Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 303
  • 195
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 567
Момичета, благодаря ви   bouquet  Успях да намеря в Метро от тефлоновите и се сдобих с така желаните формички, но пък нали съм си късметлийка нямаше хартиени кошнички  ooooh! Дали може тефлона да се ползва и без тях, за да мога още утре да изпробвам придобивката или ще трябва да прескоча и до пикадили?


Аз също си взех от Метро и ги изпробвах, само намазних формите и това е, излязоха без никакъв проблем!

# 106
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Супер, още днес ще ги изпробвам  Twisted Evil

# 107
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Отдавна съм бройнала една такава силиконова форма като звезда, но все си мислех, че не е така лесно както всички казват. Обаче вие ме обнадеждихте. Ще взема да я купя тия дни и да изненадам домашния зверилник по празниците със сладкиш-звезда. Grinning Аз специално видях формата в магазин Genesis. Има и за малки кексчета. Цените са около 30-ина лева някъде.

# 108
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Имам 3 силиконови форми - за кекс, за малък сладкиш и за мъфини със 6 гнезда. Страшно са удобни и лесни за ползване. Онзи ден видях форма за кекс за като моята и не се стърпях и я купих за приятелката ми (много приятно я изненадах). Сега си търся още мъфин-форми с повече гнезда и за по-малки мъфинчета, но не мога да намеря.
А иначе видях в Вико-то в Люлин коледни форми за мъфини със 6 гнезда, но ми бяха доста големи като обем.

# 109
  • Мнения: 57
Аз имам от скоро такава: http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … ;products_id=2268 и съм страшно доволна  Hug. Сега обмислям закупуването на втора, така цялата доза ще изпичам наведнъж  Peace

# 110
  • Мнения: 2 028
Аз имам от скоро такава: http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … ;products_id=2268 и съм страшно доволна  Hug. Сега обмислям закупуването на втора, така цялата доза ще изпичам наведнъж  Peace

и аз вече съм горд собственик на същите силиконови форми за мъфини (само че по-малките, с 15 гнезда)... днес мисля да ги ползвам за сефте... само последно исках да питам... направо ли ги слагате в печката, имам чувството, че ще се разтече туй чудо  Embarassed  Laughing

# 111
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ray, слагай ги смело във фурната, нищо им няма. Само да знаеш, че преди първото ползване трябва да се намажат отвътре с мазнина. После не се подмазват вече - само сипваш, печеш и вадиш. Wink

# 112
  • Мнения: 2 028
добре, ще действам смело  Grinning

# 113
  • Мнения: X
На мен също ми изглеждаха афиф работа,но се оказаха мноого сполучливи.Само е малко трудно да ги пренеса на решетката във фурната без да ги разклатя,за това ги слагам в/у дъската за хляб и от нея ги прехвърлям на скарата.

# 114
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз пък слагам формата върху тава (правоъгълна) и си пека нещото във формата върху нея.  Peace

# 115
  • Мнения: X
Аз пък слагам формата върху тава (правоъгълна) и си пека нещото във формата върху нея.  Peace
Да,и така става,другият път така ще направя. Peace

# 116
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И тук да питам- някой знае ли и-нет магазин, откъдето да поръчам кръгла форма за торта?

# 117
  • София
  • Мнения: 6 232
тук имаше интересни неща-дори с 3 дъна
http://www.bestshopbg.com/home.php?cat=255

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Мами, моля ви дайте ми сайт от където да си поръчам тефлоновите формички. Не мога да ги намеря иначе newsm45 Искам цяла тавичка с формички, а не по отделно.

# 119
  • София
  • Мнения: 4 144
За тефлонови не мога да помогна, но последно видях силиконови в техномаркет. Голям стелаж с най - различни форми и размери.

Общи условия

Активация на акаунт