Юли свършва вече, търпеливо чакаме ОКТОМВРИйското човече

  • 14 442
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 93
АЗ съм склонна да се плати,но да знам ,че ще има файда от това плащане,защото този доктор какви ли не ми ги наговори  #Crazy някой питаше ...казва се др Петров

# 271
  • Мнения: 76
Ееее момичета страхотни снимки всички изглеждате чудесно  Hug Peace

# 272
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Освен това в целия Близък Изток е пълно с индиици и тва е най-голямата цигания. Мога да ти разправям с часове, ама да не оттегчаваме другите.
И не само в Близкия изток  Joy Joy Joy и при нас са като бълхи на улично куче

Сега видях и снимките - големи свежарки сте, само се надпишете отдолу, че май имам 2-3 непознати визии, иначе повечето ви разконспирирах hahaha

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 13:28 от kaka_dora

# 273
  • Мнения: 571
Деси много си си добре даже Simple Smile
Аз само готини каки снимам Wink

# 274
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Леле, момичета страхотни стееее   bouquet
Как ли сте им събрали очите, толкова бременни мами на едно място  Shocked  Wink  Направо ми вдигнахте настроението със снимките  Hug
Деси мойта щерка току що сравнява моето коремче с твоето и установи, че моят е по голяяям! А иначе си изглеждаш супееер  Hug
Еди ами кой кой е?

# 275
  • Мнения: 571
Руми аз снимам в рол и от сутринта се занимавам с тях.  Laughing
Честно казано не ми се занимава повече.... newsm78
Някой ако иска може да ги свали надпише и да ги сложи в общия албум...

# 276
  • Мнения: 91
Добро утрооо!!! (за някой ден за други утро Laughing)
Ех... изпуснах срещааа.....  smile3518
много ми се искаше ама...
Деси, много си готина, каква Годзила бе  Joy
Този път сте се събрали много мами  Hug браво!
А аз чакам с нетърпение 1-ви август: както ни обещаха в Тина Киркова да обявят официални цени и да знаем вече с какво ще имаме работа... за сега предпочитам да не мисля за това...

# 277
  • Мнения: 126
Момичета изглеждате страхотно на снимките и сигурно сте били голяма атракция в Борисовата градина толкова бременни на едно място.Цвети кой е тоя кретен дето ти ги е наговорил тия неща още не са им влезнали новите цени в сила все още избора на лекар е 500лв друг е въпроса че той е решил да те изнудва аз тия дни ще ходя да видиме какво ще стане какви ще ми ги спретнат на мен.Но този път не смятам да пълна гушата на някой за мерси без изобщо да се появи след операцията както стана при първото ми раждане което беше по спешност и можеше и да не плащам но аз реших че за по добро отношение да си платя.Сега се чудя дали ако не си платя и отида да раждам без избор на екип няма да е по различно.Тия лекари вече са превърнали раждането в успешна търговия имаш пари плащаш,нямаш пари тогава се надяваш да попаднеш на лекар в който е останало малко човечност.Извинете ме за тирадата но нещо се разпалих #Cussing out

# 278
  • Мнения: 93
baby_one  др Петров,е той каза ,че от първи влизат в сила,но както и да е . А точно това имах предвид  това плащане,че ако е за избор на екип,което той отрича,не можем да сме на 100% сигурни ,че ще ни изражда той  Naughty Wink и това е по наша преценка да го платим ,а не задължително както той ми каза ! Sunglasses

# 279
  • София
  • Мнения: 48
 Hug Hug Hug - безкрайно готини сте!
Как ме хвана яд, че не успях да дойда!!!
Дес - прекрасна си, стига с тези годзили и тем подобни!!!

Аз да ви се похваля: една приятелка роди момченце, Ицко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Невероятен бонбон!!!
НО - роди в Шейново, където Ицко са го хранили постоянно с биберон (съответно той почти не е искал да суче) и сега е голяма борба у тях. Тя с разранени зърна (каза, че ни силиконови зърна, ни кремчета помагали...) той упорито не ще да суче и е нк малък кошмар.
Та ако смятате да кърмите внимавайте какво ви правят бебоците в болницата!

# 280
  • Мнения: 126
Със сигурност иска още пари да му бъдат дадени под масата.Тези 500лв или 900лв от 1.08.2009г са точно за това за избор на лекар който да ти води раждането.Без другите глезотии за които можеш да си платиш накрая като вип стая и т.н.
Честито Ради за твоята приятелка ималкото съкровище.Да наистина в болниците не само в Шейново но и в Т.Киркова ги хранят с едни както им казвам аз телешки биберони поне на такива ми приличат и после малките отказват да засучат правилно и почва едно мъчене.

