И отново за кърмаческите тениски - преброяване и други въпроси

  • 1 593
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Аз искам една, без много претенции!

# 16
  • Мнения: 35 963
и аз искам с по-голям надпис и по-плътна /ако се прави подобна/, от старите имам и не искам

# 17
  • Мнения: 109
Здравейте , аз живея в гр.Трявна и бих искала от по-плътните ако ще направите от тях и да ми пишете къде да преведа парите и да си ми я пратите.Дребничка съм и не съм пълна но пак ще ми хареса щом е за шоуто.Емейла ми е beninda@abv.bg  за информация къде да преведа сумата.Благодаря

# 18
  • Мнения: 5 713
Аз имам един въпрос: тениските за Варна са 14бр. Бях писала на Бу за тази бройка, дадох си и адреса за полу4аване на пратката. Та питанката ми е ще стане ли работата до края на септември, щото за жалост ми предстои местене и няма да съм пове4е във Варна. Ако трябва някой друг да се ангажира с полу4аването на тениските.

# 19
  • Мнения: 1 722
Ето как изглежда тениската - надявам се, че се вижда:

http://community.webshots.com/photo/340137291/440024017dDvUjC

# 20
  • София
  • Мнения: 1 110
и аз искам тениска - 1 бр. Не съм писала в този форем ,но това не значи, че не подкрепям кърменето.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
Анита, твойта тениска какъв номер е?
Каква ще е цената на по-плътните тениски? (ако има такива де)

# 22
  • Мнения: 1 722
Анита, твойта тениска какъв номер е?


От големите - ама май от по-малките вече няма, щото били прекалено малки.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз искам 3. Една по-малка и две размер супер XXL. Grinning Ама ако някоя мама от Карлово иска може да се обединим и да ни ги пратят заедно.

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Таз работа с по-плътните тениски не знам дали ще стане newsm78евентуално ще питам и за това,но нищо не е сигурно.Пак казвам,че размерът е само един - XXL,който реално отговаря на L.М няма да има.
Тениска може да си поръча всеки,който има желание,независимо дали участва във форума или не - добре е дошъл всеки,който взима присърце и подкрепя идеята Grinning
За живеещите в другите градове - имам досегашните бройки и попълвам и новите заявки,но все още нямам информация точно как ще става получаването и плащането - най-вероятно плащането ще е чрез пощенски запис,а получаването чрез колет или ако има начин да бъдат пратени по междуградските автобуси,както беше случая за София,защото така излиза безплатно превоза.Има един начин парите да се плащат и чрез мобилните телефони - като се внесат по сметката на  определен номер (благодаря на една мама,която даде идеята и така си плати тениската Grinning),така че това също е добър вариант - само не знам дали и Глобул го имат като функция,но може да бъде проучено Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 592
Аз искам 2бр, нямам претенции за размера и големината на надписа.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Хедра, кажи каква е и цената!

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Цената ще е същата,мисля - 2.50лв.Евентуално ако има някаква промяна заради по-големия надпис ще пиша пак,но едва ли ще е много повече,най-много 3-4лв да стане.

# 28
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз искам една. Нямам  претенции за плътност на материята и големина на надписа.

# 29
  • Мнения: 4 244
Подарък от и за  Jade
моите кърмени деца   Wink

Искам да я похваля за инициативността която прояви по мое настояване и сътвори тези сладурски фанелки още за ССК / в албумчето има още няколко

Общи условия

Активация на акаунт