Съпруги,чийто мъже пътуват 10

  • 49 209
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 966
здравейте момичета,

някой да има случайно координатите на посолството ни в Гана. Спешно ми е, а това което е публикувано в сайта на министерството ни явно е нещо старо. И това което изрових в самия нет също. Мерси.

# 721
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ЛИНКЕ Hug
пратих ти нещо на Лични. Виж става ли работата или не.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 966
Отговорих ти, не става, и от там ми се връща. Благодаря ти все пак.

# 723
  • Мнения: 46
Привет и от мен! Малко липсвахме на хоризонта, бяхме в Бургас, празнувахме 1 РД на племенницата. Милата се хвана за термометъра на прощъпулника си.  Simple Smile
Сега да почерпя за моя малък именник. Първокласникът на мама и тати е Димитър.

Да са живи и здрави всички Димитровци!

А татито ни трябва най-после тази нощ да е влезнал в прословутия Сантос! Hug Но още нямам вести за потвърждение. Надявам се и да се чуем днес по случай празника!
Весел ден!

# 724
  • Мнения: 122
Добро утро...

Честит празник на именниците...   bouquet

# 725
  • Мнения: 40
добро утро! честит имен ден и от мен на всички, които празнуват днес!   Party Time стискайте палци, момичета!!! морякът замина на изпити тази сутрин! дано ги вземе този път, че иначе лошо!!!  Rolling Eyes

# 726
  • Варна
  • Мнения: 552
Добро утро, мацки!

Стреч, да ти жив и здрав именникът Димитър. Да си носи хубавото име дълги, дълги години със здраве!



Честито и на всички други именници.

Ние сме добре. Заведохме се на у-ще, пих кафе с кокошките, т. е. разбирайте приятелките- мъжът ми така ги кръсти.
И до обяд активна почивка пред компа.

Агира, стискам палци на моряка. Дано му се падне най-лесния въпрос. Успех!

# 727
  • Мнения: 46
Много благодаря на всички! Илиева, много сладка картичка!   coolcool
Стискаме палци на моряка ти, Агира, късмет!
Имам СМС! "Вътре сме!" Малеее, каква радост да влезнат в пристанище!
Днес  суперски започва деня! Прибирайки се срещнах и съученичка, която не бях виждала с години, макар да сме в един квартал!
 Simple Smile

# 728
  • Мнения: 0
Честит имен ден на всички Димитровци .Да са живи и здрави .
Приятен и пилзотворен ден на всички!Тези които ще празнуват приятно изкарване на празника.

# 729
  • London, baby
  • Мнения: 800
Здравейте, момичета. Чета аз моряшкия форум и си мисля, че положението става много зле. Получих новина от моят, че  може да ходят до Африка, което значи, че ще минат 4те месеца, дали може без тяхно съгласие да са ги направили на 6месеца? А за доларите нямам думи!!  #Cussing out

# 730
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Притеснителното не са толкова доларите, колкото липсата на осигуровки.
Аз незнам как работодател в БГ може да не плаща осигуровки на работниците си..Недопустимо!
Другата лоша част е, че ако нашите момчета започнат да се самоосигуряват, то това може да стане единствено по 3 категория труд...И честито на всички печеливши. Блъскаш като луд на ненормални условия, а по закон си на нивото на една продавачка.
Ама и те всички са едни стреснати - така и не се организират да направят някоя стачка.Всеки си пази малкото хлебче и не се решава да надигне глас...А се вижда, че дата освен да ги **** нищо други не става. #Cussing out

# 731
  • Мнения: 40
това за осигуровките може лесно да го поправят, но само ако искат. подава се индивидуална жалба до Инспекцията по труда. те проверяват - бесни глоби са. и както са ги подгонили да събират приходи за бюджета....
благодаря на всички, които са пратили поне една положителна мисличка по повод мойто момче!  newsm17

# 732
  • Мнения: 122

благодаря на всички, които са пратили поне една положителна мисличка по повод мойто момче!  newsm17

Пращам и аз такива... и желая успех...  Praynig

# 733

Общи условия

Активация на акаунт