Съпруги,чийто мъже пътуват 10

  • 49 258
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 40
Здравей, Kruela!  Simple Smile признавам, права си, само дето незнам дали ще съм жива да го дочакам тоя момент, той да почне да ме издържа, защото последната година, докато урежда правоспособности, изпити и прочее, май все аз съм по-платежоспособната от двамата Sunglasses. не се оплаквам - нали уж затова се събираме по двойки, да си помагаме, ама вече тежичко взе да ми идва. все едно съм майка на едно голямо отгледано 90 килограмово хлапе! да си призная, никак "женски" и "принцески" не се чувствам. виждам го, че и на него му тежи "жената да го издържа", а той да е домакинята вкъщи. съжалявам го, гледам да не натяквам и даже избягвам да споменавам, че да не се чувства "мъж под чехъл", ама колкото повече му наближават изпитите (в понеделник започва сесията) и вече направо не се трае! ходи като треснат! той и без това, обикновено е в орбита, ама сега - повече от всякога! и се моля да се свършва вече!  Praynig

# 676
  • Мнения: 40
Delta, ти си най-оптимистичната "русалка" тук!  newsm20 мерси много за кафенцето! аз тъкмо гризнах една ябълка - гледам да се вталявам преди зимата  Wink

# 677
  • Мнения: 0
Ооооо имаме нови попълнения.Добре дошла на АГИРА!
Тъй като те чета да ти кажа тук ти е мястото -при нас.
Ехо Киара, Агира я горе главите.То ако не сме пекани няма да сме моряшки жени.
Круела тъй като гледам сме от една партия.Само дето нямам куче.Голям кахър ми е защото съм кучкарка по принцип.Гледах един пекинез болен от рахит и ревматизъм 9 години и накрая зорлъм ми го умориха .От тогава не съм вземала куче ,защото мъжа ми мърмарисва заради космите и по принцип не харесва животно в къщи.А аз бях с четката и прахосмукачката всеки божи ден .Какво не му хареса неразбрах ама причина си измисля.Туй мъжете не са като хората.Мърморих за куче той взе че ми купи аквариум с риби .А бе какво да ти кажа.Но съм решила да го поставя пред свършен факт и като се върне да сме си увеличили броя с едно кутре например.Обожавам ги.Един прост пример .Тъй че живуркай си и "пери кючека" дето му се вика.
Пусто с тия картинки не ми остана време да се науча та не мога да ви изпратя следобедно кафенце ,ама да знаете имате го от мен.

# 678
  • Мнения: 40
Kiara, мила, вярно е че е трудно като замине, особено както не сте се делили. на мен ми беше страшно мъчно в началото, особено както отскоро бяхме заживели заедно. липсваше ми, няма с кого 2 лафа човек да си каже, празно леглото... после влязох в някакъв ритъм - работа, вкъщи, приятели... почнах да се сещам как съм живяла преди него  Laughing и тъкмо свикнах да го няма - той се върна! хайде после пък да свиквам да ми се мотка в краката, да се обаждам, че ще закъснея и да се съобразявам... сега пак свикнах да си е у дома и той, ако си вземе изпитите и ще гледа да замине при първа възможност. хем ми е кофти, че няма да го има, особено сега по празниците, хем няма как ... съдба!  Cry

# 679
  • Мнения: 202
Agira, при мен лошото е че в момента не работя/ пращам св-та, но отговори нямам/.

# 680
  • Мнения: 662
Хай,Агира стискам палци за изпита.Не му е леко на момчето,всичко това ми е минало през главата(съпруга си имам предвид) . Първо Морско, после тия степени докато да ги вземе бях готова доброволно да вляза в психо-то.Ужас, остави дето по5 месеца стоя да чете,ами с нищо друго неможеш да го ангажираш ,то ти е съвесно като гледаш тая камара идиотизми(учебниците ).След всичко това той не е същия човек просто.Слава богу,мина и замина вече.Дари не съжалявай за кучето душко,разказва ми играта тая гад.Йоркшир терирка,родена лигава и своенравна.Вярно не се скубе,но толкова капризна,че думи нямам.Киара работа се намира само с връзки и познати на този етап.Вярвай ми.Но все пак ти пожелавам късмет!Делта аз неща да го женя щото е престарил ами просто да си седне на задника.Той не учи тук и като каже ще си идвам от една страна се радвам много,от друга като си представя какво ходене пада лошо ми става.Когато е тук докато не се прибере немога да спя нормално,ама иди обяснявай.Когато баща му е тук съм по спокойна,защо и аз незнам.Сигурно има връзка с разпределението на отговорноста.Такива ми ти работи .Хубава вечер на всички

