"Twilight"/"Здрач"-сагата:тема 26(за новородени вампири и върколаци)

  • 18 579
  • 432
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
Ужасни сте Simple Smile На Бела й харесва Simple Smile Даже иска да остане човек заради това Simple Smile Вие сега само кусури му търсите. Перфектен си е Simple Smile А и приеми течната храна като един вид гориво Simple Smile

Точно така! И вижте какво ще ви кажа -  голям или малък, твърд или мек -не искам да знам, това е Едуард и всичко му е перфект !  Mr. Green И изобщо не искам да си развалям идеализираната представа за секс сцената, обгърната в мистерия и затова прекрасна, с реалистични и практически насочени разсъждения за перата и кое откъде ще мине и как ще влезе или други подробности - сцената е прекрасна и без тях , точно защото ги няма според мен!  Laughing

Team Edward forever!!!

# 406
  • Мнения: 116
То това не е измислица на Стефани, а си е според легендите доколкото си спомням.
Не знам защо, но точно мъжките вампири могат да се чифтосват с човешки жени и да имат деца.
Някой в по-предна тема беше пускал интересна статия.
Запомнила съм само, че има вярване, че ако вампир се ожени за жена и тя го обича три години, той става отново жив човек.

Да, аз я бях пуснала тази статия. И наистина много интересно ми прозвуча, даже си мислех ,че е добра идея за ФФ. Иначе като четох книгата на Елизабет Костова за вампирите. Тя там цитираше много исторически документи, в които се споменава за вампири, както и легенди и вярвания от различни народи и има много неща, които не съвпадат - например в Историкът се подчертава, че за да станеш вампир, трябва да си ухапан от такъв три пъти. Освен това там вампирите могат да бъдат убити и определено не блестят.
Но интересното е, че на много места има легенди за това, че вампирите изкушавали човешките жени, правели разни неща в бяло с тях и чак след това ги убивали. За създаване на деца не знам, не се говореше в тази книга, но май има такива легенди и то наистина сред народите в Латинска америка. Така че явно и без кръвообръщение става.
То и аз това се чудех, но Уоми ми каза или май беше Тина, че той и без кръвообръщение върви, така че явно може и нещата в бяло да прави. А дали е винаги готов, е въпрос над който щи ви оставя да се размислите цяла нощ  #Crazy

# 407
  • Мнения: 0
 hahaha hahaha hahaha hahaha

То и аз това се чудех, но Уоми ми каза или май беше Тина, че той и без кръвообръщение върви, така че явно може и нещата в бяло да прави. А дали е винаги готов, е въпрос над който щи ви оставя да се размислите цяла нощ  #Crazy

Момичета, голямо безсъние ни чака- благодарим ти , Бела!! Hug Hug Hug

# 408
  • UK
  • Мнения: 3 959
Логиката ми се губи, но няма да посочвам очевидното, че за да не му личи постоянно, трябва да му е под 10 см... Мислете си за него като за перфектен. Wink

Не обичам особено съчиненията на свободна тема във връзка с вампирите. Чесън, дървен кол в сърцето или отрязване на главата си е класика. Хранят се с човешка кръв и точка по въпроса, не могат да излизат на слънце... Класика. Всякакви свободни тълкувания по темата са ми малко странни - блещукането на слънцето е тооолкова трогателно от страна на Стефани Майер... Simple Smile

# 409
  • Мнения: 0
Логиката ми се губи, но няма да посочвам очевидното, че за да не му личи постоянно, трябва да му е под 10 см... Мислете си за него като за перфектен. Wink

Не обичам особено съчиненията на свободна тема във връзка с вампирите. Чесън, дървен кол в сърцето или отрязване на главата си е класика. Хранят се с човешка кръв и точка по въпроса, не могат да излизат на слънце... Класика. Всякакви свободни тълкувания по темата са ми малко странни - блещукането на слънцето е тооолкова трогателно от страна на Стефани Майер... Simple Smile
Е, то и за върколаците е малко извън канона.

# 410
  • UK
  • Мнения: 3 959
Съвсем мъничко. Wink

# 411
  • Мнения: 116
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
за да не му личи постоянно, трябва да му е под 10 см...
Добре дошли в ерата без текстове в бяло!!!!
 Joy Joy Joy Joy
Горката Стефани, мормонката, тя искала милата да напише романтична и невинна книжка...
А иначе Малката госпожица е напълно права... Перфектен, с малък дефект... много малък  hahaha hahaha

# 412
  • Мнения: 229
Мале ooooh!
Добре,че е края на темата,че както я подкарахте Embarassed

# 413
  • Мнения: 17
Момичета оставих ви за 2 часа и като се върнах какво да видя  Embarassed Embarassed
Аз съм твърдо тийм Едуард  и не приемам, че може да има някакви недостатъци, въпреки че като прочетох остров Есме и в бяло се зачудих как така той може да прави секс без да има приток на кръв, но нали си го идеализирам и няма нужда да се вглъбявам толкова... Crazy

# 414
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как така няма да може да прави секс?!! Та той е Едуард, я не се излагайте, всичко му се отдава  Mr. Green
Днес много петъчно сте подкарали, а който му е любопитно да прочете в сайта Стефани тя там си защитава теориите и свободните съчинения  Peace

# 415
  • Мнения: 229
Хора темата свърши,дайте идеи за анкета,че съм в творческа криза и ще останем без анкета Naughty
Или ще сложа нещо в бяло  hahaha От рода на "Колко мислите,че му е дълъг на Едуард?" и няколко опции Mr. Green

# 416
  • Мнения: 17
Кристабел за анкетата, свързаана с Джейк може да е просто Харесвате ли Джейк - да, не, незнам или може да е Какво харесвате в Джейкъб Блек - готиното тяло, това че е върколак, висок е , незнам... нещо такова Thinking

# 417
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Кристабел за анкетата, свързаана с Джейк може да е просто Харесвате ли Джейк - да, не, незнам или може да е Какво харесвате в Джейкъб Блек - готиното тяло, това че е върколак, висок е , незнам... нещо такова Thinking
Да не забравите последната опция "нищо", не съм чак толкова крайна, но за протокола

# 418
  • Мнения: 229
Тринити Hug
пак ме спасяващ  bouquet Мен мозъка ми се нагорещи от досегашните писания и не мога да мисля нормално Embarassed Heart Eyes

# 419
  • Мнения: 17
Ми тя и моята идея не е много оригинална, но все пак трябва да анализираме мненията на съфорумките за Джейкъб (научно казано) Naughty

Общи условия

Активация на акаунт