Откъде силиконови формички за мъфини

  • 58 302
  • 195
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 216
а в Пловдив някой скоро да е купувал форми за мъфини-нито в метро-нето в кауфланд-никъде ги няма newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 4 144
а в Пловдив някой скоро да е купувал форми за мъфини-нито в метро-нето в кауфланд-никъде ги няма newsm78

Опитай в Техномарект, там последно купувах има страхотно разнообразие на италиански силиконови форми.

# 122
  • Мнения: 87
колко струват и за колко броя мъфини са?

# 123
  • Мнения: 690
Аз съм от Пловдив и вчера след двумесечно търсене си купих тефлонови формички. Проблемът е че бяха последните, а жената каза, че няма да зареждат. Много съжалявам, дано да има другаде. Знам колко е гадно, сякаш живеем в малък град...

# 124
  • Мнения: 87
и тефлоновите са хубави, но понякога залепват, особено ако има плод или парченца шоколад в мъфините. силиконовите сигурно са по-добри.

# 125
  • Мнения: 14
Здравейте, и аз от няколко дни имам силиконови формички. Отделно се продаваха и аз си купих четири. Реших да пробвам дали са хубави, та ако ми харесат ще си взема още Simple Smile В магазина имаше и по 4 и по 6 формички като тавичка, пак силиконови. Тази вечер или утре ще ги пробвам и ще кажа дали си струват  Thinking А магазина се намира до Техническия университет в София, от спирката като тръгнете към университета и има една нова сграда, в нея има един магазин за домакински работи предимно, той е май от типа по левче, но ми се виждат що-годе качествени работите. Та, от там си купих моите формички. Имаше и хартиени капсулки - и от тях си взех, доста изгодно даже  Peace

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Формички за мъфини има в Кауфланд-Тракия в Пловдив. Вчера ходих, имаше още. Но са отделни чашки. Силиконови има в Техномаркет и Технополис. Но аз си търся тефлонова тавичка с гнезда. Въпреки, че и чашките ми вършат хубава работа.

# 127
# 128
  • Мнения: 685
Обхванала ме е тази вълна и мен - формички за мъфини, намерих си в ЛаРедута, но ми е интересно дали и тук има..разгледах сайтовете на Технополис и Техномаркет, но така и не открих формичките, на какви цени са  newsm78 Макар да съм сигурна, че от чужд сайт ще ми легне по-евтино, колкото и парадоксално да звучи.

# 129
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Я дай линк ан тези от Ларедут,една приятелка миналата година си взе от там и е монго доволна ,а аз така и не ги намирам къде да ги търся...

# 130
  • Мнения: 685
Ето:
http://www.laredoute.fr/vente-moules-a-gateaux-en-silicone-4-mod … &numberpage=1
набелязала съм си тези 6те и 8 тарталетки, само да ми ги изкупите до понеделник, ще ви скъсам ушите  Mr. Green че кътам парички, да не би да пуснат нещо мнооого на далавера  Joy
Иначе момичета от темата ми дадоха и този линк с 8 броя http://www.laredoute.fr/vente-moules-a-gateaux-en-silicone.aspx? … &numberpage=2
но нали все гледам далаверата реших, че от по-евтинджоса ще си имам на същите пари почти повече бройки и то различни  Mr. Green

 Blush На първата стр от темата има и видовете, които ги няма налични.

# 131
  • София
  • Мнения: 4 144
В Техномаркет са, за Технополис не знам дали има. Да ви кажа не бяха евтини купих форма за кекс за подарък за 18 лева. Мойта форма за мъфини я бях намерила за 9 лева. А в по - големите магазини за левче търсили ли сте. И там съм намирала има и единични, върти ми се в главата 1, 50 лв. бройката. В Джъмбо има, знам че и в Пловдив имате вече, но там са май само за кекс.
Стискам палци да си купите, като знам аз колко обикалях.... ooooh!

# 132
  • София
  • Мнения: 3 789
Сори за спама, но някой да е купувал наскоро хартиени в Сф?
Видях само в Пикадили, на Ф.......но ми идваха скъпички като цена- около 5лв. за 100 бр Crossing Arms

# 133
  • Мнения: 156
Най удобни и хубави форми за мъфини,малки кексчета,козуначета,тарталетки и др. са тези от " двоино силиконизирана пекарска хартия UC2 BRANOPAC" немско производство са. По принцип са за професионална употреба. един стек от хиляда броя струва около  39-40 лв. Имат няколко размера.

# 134
  • Мнения: 685
Мишле, аз като клюкарка (нали ви казвам, че изчетох сума теми къде ли не) за хартиени срещнах, че имало в Двата щъркела на Пиротска, дано го казвам правилно, че нито съм от София, нито имам на идея кой е магазинът  Mr. Green 200 бр били около 7 лв, срещнах и в някакъв сайт, пак толкова излизаха, но там и доставка имаше, тъй че ако ти е на път магазина....зимна разходка  Mr. Green

vangobi, хубаво си казвам аз, че от н-км далече ще ми легне по-евтино да си купя, отколкото от местен магазин (то и в нашия град няма Техно...., тъй че не е гаранция кога ще отида където има).

Общи условия

Активация на акаунт