Скоро МАРТенчетата ни всички,ще са седнали в колички!

  • 9 166
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 495
Днес дойде Бъгстъра от Продавалника,...еее, няма такава количка просто, върха е ! Laughing Mr. Green толкова е лека и маневрена, после ще кача снимки.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Мерси за темата, Белла! И честита ви количка!  Hug
Цветка, честита годиншина! И нашата е след няколко дни Още мноого години щастлив семеен живот и много деца  Grinning
Вили-ст, съжалявам за кучето ви  Cry
Ел, ето я възглавницата http://baby-market.911.bg/a2/offers.asp?p=2169142
За срещите - и за двете най-вероятно няма да успеем. На 1ви, ако почива таткото, ще ходим до селото му, да видят бабите му най-накрая най-малкия си правнук  Crazy , а на 2ри сме на рожден ден.  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 68
Здравейте и от нас
Ние отсъствахме няколко дни,избягахме на вилата от големите жеги.
Вече сме тук,утре ни редстои консултация евентуално ще слагаме и ваксина(пентаксим),но боби е много кисел тия дни ,мрънка дъвче си ръцете и спи доста неспокойно.Май ни никнат зъби.

И едни въпрос към майките с две деца.Слагали ли сте ваксина против хепатит А,и Преванар на по големите дечица?.

# 48
  • Мнения: 88
мамите с киселите - кажете от къде ги купувате - има ли готови или са тези на прах! и как ги приготвяте, имам предвид слагате ли плод вътре, мляко или само голо нишесте?много ми е странна тази храна  newsm78

# 49
  • Мнения: 0
беба има готови киселчета на прах. Мисля че "Лапа Лапа" се казваха. Но аз лично след като го правех с малко вода после доразреждах със сок от компот. Ама наште компоти не са много сладки Peace

# 50
  • Мнения: 361
Цветке, честита ви годишнина!!! Все така влюбени и щастливи!!!  bouquet

Бела- честита ви количка, с кеф да си я буташ.
И аз съм се замислила за такава (как ме е яд, че не послушат Веси преди време), но ще видим как ще сме този месец с финансите и ще го мислим. Другият ни вариант е да изчакаме няколко месеца ако идва контейнер от щатите, та ще поръчам от там.

Аз забравих да се похваля, че днес не плакахме като ни биха ваксината. Хванах и цаката- игра с куклата докато ни боцнат. Даже показахме на доки, че ще ставаме оперна певица. Joy

И едно въпросче към Слънцето
- какъв беше този кисел дето го даваш на Симона и къде го купуваш? Мерси за отговора предварително.

Мами, аз пак съм се присетила за една мама- Росита, някой имали инфо как са.

Хайде от нас лека и мека

# 51
  • Мнения: 4 428
Днес дойде Бъгстъра от Продавалника,...еее, няма такава количка просто, върха е ! Laughing Mr. Green толкова е лека и маневрена, после ще кача снимки.

Със здраве да си я ползвате  Hug Наистина няма такава количка  Party

Нас днес ни измериха - минали сме 6 кг  Laughing 6340гр сме и 64см. Но точно преди да ни мерят си хапнахме пюрето на обяд 150гр, така че реалното ни тегло е с о/о -100гр  Laughing
Хапваме си кашичка деве втори ден. Но понеже ме е страх да не се понапомпаме от нея, ще правя най-много по 2 лъжици каша и ще допълвам грамажа с плодово пюре  Grinning
Кисел мисля да пробвам към края ан месеца. И аз попринцип не виждам много смисъл от даването му, но докато не вкарам АМ или кис.мляко, няма с какво друго да редувам кашата следобяд  Rolling Eyes
Аз си спомням от Маги, че се продаваха и готови кисели. Но аз не съм купувала от тях, че са си съвсем химия. Аз си купувах натурално царевично нишесте. Правех него и прибавях плодово пюре  Peace

Вчера накупих пюрета, но вече се опасявам, че шкафа ще радне. Натрупала съм голям запас. Намерих пюре само от сладка царевица (мммм как обичам) и взех - някой давал ли е вече?