# 281
  • Мнения: 23 463
baby_one  др Петров,е той каза ,че от първи влизат в сила,но както и да е . А точно това имах предвид  това плащане,че ако е за избор на екип,което той отрича,не можем да сме на 100% сигурни ,че ще ни изражда той  Naughty Wink и това е по наша преценка да го платим ,а не задължително както той ми каза ! Sunglasses
Май се опитва да те вкарфа в заблуда."Избор на екип" е ясно какво е-плащаш 900лв. и имаш право да поискаш определен лекар,който да те изражда.Половината пари са за болницата,а другата половина за лекаря.Знам,че някои мами плащат предварително,за да са сигурни,че лекаря ще е на линия,има опция да се плати и след раждането,ако си сигурна,че лекаря е отговорен и сериозен и ще дойде.В твоя случай Петров, хем иска да вземе 1/2 от таксата,хем ако не дойде да си измие ръцете,с това,което те е заблудил.Надявам се ,че не това е искал да каже,ама...Защо не говориш с друг лекар?
:
Аз да ви се похваля: една приятелка роди момченце, Ицко
Та ако смятате да кърмите внимавайте какво ви правят бебоците в болницата!
Да й е жив и здрав Ицко!!!  bouquet
Наиистина хранят децата в болницата и на някои им е трудно да се научат да цокат.адостинке,защо твоята приятелка не звънне на някой консултант по кърмене,да й даде насоки.Тези рагади са от неправилно засукване на бебето.Нека не се отказва,бебето ще се научи.И на сестра ми й бе много трудно да накара бебето да засуче.То,милото,седяло с отворена уста и чакало да му закапе наготово.Е,,с малко усилие се научиха и днес даже се похвали,че бебто е даддало повече от 1300кг. и е порастнало 4 см. Simple Smile

# 282
  • Мнения: 12
Лелеееее страшни сте. Много забавни снимки и много бременни  Joy Joy
и много бирааааа Simple Smile

Момичета много сте хубави, а като гледам и забавни, всички се смеете.

Tsvety, при този д-р Петров и аз бях миналата година. Според мен е добър лекар, но определено е меркантилен. Ние с мъжа ми след консултация с него го попитахме, дължим ли ви нещо и той вика не. След като излезнахме от отделението, той вика, тези въпроси не ми ги задавайте вътре, просто ми ги слагате в джоба и така. Помисли си, както аз и други момичета са написали, можеш да отидеш при дежурния и така няма да плащаш избор на екип, а само ако се наложи упойката.

# 283
  • Мнения: 1 668
Цвети, Раждането в бг е безпратно, ако си здравно осигурен. Ако искаш обаче избран от теб лекар да води раждането ти таксата е 900 лева и тя е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА (май вече са сигрни увеличенията за съжаление). Лично аз с първото си раждане платих СЛЕД раждането и за екипа, които съм избрала. Не мога да разбера защо някой е платил за избор на екип, пък екипа не дошъл и т.н. Нали лекарят, за които плащате трябва да е там и във формуляра пише името му - как така някой платил пък той не дошъл.... Някак приказки на шехерезада ми идват. Иначе това е таксата за извънредния труд, които полагат лекарите - тоест идва специално за теб и стои само при теб през времето на твоето раждане. Наистина няма как да очакваме, че някой ще стане по средата на нощта специално да ни държи ръката, защото сме му изключително симпатични, защото това нещо няма да му бъде заплатено от Здравната каса. Т.е. ако не искате да избирате екипи отивате в болницата и раждате при когото се паднете, ако искате специален доктор, плащате за това. Няма нищо странно в това (освен разбира се факта, че държанието на повечето лекари е безобразно, ако не е платено). Ако някой лекар си е позволил лукса да изнудва пациент, да му иска пари под масата, както и да го изнудва за женски консултации, то има ред в болницата и той включва писането на жалба, дисциплинарна комисия и наказание. При три жалби от тоя род ги изхвърлят. Това е! А по принцип таксата е за раждането и е въпрос на добра воля дали ще идва да ни държи ръката и в дните, които сме в болницата. Моят лекар идваше поне 2 пъти дневно и лично си ми свали конците, но мисля това не е практика и не влиза в задълженията им. Незнам колко от вас биха работили извънредно, ако не им бъде заплатено, но аз от моите наблюдения във фирмата, която ръководя ами никой не иска и 5 минути работа да свърши, ако не получи отговор на исконния въпрос колко ще получи. незнам дали хората тук са представителна извадка на населението в бг, но май не са много баламите в бг, които да работят за без пари (пак подчертавам дебело, че става въпрос за това лекаря да дойде в неработно за него време за да води моето раждане, а не да обикаля на 6 магарета и от всички жени да изкарва по 900 лева - всъщност те вземат 50% от тези пари, а останалите уж са за екипа - акушерка, анестезиолог, педи и т.н.). това са ми разсъжденията по въпроса. Иначе нищо не оправдава изнудването и свинското отношене на лекаря и мисля, че не е зле да го тропосаш с черния списък на лекарите, както и да пуснеш жалба за изнудване спрямо него

# 284
  • София
  • Мнения: 1 595
 Ей сега като отивах да си купя фурнетки се набутах в единия от двата бебешки магазина до офиса - Бебекс и там имаше едно много красиво русо мамче с около седеммесечно пупинце. Избираше някакви играчки за по-голямо детенце.  Ако е някоя от мацките в тази темичка извинявам се, че не съм я познала, просто ми беше неудобно да се вторачвам защото знам какво е всеки по улиците да ти се пули в шкембето като невиждал.  

ПП: Много бременни в тоя квартал, бе! Поне по 2-3 засичам при всяко излизане. От въздуха ли е, що ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт