimka.bg/3775/013804419.jpg]http://[/img]

хайде бягам да лягам пак!
прегръдки на всички ви,и успех-остана малко  Peace

# 17
  • Мнения: 631
Добро утро понеделнишки, не че за нас вече има значение..
Благодаря за темичката.

За тези, които не са си взели все още болничния 45 дни преди термин да си следят датите! Само подсещам!
Пазете се в жегите! А за разстройството - трябва да го попрекъснете някак защото матката и ректума /ануса/ са с еднаква инервация и може да създаде проблем с леки или по - силни контракции. Всеки да пие каквото му действа, аз се оправям с гладуване и лимонче.
Айде лек ден и умната...

# 18
  • Мнения: 91
Лелелеее колко сте изписали за няколко дни, немога да насмогна да прочета.
Eden  nbirthday.
На снимката сте се събрали много сладки мамчета. Като ви гледам какви са ви големи коремчетата а аз си мислех че моя бил голям. Сега като си го гледам и имам чувството че съм нещо ненормална. Май корема ми е спрял да расте Thinking Аз събота бях на разходка до Сопот да подарим с брат ми и майка ми на баща ми подаръка за 60-тия РД което беше февруари.......но нямаше условия до сега- скок с парапланер. Беше невероятно. Ако не ме беше страх да не родя в въздуха и аз щях да скоча. 2 часа полет на над2500м. Всичко хубаво но по едно време щях да припадна в най големите жеги докато го чакахме да се приземи а на всичкото отгоре докато седяхме на една масичка под едни борове на сянка идва някакъв "гъзар" и ми вика извинете тъй като сме много хора бихте ли станали та ние да седнем че няма каде  ooooh! като го чух и ме напуши смях той седи и ме гледа тъпо. Другите тамън бяха скокнали за кафе а аз сама си седя и му викам : Така като ме гледаш мислиш ли че ще стана? а той ми вика : Ми защо не........ Shocked Повече нищо не казах че щях да вдигна кръвно сигурно. Като се върна мъжо и му разказах той едва не откачи как може да има такива хора Tired .
Вече нямам търпение да мине днес и утре и почивка че тея жеги ще ни уморят.
Айде поздрави от мен  Wink

# 19
  • Мнения: 53
Добро утро и от мен, момичета Hug
villi, радвам се, че малката е по-добре - дано да няма сериозни поражения и всичко да остане само спомен Hug
Eden newsm59 newsm38, пожелавам ти всичко най-хубаво и здраво и усмихнато бебче през септември!
bamba, мерси за кафенцето Heart Eyes
rozalina, много се радвам, че жълтеничката е минала и малката се е усмихнала - продължавай да ни радваш само с хубави новини - с нетърпение чакам да напишеш "Ние сме си вече вкъщи" Hug
Чифлигарова, много гадно това с разстройството - и аз бях така 5-6 дни, но ми мина от самосебе си. Забелязах, че когато седя на климатик получавам разстройство. Коментарът на Алекс ме разсмя - предполагам, че на теб ти е тъжно, но яво детето се опитва да е самостоятелно и да си мисли, че не е зависима от мама и тате. Simple Smile
*clara*, стискам палци малкия сладур да оздравява бързо.
mim4eto007, честито Simple Smile - като порасне детето ще се хвали, че има млада и хубава баба, даже може да ходите заедно по заведения Laughing
vanina123, все повече и повече се убеждавам, че простотията не ходи по дърветата. Това да си глупав и несъобразителен събрано заедно е страшна комбинация, чак се ядосвам как може да има такива хора - да караш бременна да стане от мястото си и да не ти мигне окото ooooh!
Ние 2 дни бяхме на вилата, а моя мъж като се е побъркал на тема "зимнина", вече ми става смешно. Пета или шеста седмица подред затваряме разни компоти и сладка - вече мазето е препълнено - ще взема да сложа една табелка на къщата "Булгарплод". А в събота за капак купи 28 кг. праскови и ми вика "Айде за последно ще направиме малко сладко ooooh! Та вчера цял следобяд съм висяла над врящия казан и съм бъркала сладкото за да не загори - как не припаднах в тая жега незнам #Cussing out
При мен от десетина дни се появи едно изтръпване на краищата на пръстите на ръцете, което е постоянно и не минава, даже започнах да изпускам разни неща - и е чудя нормално ли е това, то е ясно, че е свързано с оросяването, но се чудех друга от вас има ли подобен проблем?  На следващата ЖК ще питам доки, но съм сигурна, че ще каже нещо от сота на "Не се притеснявай, ще ти мине".
Леле, цял роман изписах, стига толкова от мен за сега - усмихнат и хладен ден на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 153
здравейте  Hug
bamba мерси за кафенцето
Eden  всичко най-хубаво и здраво бебенце септември
villi, мн се радвам че малката е по- добре
на всички болнички бързо оздравяване  Hug
аз днес съм при доки и после ще се отчета
лек ден на всички  bouquet  Hug

