Бродирана красота - Гоблени 62

  • 66 258
  • 423
  •   1
Отговори
# 255
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Дъмпер, мноооооооооого хубаво лебедово езеро си сътворила!   bouquet
 Здравка 79-поздравления -имам им мерака на тези сладурковци, ама толкова много мразя контурен бод, че чак ме хваща яд на мене си, щото пък повечето друбни хубости са с контур.
Арабела, на теб пък тайно тизавиждам и си представям с каква наслада си отваряш комплектчетата ...чакаме резултати  Peace

# 256
  • Мнения: 87
Наистина ми са много хубави подаръците и много им се радвам. Ще ги ушия с удоволствие, радост и любов.

Здравче, ами да почваме да шием заедно Исус с детето, ама как ще се сравнявам аз, начинаещата с теб най-видна гобленарка - гледах какво си ушила - акъла ми взе, то не е Тайна вечеря ( и на мен ми е мечта този гоблен), то не е чудо. Ти шиеш като фъркотевица, докато аз час бодче:)))

# 257
  • Мнения: 434


Добро утро.
 Здравче,много са симпатяжни малките човеци  Hug

# 258
  • Мнения: 3
На всички интересуващи се какво е времето в Бургас и около връз то е супер . Поради този причина моя милост заминава на море но искам да подчертая дебело че освен чадър и други принадлежности за плажа аз си нося гобленчето . Трябва да го свърша в най скоро време защото мога гордо да заявя от вчера  гоблена Нощен Ангел е в ръцете ми . Лек и ползотворен ден .

# 259
  • Мнения: 7 107
Дъмпер, страшно ми хареса гоблена с лебедите   bouquet!

Здравче, големи сладкишковци са тези дребосъци! Грешките си ги знаеш само ти, от самолет не личат  Laughing.

Ara_bella
, честито от сърце, подаръците са невероятни. Да си ги шиеш с кеф   bouquet!

# 260
  • Мнения: 439
Здравейте,
sis,благодаря за кафето,аз ще добавя нещо за хапване Wink


tait098 вече ви е осведомила,но и аз да си кажа...времето тук е прекрасно,грабвайте банските и бързо насам,че вече е почти така:


Марулка  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!


Желая ти здраве,много усмивки и незабравими мигове с любимите ти хора!

Дж,лебедите са с т р а х о т н и! Heart Eyes
пепен,много ми хареса тази рамка,но нали изборът беше Мечо Пух...непременно ще разгледам твоята страница Hug
   

# 261
  • Мнения: 439
Eй,Варна как сте?
тука доста силно ни разлюля още треперя,а като гледам епицентъра къде е
ooooh!
сори за спама Rolling Eyes

# 262
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Да доста силно беше. Ние сме на първия етаж и стъкларията в секцията доста дрънкаше.

Момичета прекрасни неща шиете, а колко бързо го правите. Нямам думи.
Аз снощи по време на цялата Перла не успях само панамата да обкантя, а тя е около 40 см.

# 263
  • София
  • Мнения: 83
Бела как хубаво е да си на море !Аз го видях и тази година ,но никога не ми стига почивката там.
Пак големи красоти голямо чудо.
Минавам само да Ви покажа моята гейша.Тя вече гледа
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=2019
като я гледам на снимката по-вече ми харесва!

# 264
# 265
  • София
  • Мнения: 9 850
Страхотни подаръци видях тук. Също и много красиви вече ушити и почти ушити гоблени Simple Smile
Ех, морето, вас земетресения ви люлеят, нас бури ни давят... Макар че пише, че навсякъде е усетено, а моето куче нищо не усети! Само спеше! Mr. Green
И понеже забравих - ЧРД на Марулка! Всичко най Simple Smile
Да си кажа и мъката - не намирам време за Дименшъна, който шия, а ми се шие много...

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 12:07 от Малко Сладко Коте

# 266
  • Мнения: 7 803
аз отдавна спрях да я обкантвам панамата  Peace
лили, страхотна е

# 267
  • Мнения: 720
Eй,Варна как сте?
тука доста силно ни разлюля още треперя,а като гледам епицентъра къде е
ooooh!
сори за спама Rolling Eyes
А аз нищо ние нищо не сме усетили  newsm78
това през нощта ли е било  newsm78

# 268
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
А здраво си залюля тука,много силно се усети и продължително. Епицентъра е бил в Черно море на 15 км от Мангалия, 4.7 по рихтер, т.е около 100 на от Варна.

# 269
  • Мнения: 439
Лилия Проданова,поздравления Hug
Ние само два пъти сме стигали до плажа и веднага пипнахме вирус преди около 2 седмици Rolling Eyes
Мимито & Светла, в 10.50ч днес беше,офисът ни е на 5 етаж в една сграда в центъра до Общината и бая силно ми подскочи бюрото бррррр newsm43
zornitsa,страхотна снимка аватарска и добре дошла,липсваше  Hug

Общи условия

Активация на акаунт