# 681
  • Varna
  • Мнения: 2 595
КРУЕЛА- бе ти ме шашна бе. #Crazy
Така ли кофти беше при взимането на степените. При нас нямаше такова нещо. Що така се е получило при вас, незнам newsm78 Ами стоеше си докатос вземе степените ама да ти кажа и ми е помагал., не съм се чувствала Пепеляшка. За последната си степен даже със един колега учеха, че той помагаше на колегата си. Готвех им, те си учеха. Аз си ходех на работа, детето на даскало-. Но кученцето го разхождаше мъжът ми и сутрин и вечер, малко да се развее и да си вземе въздух от уроците.  А мъжо също искаше йорки да имаме ама много ми беше мъчно като го виждах как излизат зимата и когато вали дъжд.  После миене на животинче. Така, че след като почина нашето аз не исках друго животинче, тежко преживях смъртта му защото много добричко беше. Та чак преди 3 години за годишнината на съпругът ми му купихме със сина един общ подарак- Персийски котарак- и това е. Кротка животинка.
КИАРА, АГИРА- винаги ще ви е тежко когато мъжете ви заминават, няма значение дали сте се делили или не!!! Горе главата момичета, и не сЪ тръшкайтИ. newsm10 БЪДЕТЕ КУРНАЗ БЕ!!!!!
Хади наздрави бе, ко сЪ умълчахтИ пак
Да нИ рИветИ newsm78

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 21:16 от DELTA_DELTA

# 682
  • Мнения: 112
 Laughing Laughing Laughing е, направо ме разбихте днес - голям купон е било тук, че и обяд даже сте си сервирали!
Добре дошли на новите момичета - внесоха свеж въздух и раздвижиха темата!
го наредих, че на 15 юли с него или без него сексът започва!  #2gunfire
- вече ще знам Агира как да си го прибирам моичкия като минат повечко месеци.
Пък за многото месеци - не се шашкайте, като няма друг избор - издържа се. Моя мъж до преди година редовно стоеше по 6,7 на кораба- лудвах на края и аз с две деца, работа и куп други ангажименти, но като всичко чака на нас се справяме. Даже като се върне мъжа ми  забравям че вече имам отмяна и продължавам в същия дух. А и на него му трябва малко време до като влезе в час.
Хубава вечер!

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 21:37 от mim_d

# 683
  • Мнения: 39
хаха много ми хареса това "и го наредих, че на 15 юли с него или без него сексът започва! "" оригинално. ще бъде използвано задължително  Joy Агира, толкова добре я разбирам. Аз нон -стоп мрънкам и мисля, че няма и да спра да мрънкам.И моят моряк пътува по 6 мес и се връща за по месец и нещо и после - хайде хоп пак 6 месеца. Няма такава гадост. На моменти ми писва да мрънкам и да се сърдя, успокоявам се и си казвам, че не ми пука да прави каквото ще и да липсва колкото иска. И без това реално аз живея сама, а той си живее на кораба. И нямаме деца. Не искам да си представям с деца как ще бъда. Не искам да си гледам децата сама. И парите му като се върне хи4 не ме топлят - хубаво е да си като принцеса ама се за много кратко и после пак самаа сума ти време. Парите и подръците не ми компенсират липсата на 4овека до мен. То хубаво - мола, ботушките ама това до време.. в един момент искаш повече от това. Естествено, монетата има две лица. Има си и предимства. Не си омръзваме -но поне по за кратко да липсваше.Има вариант и да не сме сами и самотни по време на чакането, ама то не е за всеки Simple Smile някои хора си искат нормално семейство и "тъкането на два стана" цял живот не ги блазни много  Joy край на свбодните ми съчинения лека вечер  Peace

# 684
  • Varna
  • Мнения: 2 595
и го наредих, че на 15 юли с него или без него сексът започва!!! И  ко, той е на средата на океана и ти ко- почваш секса ли??? И много му помагаш със така поставените ултиматуми??? А дори да не е на средата на океана а е дори тука наблизо но неможе да слезе защото няма смяна и се закучва смяната на екипажа. Ти мислиш ли, че той може да напусне ей така кораба защото жена му започва секса? newsm78 Въобще не му помагаш така, ама въобще. А иначе има лесно.  Не се жените за моряк и това е!
Момичета това дори на майтап не го казвайте!!!