# 21
  • Мнения: 332
Еден, честит рожден ден, пожелавам ти много здраве и щастие и много леко раждане септември месец, здраво и сладко бебче  Hug
сънито - писах ти ЛС, да си спретнем Княжевска срещичка   Mr. Green
Lipstick* - аз съм се мазала с гермастан и с кремчето на Авент докато свикна с кърменето и бях доволна  Peace
Mirinda - ах, много ти е готина принцесата  Heart Eyes
dundito 2  Hug Скорошно оздравяване  Praynig Hug
Розалина - чудни новини, дано вече започне да наддава добре и скоро да сте си вкъщи всички заедно  Praynig Hug
за Продавалника - аз лятото купих едно много хубаво и запазено легло, уж за вилата, а то толкова новичко, че ще си го запазя за беба  Peace
Едва издържам по жегите, не мога да спя, направо е ад Sad И на разходка не мога да изляза с малкия даже, горкичкия, толкова му е скучно вкъщи, самички. Но много ми е трудно вече с корема  Confused
Нещо хич не мога да пътувам, само ми се друса корема, ужасно е. Дори и на близки разстояния, вече не ставам за път.
 Ох, само да сме добре, малко ни остана  Hug

# 22
  • Мнения: 68
Здравейте мами, днес като че ли съм малко по добре , поне за сега Rolling Eyes Не смея нищо да хапна , а в хладилника има толкова вкусни неща.
Чифлигарова напълно те разбирам мила. Аз вчера опитах всичко което бяха написали момичетата, но от нищо не ми минаваше. Явно си е вирус който трябва да си отмине сам. Все пак пий оризова вода, изключи климатика , ако е включен, препечени филиики и т. н . Аз пих бобени зърна , оцет и какво ли още не. Направих си още един бъркоч който е мн гаден , ама винаги е помагал- Ракия и олио- 2 супени лъжици ракия и 1 с.л олио, ако е мн силна ракията може да я разредиш с малко вода. Бъркаш хубаво и пиеш на екс. Много е неприятно особенно ако не пиеш ракия като мен. На мен ми се насълзиха очите и ми търгна носа #Crazy, ама да ти кажа в такъв момент съм готова всичко да изям и да изпия.
Eden ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  мила. Желая ти късмет, здраве и най- сладкото бебе през септември Hug
Розалина мн се радвам за вас.... бързо да качвате кила и..... в къщи  Hug
mim4eto007 честито и на тебе, макар че много не го разбрах това с голямото разминаване в поколенията... newsm78 Нищо живи и здрави
Нещо да ви питам от 3-4 дни имам едно странно усещане в ушите - постоянно си чувам сърцето в ушите . На вас случвало ли ви се е ??? newsm78
Моя мъж вече му става смешно когато му споделя поредното си неразположение  hahaha, чуди се от каде се появяват тези неща.... то и аз се чудя ама поне имам вас да ви питам Laughing
Това е за сега от мен. Отивам да хапна нещо пък да видим какво ще дойде днес newsm78


# 23
  • Мнения: 1
Здравейте.
Надявам се да ме приемете във вашата темичка.
Аз съм от София на 24 години и чакам появата на моето момиченце.

# 24
  • Мнения: 34
момичета , може ли някои  да ми прати паролата за smile3509 newsm17

# 25
  • Мнения: 19
Мимчето честито ви бебче Hug.

Cherryy добре дошла в отбора вярвам че ще ти хареса с нас  bouquet.

hristy ей сега ще ти пусна ушера и паролката.

dundito 2 и на мен мъжо все ми се смее като му кажа, абе знаеш ли еди кво си ми е... аз вече спрях и да му казвам де, че тои не само се подсмихва ми и не ми вярва Rolling Eyes.

Как ми се спи ако знаете мисля да пропусна чистенето днес и дечко като легне и аз да се мятам в леглото.

# 26
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Simple Smile Искам да попитам кой ще ходи на отворени врати в Шейново в сряда? Аз съм от 14.30...

# 27
  • Мнения: 53
Здравейте.
Надявам се да ме приемете във вашата темичка.
Аз съм от София на 24 години и чакам появата на моето момиченце.
Cherryy, добре дошла при нас, безпроблемна бременност и леко  раждане Hug Сподели нещо повече за теб, за да те впиша в първа страничка - термин, коя по ред бременност и ако искаш и име Simple Smile

# 28
  • Мнения: 153
Cherryy добре дошла Hug безпроблемна бременност и едно здраво бебе  bouquet
Ако може да се оплача - днес си правих изледвания (кръв и урина)и звъня аз на моята доки и познайте - ни звук ни стон от нея... и така около 4-5 пъти в интервал от 30 мин.
ЕЕЕ бива ли такива работи не ми е ясно - ами ако нещо спешно....направо ми иде да я  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.
Аз тези дни не съм излязла от вкъщи,жегата беше ужасна Twisted Evil
За капак на всички неразположения имам проблеми и с бъбреците.Пия най различни билки,но кризите понякога са ужасни и само инжекции с ношпа и папаверин ми облекчават болките.
Док ми се шегува.че с тези болки се подготвям за раждането Laughing
Е стигасъм се оплаквала,трябва да се стегнем и да издържим още малко, нали е за хубава
Чао и лек ден на всички и само хубави новин

Общи условия

Активация на акаунт