Съпруги,чийто мъже пътуват 10

  • 49 259
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 202
Здравейте Русалки и Русалчо,
Да ви питам нещо -как се свързвате с мъжете си/ по skype,по gsm или сателитен тел/?
Предварително благодаря за инфото! Peace

# 706
  • Мнения: 662
Делтакакто си мислех,не ме разочарова.Добра идея е пилешкото .Аз го правя също така, но слагам в сметаната малките тайни на Маги за руладини с пушено сирене.Огън става.Моя мъж обича свинско с кисело зеле(аз не)та му пазя два буркана зеле от зимата,месо има ама раничко сякаш за такива гозби.Реших агнешко печено с диви гъби и зелена салата.Децата не го дишат, аз хапвам ако има с кого.Veri Irresistible явно си почитателка на Живанши, но нали нямаш против да те наричам за кратко Veri защото малко длъжко ми идва Irres.....Ako кажеш да го побългарим на Омайница,Неустоима,Неудържима или както там ти харесва.Ако искаш ще ти дам рецепта за моя боб,мъжа ми твърди ,че по хубав не е опитвал ама може и да ми прави вятър.Колкото до депресиите на твоя човек мисля ,че преиграва.Няма депресия за 3 дни и слава на Господа ,че не е това при него.Това е едно много сериозно заболяване което изисква продълж.лечение което не винаги е успешно.На него  му трябва още внимание и грижа от твоя страна.Не си достатъчно отдадена във връзката или се държиш резервирано.Незнам ,но той те ревнува и иска постоянно твоето внимание и уверение ,че го обичаш.Помисли над това.Това обаче не значи да сменяш стратегията си.Всяка жена инстиктивно усеща доколко да се отдаде в една връзка.Мен ако питаш,не се давай.Започне ли веднъж да те манипулира по този начин, така ще си отиде.Жената трябва да е загадка за мъжа,станеш ли му ясна тежко ти.Дано съм ти била полезна

# 707
  • Varna
  • Мнения: 2 595
КРУЕЛКА-
аз на тази пилешката манджа всеки път като я готвя слагам различни продправки- веднъж на Магините тайни, друг път слагам къри, трети път само черен пипер. Абе експериментирам. А фасулчето или го готвя във гърненце или го готвя във гювеч, -запичам го. Ама до мене не стига, че тогава синковеца вика дружината и всичко свършва rotfImao Ама им се радвам като ги гледам как се настаняват на масата със светещи погледи Joy И ги оставям да пируват Laughing
КИАРА-  относно свързването-по сателитния телефон ако има нещо emergency и то съпругът ми, аз няма как да го набирам там Simple Smile Обикновенно със мобилния. Но когато е наблизо и ми кликне да го набера, защото за мене е по ефтино. Иначе ако може да намери карта когато е далече но той няма много време за слизане. Скайп от кораба няма. Ако са на пристанище и намерят някоя незаклучен станция може да влязът във Скайп може би. Но трябва да имаш време да си играеш и да търсиш. За това трябва да имаш специална антена по мощничка. Да кажат и другите мацуранки как се свързват, при мене е това.

# 708
  • Мнения: 112
И нашата връзка е основно през мобилния телефон и най-вече на смс-и.А когато са на пристанище мъжа ми ходи в интернет зали и влиза в скайпа.
Утре ще готвя боб (като ви четох днес и ми се прияде Simple Smile), ама ще му сложа и малко пушени ребърца вътре, че домашните така повече го обичат.

# 709
  • Varna
  • Мнения: 2 595
mim_d-
Така ще стане Вълчо фасулче smile3503.

# 710
  • Мнения: 39
оф, не знам как ще го готвя тоя боб  Joy Круела, даи ми твоята рецепта да я имам пък аз ще прочета из книгите тука основните неща и после ще питам за подробностите. За целта имам един гювеч....  chef А пък ме наричай както искаш аз се кръстих така като се регистрирах, защото тъкмо си бях взела парфюма и още му се радвах  Laughing Знам, че е дълго  Blush А за депресиите му може би има нещо вярно. То че не е болен за лекуване е ясно, може да са сцени за повече внимание. Ще го имам в предвид  Peace

Относно връзката - ние ползваме скайп - говорим си и се гледаме на камерата. Голям кеф  Laughingи междувременно мейли, gsm мн рядко.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 552
Добрутро, русалчици!

Едно кафенце за събуждане + закусчица в това мрачно и сънливо утро.



Да не забравите да си върнете часовника.

Нашата връзка е единствено с мобилния. Когато е далеч караме само на SMS-си, случвало се е с месеци да не му чуя гласа. Като наближи Европа тогава се обажда да се чуем, че е по евтино. Интернет има само на мостика, който се ползва само за служебни цели.

# 712
  • London, baby
  • Мнения: 800
А ние си пишем майли всеки ден, тъй като няма друга връзка, но се оказа, че е пак по-евтино от смс и телефон взети заедно.

# 713
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ИЛЕВААААА- Душатаааа,
Благодаря за каЙветУУУ и закускитееееей Hug
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮ сготвихте ли фасулаааааа, ейййй newsm47 Аз още сЪ пУмУтавам и не съм тръгнала за бишкоти, ама дЪл шЪ намерЯ newsm78я. Исках да почерпя и със Тирамису, браточката и снахата. Все ще измисля нЯщу друго ако не намеря.
Даааа Илиева е правааа, със месеци може да не им чуем гласовете ама като се обядат пеперуди пърхат във коремчетата нииии newsm03

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте дами, какк сте скоро не съм писала, но бях на училище и вече си има мъж newsm76 txtloves и съм най-щастлива жена на света  newsm47 с еиииииииии такава усмивка.
Колкото до комуникацията докато е на кораба, специално за този рейс купихме лап топ уж да си пишем мейли ама нищо не стана нямаше и-нет и отново бях генерален спонсор на М-тел  Weary, но какво да се прави предпочитам да платя повечко и да знам че е добре отколкот да стискам парите и да ми побелява косата от притеснение.
 Hug на всички и спорен и щастлив ден Simple Smile

# 715
  • Мнения: 40
здравейте на всички! на мен неделята ми почна точно с Д-то нагоре! ставам и какво да видя - изпод шкафа под мивката се процежда вода... моичкият решил, че е поразлял тук-там докато ми е правил закуската и сложил един працал, ама то и от него протекло. отварям и какво да видя - под мивката - гьол! бойлерът под налягане вътре протекъл нещо.  #Crazy и сега седим и чакаме майсторът да дойде да го види.  Thinking за целта златото няма да тръгва за тази вечер Бургас, ами чак сутринта... на всичкото изнервено положение и ТОВА сега smile3515

# 716
  • Мнения: 662
Veri зарпрятай ръкави и чети.Боба от вечерта киснеш в топла вода 1към 4,на чаша боб 4 вода,сутринта изхвърляш водата миеш боба и заливаш с нова вода ,слагаш вътре 1 глава ситно нарязан лук и оставяш да ври докато омекне всичко.Вадиш тиган и вътре слагаш олио или зехтин 1/2 кафена чашка,междувремвнно си извадила 4-5 лъжици сварен боб и си го смачкала плюс 1 настърган морков.Като загрее олиото слагаш първо моркова да се задуши и след това смачкания боб,1 лъжичка червен пипер и 1 обелен и нарязан домат,след като покъкри го връщаш в останалия бобец,солиш и слагаш джоджен,може и люта чушка ако обичате ври около 10 мин и е готов.Добър апетит!

# 717
  • Мнения: 39
Благодаря за рецептата Simple Smile ще се пробвам   chef

# 718
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Хайде и аз цоооп във темата wavey
Тъкмо сядам със кафето да ви чета. Пък и аз да се оплача Grinning
ЛУКРЕЦИЯ- весели ти очички newsm10
Аз, досега я мятах из вкъщи.
АГИРА- ама то нали знаеш по закона на Мърфи във неделята стават такива работи #Cussing out Майстор има ли който да ви го оправи днеска?
И аз като реших пък да си сверявам ръчния часовник и ми се счупи оная джаджа коята мести стрелките. Незнам дали ще могат да ми я оправят а много си харесвам часовника, като гривна е със брилянтчета. И ме е яд на мене си ама може да и е дошло времето на тая джажа да се развали. Не ми се е случвало до сега такова нещо на часовник. Утре ще видя и аз какво ще каже майстора. До тогава и. ще ми е тегаво ама ко да направиш. Това да е , че какви лоши неща стават.....

# 719
  • Мнения: 0
Привет на всички.И аз успях да се добера до компа.Да се вмъкна и аз в темата за мобилните връзки.Ужас ,моя мъж се обажда от Санк Петербург преди една седмица та да се чуем и познайте 15,60 на минута понеже връзката му била през сателит.Понеже той е толкова "добре" запознат с комуникациите та навъртя една сметка от 100-на лева.Ей така да се чуем.Е какво да правя да е жив и здрав.Уж се разбрахме на смс само но явно нещо му е домъчняло.
Относно силния гръб на мъжете и тяхната подкрепа, Делта е изцяло права.И тука да  е нямаш ли стабилен мъж до себе си файда няма  дето има една приказка.Аз бях женена 13 години. Бившия ми мъж имаше бизнес ,излизаше в 8,00 и се прибираше в 20,00 ако имах късмет. Уж пребит уж много работа. Сама с детето по цял ден, на разходки сама, с приятели сама, на празници почти винаги сама- е туй живот ли е .Все едно 13 години е бил в морето с тая разлика че си спеше у нас.Тогава още повече те е яд ,като го виждаш и като знаеш че пръста си не мърда.Трудно е чакането ,но и с това се свиква .Като знаеш че след няколко месеца ще ти е хубаво си заслужава .
Илиева, радвам се че сте по добре.От такива разтривки ходих в Константиново да ме оправя един чакракчия.Една седмица вих като куче .Така че по добре от другите разтривки пробвайте като ескимосите.Наскоро четох, че те така се лекували - секс..Не съм пробвара щото обикновено се разболявам когато "доктора" е на път .

Е драснах и аз няколко реда .Отивам да пека пица на моя звяр .Излезе с тайфата и си мисля тайничко че ще ми докара гости .Та да се постарая де.

Общи условия

Активация на акаунт