Юли свършва вече, търпеливо чакаме ОКТОМВРИйското човече

  • 14 444
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12
Привет на всички и аз да се включа, че докато ви изчета и забравих на кой, какво искам да кажа Simple Smile

Очаквам с нетърпение снимки от софийската среща, направо като ви чета и започвам да се ядосвам, че не дойдох, но съм хремава и ме беше страх да не заразя някой, а много се надявах до края на деня да се оправя, но уви, още си продължава.

Мууни, Честит Рожден ден, бъди жива и драва и много щастлива с едно прекрасно здраво бебче   bouquet

Иви86, май и аз съм се спряла на еспри, ама съм харесала друга разцвета, обаче само на каталог и искам да ги видя на живо и тогава вече да съм сигурна дали това е моята количка.

Аддри , относно бежавите креватчета се сетих, че гледах едни много хубави дървени,но светло дърво, което изглежда като бежаво и са италиански. Магазина се казва baby planet и се намира на светофара на ВМА, посока Цар Борис. Имат и промоция в момента. Там стоките са само италиански /особено колички и креватчета/ и са много стилни. А също и на еспри видях такива кошарки, които ти беше показала, но не знам къде може да ги видия, тъй като както и количката ги гледам само на каталог. Видях, че в Пигис хаус ги предлагат, поне марката и мисля тези дни да отида и ще споделя какво има там.

Добре дошли и на новите членове Simple Smile

# 241
  • Мнения: 12
Упс пак аз Simple Smile, който не гледа е така.
Аддри, ти си показала на еспри креватче, а аз какво ти говоря въобще. Извинете ме Wink

# 242
  • София
  • Мнения: 1 595
Айси, аз на Есприт съм се спряла на варианта в черно (малко гадно звучи така като кажа черно за бебе...), който няма никакви цветенца и ще го комбинирам с чаршафчета в бежовата гама. Имаше някъде едни страхотни такива с жирафчета, но нещо сега не мога да ги намеря. Мебелите в спалнята ми са много тъмно венге, почти черно, има алуминиеви елементи както е рамката на креватчето, а стените и завесите са ми съвсем светло бежови, нещо между пясъчно и бананово. Мисля, че черното креватче чудесно ще се върже и по-малко ще се цапа от бежовото. Досега основно цвета ме смущаваше, че е последния цвят, в който си представям нещо бебешко, но пък като го комбинирам със спалното бельо мисля, че няма да ме притеснява толкова  newsm78


Ивели, да, в пигис хаус ги има. Аз още преди 2 месеца ходих да проучвам разни неща и доста се огледах в тях, но бежовичкото си е откровено за момиченце, а черничкото вече писах поради какви скруполи не закупих още тогава. Ама като гледам накъде отиват нещата май май ще си го взема него.

# 243
  • Мнения: 1 107
Addri - ти май вече си го поръчала, защото не мога да го видя в сайта- пише, че е изчерпан артикула Grinning Сега ме загриза едно любопитство -ще ходя да ровя другаде да видя това черно легло Mr. Green

Честит рожден ден на Мууни !

# 244
  • София
  • Мнения: 1 595
Хихихи, свърши се. Поръчах го  Laughing Овнешка му работа - всичко трябва да става импулсивно и на юруш  Laughing

Ето го кое е -   http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/32-607091a … 0b8183ca979ddae18

# 245
  • Мнения: 12
Аддри, честито да ти е и едно здраво бебче да го ползва със здраве Simple Smile

# 246
  • Мнения: 239
Адри легълцето е страхотно и аз такъв тип ще взема, като за начало ми се струва идеално. Колко струваше твоето и от къде го поръча? Сигурно сте коментирали, ама аз нали сега се включвам  Embarassed

Ively освободи си пощата с лични съобщения, че не мога да тй пиша, защото е препълнена Hug

# 247
  • Мнения: 183
Ехе! Днес как ме разконспирирахте! Благодаря на всички! Една малка почерпка пт мен:
 

Адри, леглото е супер! Не знам дали си го виждала на живо, но изглегда страхотно! И е стандартен размер. Честито!

# 248
  • София
  • Мнения: 463
moondream Честит Рожден Ден newsm59  bigdance2 Почерпката е страхотна Hug

Момичета,някой ползвал ли е видео бебефон, трябва да си избера модел(ще е подарък) ама не съм наясно кои са хубави.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 595
Адри легълцето е страхотно и аз такъв тип ще взема, като за начало ми се струва идеално. Колко струваше твоето и от къде го поръча? Сигурно сте коментирали, ама аз нали сега се включвам  Embarassed

Ively освободи си пощата с лични съобщения, че не мога да тй пиша, защото е препълнена Hug

Ади, адашче, здравей  Simple Smile
Легълцето ми излиза 266лв с доставката. Като гледам навсякъде цените за това креватче са еднакви с +- 10-ина лева разлика, което не е от особено значение. Има разбира се и прекрасни легълца на половината цена на това, но като цвят са ми много пъстри и не ми подхождат (на Бертони са доста читавки, а са по 120-130лв)

 Laughing Тук колегата ми и съсед по бюро вече е скандализиран, че имам намерение да сложа бебето да спи на черно легълце  Laughing  Ако му кажа, че и количката, на която съм се спряла е сиво-черна сигурно съвсем ще ме вземе за луда... Все пак смятам да компенсирам с весели и пъстри дрешки и играчки, а и в по-голямата си част от будното време дечко да си седи в шезлонгче или кошница с мен в кухнята, която съм си направила толкова щура и цветна, че може да съперничи с всяка детска стая  Grinning

