Съпруги,чийто мъже пътуват 10

  • 49 238
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
Марка, става Laughing - аз тези килца трябва с нещо да ги поддържам....иначе радио Ереван ще съобщи прискърбно "...язък за хубавата жена" Wink

# 31
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЛЕНОЧКЕ- и аз тъй знам от радио Ереван- не пипайте хубавата жена Wink
На линия съм ама едва сега. Тресна ли ви Русалчици? Ама се уплашииих

# 32
  • Мнения: 121
Голям майтап - трусът съвпадна с центрофуженето на пералнята - помислих си "егати пералнята, разтресе цялата къща" Shocked

# 33
# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮутрУУУУУУУУУУ Русалкитееееее Hug
Как спахте снощиииии. Аз уж курназ ама Ич нИ спах спокойноУУУУ

# 35
  • Мнения: 113
Тъй като вчера не усетих труса спах много спокойно.Имам пълни 9 часа сън(за красота) и  се чудя какво да сътворя на хлапетата.Всичките им предложения за вечеря са едни засукани,че чак не искам да започвам.Картофени кюфтета и други такива идей.На това топлото хич не ми се иска да готвя.

# 36
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Марка Hug
а и да пържиш картофени кюфтета по това горещото направо си е инквизиция. Те какво? да няма за нещо да ти връщат newsm78
Я по една салата да лапат и да не се правят на важни Wink

# 37
  • Варна
  • Мнения: 136
Добро утро момичета нека да се похваля с нашия нов член в семейството ни голяма ни е радост на всички  http://snimka.bg/album.php?album_id=408128

# 38
  • Мнения: 113
Тутуне,честит нов обитател на домът.Много е хубав.Да си го гушкате,обичате и да прави по-малко бели.Делти -мойте от време на време така решават да ме тормозят.Да ми покажат колко много ме обичат.Намерих им цаката.Те приготвят вечерята(картофени кюфтета)  chef  chefа аз наглеждам.Да си призная много бяха вкусни.Дети тебе кога шъ та видим да ни покажеш сладкарницата и да съ запознаем на живо а не само от нета.Твойто батку кога шъ са качва на коръбъ.

# 39
  • Мнения: 121
Тутун, честит ви "чурльо" Laughing - да ви е жив и здрав и много, много радост с него Hug
Марка, браво, нека да готвят дечурлигата......моят синковец днес става на 15 години - строила съм сестра му и племенницата /13 и 14 години/ да правят торта - има бишкоти, сметана за разбиване, течен шоколад - да творят на воля рожбите, а от мен - кюфтета, пържени картофки и салатки Laughing

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Леночкеее, да ти е живо и здраво момчето, да кара по спокоен пубертет, че и ти да си спокойнаааа. И да му е леко във училище, разбира се. Най-важното да ви е много здрав и щастлив!!!

 А ТОВА  ЗА ТЕБЕ- ТОВА Е И ТВОЙ ПРАЗНИК Hug
ТУТУН- колям лъФ си имате беййййй smile3501 много Убавичъъъъък Laughing
МАРКА- у нИделята ще заминава БаткУ. Качват го emergency.
Сладкарницата със баклавите е у МолО Варна. Значи скоро шЪ сЪ Фидим на живУ newsm47 Не ми се оди по молове ама съм ти обещала бЪклЪвЪ smile3503

# 41
  • Мнения: 113
Лени,честито ти пораснало момче.Да Ви е жив,здрав,много да ви радва и малко да ви ядосва.За теб.Наздраве

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте русалки!
Уф тая работа край няма.А аз от всичките нерви и от работата сега взех че станах 42 кг Mr. GreenВчера с триста схеми и лъжи се измъкнах и ходихме с Коси и негови приятели в Бургас на мач-беше супер,аз обожавам футбол

Лени честит ти рожденник,да ви е жив и здрав и много да ви слуша  bouquet
Делти лошо,че баткутУ ти ще заминава толкова скоро Hug
Тутунче мале както обичам кученцааа,това е много сладичко Heart Eyes
Мацки,някой може ли да даде отзиви за Ахтопол?
Лека вечер ви желая

# 43
  • Варна
  • Мнения: 136
Лени да ти е жив и здрав рожденника да ти е вечна радост и упора,И се извинявам за закъснялата честитка,Това е за него Поздрави на всички и приятен ден

# 44
  • Мнения: 121
Здравейте, мили морячки и хиляди благодарности за поздравленията Laughing Hug
Снощи така преядохме, че едва заспах, а сутринта трудно се излюпих... Wink
Днес мислехме за плаж, ама пясъкът ще е мокър - по-добре да излезем на разходка/нещо ме мързи и нищо не ми се прави в къщи/
Делта, лек рейс на момчето ти, и не съм се отказала да се черпим у МОЛЪ Wink
 Ани, как се развиват нещата при вас? Стига си отслабвала - съвсем ще ме засрамиш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт