Бродирана красота - Гоблени 62

  • 66 227
  • 423
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Здравейте пак!  bouquet Чудна нова тема, благодаря Sissak   bouquet
marulka, мила, няма как да се обидя - напълно права си! Но реших да ексериментирам, защото за пръв път шия лице и исках да е по-детайлно. (по начало не си падам по хора...много малко такива дизайни ми харесват и Африканката е един от тях). Иначе, в действителност гоблена не е похабен, просто тези снимки са много отблизо, за да си види как съответстват 4 бода към 1 кръстче. Като цяло, както и преди писах - нямам никъкво намерение да шия повече по този начин, особено като се има предвид, че кръстчетата ми "вървят" много по-приятно и по-бързо Peace...
Ето и снимка от по-далече...


anonimka, невероятно бързо напредваш с лалетата!!! Peace

Страхотни красоти видях отново! Crazy Поздравления на всички!!! Hug Peace

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 156
Само се записвам, ще покажа скоро етап от сезоните.

# 17
  • Мнения: 7 803
Parce m, още си е 8 долара и на 18 каунт аида цвят ивори
http://cgi.ebay.com/Dimensions-Counted-Cross-stitch-kit-MORNING- … ksid=p3286.c0.m14
Наталия, казанлъшки гоблен нямат онлайн магазин Confused
каталог има тук
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4654&highlight=%EA … E0%F2%E0%EB%EE%E3
 Hug за всички красоти, които сте показали
сисък, мерси за темата

# 18
  • Мнения: 207
Дали всички гоблени на Ленарте  могат да се шият  вместо кръстчета  с 1към 4 ?

# 19
  • Мнения: 3
Ох не дейте така смилете се над мен аз съм човек със слабо сърце тоя сумичка която се за форми за Нощния ангел е доста солена и да си кажем честно е половината ми заплата , но пък съм си казала че ще го шия , а и от днес нататък вече нямам оправдание че не боцкам защото в момента ми слагат климатика и мързела топлинния ще спре . Хайде лека вечер  от мен .

# 20
  • Мнения: 434
Tait, Иваничка даде линк към сайт на фирма "Шехерезада".Там продават конци на едро.Та можеш да попиташ там,дали можеш да си поръчаш конци за Ангела и тази поръчка дали ще се води "на едро".Ако да,ще си спестиш парички.

Марулева,ти си я сдъфкала Мангафицата.Аз се помотвам и нищо нямам за показване.

# 21
  • Мнения: 2 116
Ето ме и мен!  Sunglasses Сисаче   bouquet и добре заварили на останалите!  Hug
Аз ших, разшивах..  Crazy ама се надявам да нямам скоро такива изцепки! Много се радвам на всички за етапите и за завършените гоблени!  Hug Имам и аз за показване но няма да е сега че нещо след преинсталацията още не съм си качила всичко пак на компютъра! Засега само ще ви се радвам!  Wink

А относно питането за конвертор на Мадейра-ДМЦ /непомня кой пита май parce m  Embarassed/ имам една цветна карта от Златное руно! Имам и пълно доверие ама сега немога да сканирам..........

Уф! Май е това!  Hug

# 22
  • Мнения: 7 803
Здравче, радвам се че се появи  Hug липсваше ми

# 23
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз за съжаление няма да мога да присъствам, надявах се да е през почивните дни срещичката.

# 24
  • Мнения: 131
tait098-Може да си закупиш конци на метър,предполагам ще ти излезе по-евтино.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Като стана въпрос за конци на метър да питам има ли още във варна някъда да продават такива конци. Магазинчетата дето ги помня аз ги няма вече.

# 26
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
 Party Party вписвам се и аз  Hug

Сисачеее   bouquet
здравчеее   Heart Eyes

таз негърка така ме бодна в сърцетоооо (и аз искам, но ще е само ако жУвея още 200-300 години  Crazy )

за мангалката марулева нищо няма да кажа  Heart Eyes , а розовите божури са истинско бижу  Hug

видях и едни кученца  Peace и няколко котки  Laughing

  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes и щото писахте, че обичате мъже, а аз УбичЪм вас, ето едно подаръче   Hug

да ви е сладко  Sunglasses

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 23:27 от Goody

# 27
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ей тва последното ме уби. Много ми хареса ма някак си ми е неудобно да сложа в спалнята таквиз работи, че и детето спи при нас. Иначе много си вървят за спалня. Peace

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
   .............. и щото писахте, че обичате мъже, а аз УбичЪм вас, ето едно подаръче   Hug

да ви е сладко  Sunglasses

Въх ... разни мисли ми минават  Mr. Green

Утре по светло ще снимам и ще показвам.

# 29
  • Мнения: 131
Despina-Конци на метър има на колхозния пазар,в блока който е най близо до пазара.Това е магазинчето ,което беше до Клас пиле

Общи условия

Активация на акаунт