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 23:26 от DELTA_DELTA

# 685
  • Мнения: 39
и ти си права Делта, може би е въпрос и на характер и воля у жената до един моряк. аз не съм много убедена, че ставам за жена на моряк, но се пробвам, защото човека е страхотен. Най-доброто, което съм срещала -ама нали няма пълно щастие .... все ще има по някои кусур като 6-месечни контракти например Simple Smile

# 686
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДУШО-
щом човека е страхотен, заслужава да си със него. Нали знаеш, че е късмет това да си намериш точно страхотен човек. Не си изттървай късмета. Пък мисля, че  ще се справиш. Може да си сама но самотна не си го позволявай. Поне аз не съм си го разрешавала. А и детето като дойде време няма да имаш да ти е мъчно. Ние жените знаем и две и двеста.
Важното е че си попаднала на такъв точен човек. Пази си го. Ако може да работи на брега, направете го но не го изтървай thumbsup
И права си наистина, че пълно щастие няма. По ли е добре да е някой тюфлек до тебе да не те цени а да работи някъде до полата ти. Ти да не мислиш, че на мене не ми е мъчно. И са много 6 месеца, това го знам прекрасно, аз съм чакала и по повече. И бях младичка като вас. Но тия дълги рейсове ги изпиват. Аз ли не виждам, че и на моя му тежат 6 месеца а със годините им става по трудно. Морето дава но повечето взема. Ботушки, мотушки- ние не сме със тях за това.  Ще има много да си говорим тука за тези неща.
Един въпрос ама риторичен- на тебе случвало ли ти се е да виеш от мъка по него?  Казах риторичен въпрос. Може и да не отговаряш ако искаш. Ама тука съм сигурна, че на повечето им се е случвало. Но не вярвам да ти олекне от това мила, просто искам да знаеш, че съм вила от болка когато е заминавал. Освен него нямам друг на който така да се облегна. Имам един брат ама и той завалията се дави като Бате.....

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 23:24 от DELTA_DELTA

# 687
  • Мнения: 662
О я моля ви се,ботушки-мотушки говоря ви за shoping терапия,а не ,че затова сме си взели мъжете.Незнам вие как разпускате,но лично на мен много ми помага.Не стига ,че съм все сама на празници примерно,ами остана да не си стопля душата с нещо малко и скъпо.Любовник нямам,задължения колкото искаш, е как даолабя.От семейните ни приятели когато съм сама се дистанцирам,защото с годините се научих,че сама жена,работа там няма.Приятелките ми живеят далеч от мен и всеки с ангажиментите си,остава връзката по телефона.Е ако не овършея магазините,какво друго ми оставаПонякога ми идва не да вия ами незнам.Голямото ми дете като се роди тати беше на рейс,родителите ми не са тук неговите също.Свекърва ми дойде жената двете се изписахме,постоя седмица и замина е няма да ви казвам,аз на 20г.какво разбирам от бебета.Чета книги за отглеждане и изпълнявам.Порасна едно обгрижвано дете което до 7 клас не пусках никъде само.Повредих го с мойте грижи,ама дори да го осъзнавам нищо не мога да направя вече.Сега с второто съм по лежерна уж,ама защото  е малка и до мен все още.А като се разболее дете,няма да обяснявам как сам трябва да сваляш температура цяла нощ,на другия ден спал, неспал задълженията чакат, мъжа ти на средата на Антлантичеакия океан,ще ти се поне да му се изплачеш ама как?Хайде хубав ден

# 688
  • Мнения: 122
Мога да кажа едно... не ви е лесно... никак...   bouquet

# 689
  • Мнения: 46
Добро утро, капитанки! Лесно-трудно, няма да се даваме я!
Хайде на закуската , а който е на диета може и само с едно morning coffee да мине.
Слънчев ден на всички!
Тази нощ ми стана ясно, че нашият тати няма да се върне за първата ваканция на ученика!  Cry Много ми се искаше да забегнем нанякъде, ама...

Общи условия

Активация на акаунт