Бродирана красота - Гоблени 62

  • 66 278
  • 423
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 59
Тук съм, но няма какво да покажа още се моткам с мечоците и тръпна в очакване да започна фара, но има нещо запланувано преди него, за това си оставам с тръпненето  Grinning

# 391
  • Мнения: 3
Здравейте , аз на бързо само за протокола да кажа , че вече започнах Нощен ангел . Преди няколко теми някой попита къде в Бургас може да се намерят дмс конци за по малко от един лев .Открих такова магазинче цената е 0.95 лв . метъра е по 0.15 лв. който се интересува къде е да ми пише на лично , че да не правя реклама , не знам дали е позволено .

# 392
  • Мнения: 720
Здравейте , аз на бързо само за протокола да кажа , че вече започнах Нощен ангел . Преди няколко теми някой попита къде в Бургас може да се намерят дмс конци за по малко от един лев .Открих такова магазинче цената е 0.95 лв . метъра е по 0.15 лв. който се интересува къде е да ми пише на лично , че да не правя реклама , не знам дали е позволено .
В подлеза до операта - ДМС мисля че е по 0,85

# 393
  • Мнения: 1 468
Като говорим за цени, днес в магазина на Стамболов в София ми сметнаха конците по 0.95 лв. бройката Sad

# 394
  • Мнения: 5
DMC-то в Разград е на по 1.00 лв.  #2gunfire
Да се похваля с още една зодийка http://kosibosi.snimka.bg/tapestries/goblen.379086.14135929#

# 395
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Във Варна в магазина дето продават на метър е 0.95. По другите не съм ходила.

# 396
  • Мнения: 720
То и в Бургас по другите магазини ми го продават за левче  #Cussing out

# 397
  • Мнения: 434
krk_kr, като си от Разград, дай адреси и описание как се стига до магазините за гоблени в твоя град.Искам да призова и момичетата от други градове да го направят,за да попълним файла "Магазини по градове"
 Зодийките са симпатични.

# 398
  • Мнения: 0
В София има магазин до х-л Плиска по ул Коста Лулчев надолу от дясната страна.
Там ДМС е по 0.95 лв а Анхора е по 0.85 лв и всяка събота има промоция по 0.70лвАнхор

# 399
  • Мнения: 0
Моля,ако сте бродирали зодиите на Ланарте - дайте съвет как да разшифровам тона:
1.Над знак "звездичка" е означено 3/1 и № на конеца.
2.Какъв бод е spansteken и ако знаете обяснете как се бродира

# 400
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Моля,ако сте бродирали зодиите на Ланарте - дайте съвет как да разшифровам тона:
1.Над знак "звездичка" е означено 3/1 и № на конеца.
2.Какъв бод е spansteken и ако знаете обяснете как се бродира
Аз съм шила зодия "Дева".
1. За този знак "звездичка" аз го ших с три нишки от конеца. Това беше мисля ламето.
2. А този бод не го знам. В зодиите ли е? Аз зодията я ших с кръстчета и контурен бод.
Успех!   bouquet

# 401
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, влизам, гледм набързо и няма да изреждам поотделно-чуднички нещица правите. особен   bouquet за Марулка8другите да ме извинят/, но гоблена е прелестен!!!
 Относно магазините по градове-като намеря къде е файла ще попълвам-имам поглед в8у видинските. Сега тичам да бродирам и привечер да покажа-почти съм привършила Адам и Бог и ме мъчи липсата от 1 седмица на един цвят Peace

# 402
  • Мнения: 0
Започнах зодия Водолей.Точно там в табличката с конците,над нея има раздели А - показани са кръстчета,раздел В-контура и раздел С- в който е уж показан този бод, но не го различавам(разгадавам).Но може би това ще излезе шитото с ламето.Схемата ми не е закупен оригинал.Затова продължавам да ви досаждам - започнах го на синя Аида 14.Правилно ли съм постъпила или след като се попълва с фон мога и на друга.

# 403
  • Мнения: 0
[
krk_kr, като си от Разград, дай адреси и описание как се стига до магазините за гоблени в твоя град.Искам да призова и момичетата от други градове да го направят,за да попълним файла "Магазини по градове"
 Зодийките са симпатични.

В Дупница-ДМС е по 0,85,Анхор - по 0,75,ДМС на метър 0,15.Магазинът е на ул."Св.Иван Рилски"№14

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Започнах зодия Водолей.Точно там в табличката с конците,над нея има раздели А - показани са кръстчета,раздел В-контура и раздел С- в който е уж показан този бод, но не го различавам(разгадавам).Но може би това ще излезе шитото с ламето.Схемата ми не е закупен оригинал.Затова продължавам да ви досаждам - започнах го на синя Аида 14.Правилно ли съм постъпила или след като се попълва с фон мога и на друга.

Аз съм шила оригинал - лъв. В графа С е ламето за звездичките 3 ката. А щом си почнала на синя панама, не е нужно да правиш фон.

Общи условия

Активация на акаунт