# 250
  • Мнения: 93
Момичета,толкова много сте изписали,а само един ден не можах да ви чета  Blush
Да ви се оплача и ако някоя може да ми даде съвет...с удоволствие приемам.Вчера сутринта ходихме с мъжлето до тина киркова да се срещнем с новия доктори да говорим.Ноооо пак си оставам без сигурен и свестен доктор  newsm45 ,питах ме го да се прехвърлим при него да до следи бременността ми и той се съгласи,само че трябваше днес да платим 200лв за ЖК/защото съм на края и за това половината/ трябало да ми направи някакви изследвания,моито не са ми направени до тук добре.Няма да се впускам в подробности,защото ще ви стане гадно какви простотии се говорят на бременна жена,НО най-важното е ,че като го питахме колко ще трябва да платим за раждането,има ли и какви са таксите той каза,че "Избора на екип" всъщност не е избор на екип ,а таксата която трябва да платим на болницата включваща/акушерка,анестезиолог,педиатър,който да не ни изнудва за пари и да ни плаши колко е зле бебето/и както знаете е 900лв ,значи ако нямаме пари ще си раждам вкъщи  smile3511 и сега съм без лекар.
На всякъде ли искат такива суми за раждането,които уж са за едно пък не са ??????
Може ли някой да ми предложи свестен лекар в тая София????
Толкова съм се притеснила,че не знам вече а то времето минава ....

# 251
  • Мнения: 1 341
Мууни, ЧРД! Много здраве, щастие и сбъднати мечти ти желая!  bouquet

Адри, честито за легълцето. Много ми харесва, чак ми се иска и аз да си взема още едно.

Аз съм скапана, сутринта с Ема излезнахме в 8:30ч. и се прибрахме преди малко. Имах час за консултация, но моят лекар беше в спешното и си отмени всички часове. Tired Голямо ходене му дръпнахме на отиване, защото беше хладничко и изходихме почти целият път пеша, а на връщане Ема едва стигна до спирката на Буса.

Герчо, съчувствам ти. Hug

Моите одисеи с паричките продължават и ми писна вече,. Ако искате вярвайте аз нямам сили да се занимавам повече с Франските институции и ще ги почакам още малко.... ooooh! Crazy
Поне ми дават за настоящият месец и примата за бебето ще си получа Август. Пак е нещо де...само ми замазват очите и си мислят, че ям доматите с колците. Crossing Arms

Отивам да лягам, че 2 не виждам.

# 252
  • Мнения: 101
Леле, наистина няма смогване с писането и четенето Simple Smile

Addri - Честито креватче! И на мен днес ми пристигна и второто креватче на Esprit Sunshine Girl - много съм щастлива, че успях да го намеря чак в Бургас! Трудно е да намираш всичко х 2.
Сега отивам да им купувам матраци и спални комплекти.
Като си намеря фотоапарата, ще се отчета със снимки и на столчетата за кола от същата серия.

icyangel, За гащеризончето ти май всички сме се наточили Simple Smile Да кажеш от къде беше, че забравих Simple SmileНашата количка е такъв цвят сиво (Maclaren) в комбинация точно с такова бебешко розово Simple Smile

Jeny, Kaki, и аз много се забавлявах - то чувството за хумор идва в приятна компания Simple Smile

Kaki и аз съм Водолей , но с асцедент Близнаци - астроложката и тя казва, че е много "въздушна" комбинация и добре, че съм имала други планети в Козирог да ме държат на земята Simple Smile Девойките, обаче, ако не устискам може и да са Деви, ама все тая - да са живи и здрави! Момчетата са Телец и Овен - "манджа с грозде". А детската стая ви е супер сладка!

moondream, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖИВА И ЗДРАВА! Догодина по това време, ще черпиш на живо в Морската градина, нямам търпение да я дотикаме дотам - любимото ми място за разходки!

# 253
  • Мнения: 23 466
Tsveti,аз  нещо не схванах какви ти ги е дрънкал лркаря,но имам съмнения,че ти иска пари под масата,с това изказване.900лв. е избора на екип,който задължава лекря да те изроди.

# 254
  • Мнения: 239
Адри, адашки сме да Hug мерси за инфото за легълцата, ще ги разгледам и ще поръчам, цените са много добри. А относно черното много ми харесва, аз също си падам по такива нестандартни за бебета цветове,  розовото и синьото са ми доста банални. По-добре по-тъмничко, аз чакам момиченце и добре че мъжа ми е на същото мнение, че няма да е стандартната принцеса с розови рокли, ще е гъзарка Laughing Да не ти пука кой какво коментира нали вие си го харесвате, а и така ще създадете готин вкус и на детенцето Peace

Цвети, миличка, за съжаление до колкото знам навсякъде цените са такива, ако искаш нормален екип. Иначе рискуваш много здравето си. В такава меркантилна страна живеем, че без пари на никой не му пука за теб. Ако някой знае повече дано ти препоръча, но аз лично ще дам много повече пари от теб, за да съм сигурна, че ще родя нормално. Успех, дано намериш нещо. Но моят съвет е да не се пести от раждането.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт