Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 255
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 246
И аз търсих в пикадили-нямаше. Моля варненки да споделят някой магазин за дом. потреби, където ги има. В краен случай ще ходя до Метро, ама ми е малко далечко. Благодаря Ви предварително!

# 16
  • Мнения: X
И аз търсих в пикадили-нямаше. Моля варненки да споделят някой магазин за дом. потреби, където ги има. В краен случай ще ходя до Метро, ама ми е малко далечко. Благодаря Ви предварително!
В Метро няма,трябва да се види по магазините за домашни потреби,там може би ще ги има.На пазар Чаталджа има много такива магазини.Дано мамите от Варна споделят от къде са си взели. Praynig
От Пикадили вчера поне си взех силиконови форми за лед.

# 17
  • Мнения: 2 898
Иначе в неделя гледах  в Метро,Кауфланд,Пикадили-никъде нямаше/или поне аз не видях,а уж разглеждах изрично/.

  Ако си голяма мераклийка, ела, ще ти дам обикновени, докато откриеш силиконовите  cook

# 18
  • Варна
  • Мнения: 246
И аз търсих в пикадили-нямаше. Моля варненки да споделят някой магазин за дом. потреби, където ги има. В краен случай ще ходя до Метро, ама ми е малко далечко. Благодаря Ви предварително!
В Метро няма,трябва да се види по магазините за домашни потреби,там може би ще ги има.На пазар Чаталджа има много такива магазини.Дано мамите от Варна споделят от къде са си взели. Praynig
От Пикадили вчера поне си взех силиконови форми за лед.

Днес търсих в три магазина за домашни потреби и нищо, даже ме гледаха странно като питах. Сега се сетих като търсих подарък за една сватба в мола на Дорелов има магазин прего и тогава видях и силиконови форми за кекс, може да има и за мъфини. Утре след работа ще отскоча и после ще ви кажа.

# 19
  • Мнения: 359
Моите силиконки са тематични, но вършат добра работа

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345719.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350757.0

Има ги и в магазина на пазарувай лесно, но аз съм ги купувала от тук

# 20
  • Мнения: X
Иначе в неделя гледах  в Метро,Кауфланд,Пикадили-никъде нямаше/или поне аз не видях,а уж разглеждах изрично/.

  Ако си голяма мераклийка, ела, ще ти дам обикновени, докато откриеш силиконовите  cook
Joy Joy
Аааааа,приемам ги само в комплект с къдрави хартийки за подложки,че иначе не ми се мисли какво миене ще падне. 1dishes

# 21
  • Мнения: 472
Такива формички има в Евроленд,има ги във Хитовете  Peace

# 22
има много хубави и на изгодна цена,около 10 лв.в магазините VICKO/гръцка верига /в кв.Люлин или на ул.Цар Борис близо до 1-та спирка на трамваи 5

# 23
  • Мнения: 2 898
Иначе в неделя гледах  в Метро,Кауфланд,Пикадили-никъде нямаше/или поне аз не видях,а уж разглеждах изрично/.
    Ако си голяма мераклийка, ела, ще ти дам обикновени, докато откриеш силиконовите  cook
Joy Joy
Аааааа,приемам ги само в комплект с къдрави хартийки за подложки,че иначе не ми се мисли какво миене ще падне. 1dishes

 Е, сори, това го нямам! Но ако почерпиш, ще уредим миенето!

# 24
# 25
  • Мнения: 766
Ей ама наистина ли ги има във Викото ?  newsm78
Че то е до нас Simple Smile Хич не съм се сетила там да проверя
Благодаря за информацията  Peace

# 26
  • Мнения: 126
 Ами само хартиени от къде да си намеря , днес гледах в пикадилито , но нищо не видях

# 27
  • Мнения: 167
Чудя се...силиконовите форми не са по-скъпи от тефлоновите, а не ги предлагат в магазините за домашни потреби. По Интернет не ми се пазарува Sad

# 28
  • Мнения: 167
Ами само хартиени от къде да си намеря , днес гледах в пикадилито , но нищо не видях
И аз искам хартиени!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
хартиени има в китаиския магазин в пряката на Пиротска,различни размери за 3-5 лв.Има и в ТСМ 1000бр.за 6 лв.

Общи условия

Активация на акаунт