Аз също купих пюре с цаверица и картоф на Семпер. Не съм виждала чиста царевица  Rolling Eyes И аз много обичам царевица и това пюре е супер вкусно  Crazy Много добре се съчетава с тиквата, която въвеждам сега  Grinning

Аз да се пУфаля, че си взех обущетата от САЩ. И трите чифта са супер и най-важното е, че ми стават  Party
Днес минах и си поръчах и столчето за хранене от САЩ. След около месец го чакам и него  Grinning
Сега има супер намаления по сайтовете в САЩ. Има много хубави дрешки по 7-10 долара. Дори и с доставката ти излизат по-евтино от Бг  Wink Пък и дрехите не тежат.

Хайде лека вечер от нас  Hug

# 52
  • Мнения: 2 495
Чиста царевица има на ОВКО  Peace

# 53
  • Мнения: 267
Белла , със здраве да си я буташ и Радо многоо да слушка в нея  Hug
Аз сега харесах една Зиа от продавалника и май ще я взимам,та съм многоо хепии  Crazy Whistling
мами да питам като се въвеждат различните зеленчуци има ли някакъ ред ,в който се дават  newsm78,или просто ги гледам по разхлабващ,запичащ и нормализиращ ефект  newsm78,сега се чудя като съм дала морков,мога ли да дам пъщърнак,не традиционното морков с картоф  Thinking
Поли,ние ще слагаме Преванара,но мисля към годинката да е Peace

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте,

Имам едно въпросче: има ли бебчета горе долу на нашите месеци, които все още не са захранени? Днес бяхме на консултация и си мислех, че вече ни е време да почваме с пюренцата и сокчетата, но ръц док. каза само кърма. Иначе сме наддали 500 гр. и 3 см. иначе казано 6.900 кг и 66 см.


Чао от нас. Лека и прохладна нощ!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте мамчета  Hug

Почивката във Велинград се отложи за следващия понеделник, така че сме си още тук. Тъкмо бяхме стегнали куфарите и през нощта каката взе да се превива от болки в корема, водихме я на лекар, не омжаха да разберат какво й е, но като се върнахме почна да повръща и отказахме резервацията. На следващия ден й нямаше вече нищо, ама смее ли да тръгне човек Confused

За качването на кг - гледам качваме като вас и уж сме в норма по таблиците, ама като чета вашите кг, повечето сте вече над 7 кг и се комплексирам. Явно не е качвала както трябва първите месеци и затова изоставаме.

За захранването - на мен сега ми дойде нова идея. Сметнах, че ако карам по схемата - каша, зел. пюре, плод. пюре, ще стане ноември докато стигна до плодовете, а то тогава какви ти плодове, само вносни. Та реших да си карам по старата школа, само ще пропусна соковете и ще почна направо с плодовите пюренца.

Не мога да пиша повече, че малката спи, спи, пък се размрънква и ще събуди каката...отивам да си я гледам и приспивам. Чао и лека нощ от мен!

# 56
  • Мнения: 2 495
Ето малко снимки и от нас Simple Smile
http://nincheto.multiply.com/photos/album/13/13
Тук има още малко, като си бяхме на село
http://nincheto.multiply.com/photos/album/12/12#66
 а на това клипче е много смешен как се ядосва и удря играчката  hahaha
http://nincheto.multiply.com/video/item/17/17

# 57
  • София
  • Мнения: 1
 Пък аз да са пуфаля, Илийката вече се опитва да лази като голям, не индианската. Вдига си дупето, вдига се на предни лапки, леко разлюлява дупе напред-назад и премества някък ръчичките и крачетата, без да влачи тумбака по леглото. Опитах се да го снимам, ама като видя камерата и започна да прилягва. Много е готино! Grinning Grinning
 Белла, много сладко клипче! Grinning Радо е само около месец по-голям от Илийко, а как си играе вече. Нашия още е много по-див. Ха, заблудила съм се- само две седмици разлика имат. Май не е само от възрастта. Grinning Grinning Grinning Grinning
 А-а-а, забравих да кажа, че вече счупи първата си играчка, една пластмасова топка, от която изскача човече. Замахна и я приземи от дивана на пода и вече е счупена топка, от която все още, докога ли, изскача човече.

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 22:29 от Дърта маймуна

# 58
  • Мнения: 267
Белла,супер е количката,личи си,че   на Радо му е много удобно  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 263
Белла, Мноо хубав Бъгстъра- да си се бутате със здраве!!!
Elg В предишната тема  мернах, че някой скоро е срещал Роситата  в Св. троица.
Да предадете много поздрави от всички ни!
Цветке, честита годишнина!
Мънки, брависимо на Илийката!За лазенето, де- не за счупената играчка.

Общи условия

Активация на акаунт