"Twilight"/"Здрач"-сагата:тема 26(за новородени вампири и върколаци)

  • 18 577
  • 432
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 828
Да ама генерално погледнато щом женските вампири не могат да имат деца, защо мъжките могат да правят? Това е недомислица на природата така ли? ooooh!


То това не е измислица на Стефани, а си е според легендите доколкото си спомням.
Не знам защо, но точно мъжките вампири могат да се чифтосват с човешки жени и да имат деца.
Някой в по-предна тема беше пускал интересна статия.
Запомнила съм само, че има вярване, че ако вампир се ожени за жена и тя го обича три години, той става отново жив човек.

# 391
  • Мнения: 1 343
Интересно ми е каква точно блестяща идея е имала Майер по отношение на притока на кръв, каквато вампирите нямат.

Къде има приток на кръв при Едуард ??

# 392
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 463
Да ама генерално погледнато щом женските вампири не могат да имат деца, защо мъжките могат да правят? Това е недомислица на природата така ли? ooooh!

Това е добър въпрос Peace..Предполагам обаче, че във вампирите няма нищо природно..т.е те са малко като тумор, в страни от естественото и при тях природните закони не важат Whistling

# 393
  • Мнения: 0
Уоми, на "плувците"  им трябва прохлада. Затова природата е сложила  "басеина" извън тялото.  Joy Но при вампирите, кой знае? Може да е обратно.

# 394
  • UK
  • Мнения: 3 959
Интересно ми е каква точно блестяща идея е имала Майер по отношение на притока на кръв, каквато вампирите нямат.

Къде има приток на кръв при Едуард ??
Ами, не че съм експерт, но не му ли е нужен за да прави секс с Бела?

# 395
  • Мнения: 1 343
Интересно ми е каква точно блестяща идея е имала Майер по отношение на притока на кръв, каквато вампирите нямат.

Къде има приток на кръв при Едуард ??
Ами, не че съм експерт, но не му ли е нужен за да прави секс с Бела?

А за този приток на кръв ли  hahaha Joy Ами незнам  newsm78. Нали хранейки се си набавят някакво количество кръв което им служи известно време , а на ергенското парти преди сватбата сигурно е тръшнал два три планински лъва и някоя друга гризли в повече Simple Smile Приеми го като две три чашки за кураж  Joy

# 396
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, те си я набавят във вид на храна, не на кръвообращение. Simple Smile

# 397
  • Мнения: 0
Интересно ми е каква точно блестяща идея е имала Майер по отношение на притока на кръв, каквато вампирите нямат.

Къде има приток на кръв при Едуард ??
Ами, не че съм експерт, но не му ли е нужен за да прави секс с Бела?
Е, той  нали и без друго е твърд като мрамор  Grinning

# 398
  • Мнения: 1 343
Ъъ, те си я набавят във вид на храна, не на кръвообращение. Simple Smile
Ъъъ ама нали затова новородените са по силни защото енергията идва от тяхната кръв Simple Smile А и в крайна сметка Simple Smile Тялото му е доста по твърдо от нормалното човешко  Joy / ужасссс четете че да търкам постове Хриси ще ни помете / А и когато Бела става вампир казва че нищо физическо не е трудно само го си го помисля и го е направила Simple Smile Тяхното тяло не е свързано с разни органични и химични процеси Simple Smile Защото при нас даже за ходене ни трябва кръв Simple Smile А и като вампири после втория меден месец могат да продължат по цяла нощ нямат нужда от почивка и т.н. Simple Smile

# 399
  • Мнения: 0
 #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked  Shocked
ПИШЕТЕ В БЯЛО, ПИШЕТЕ В БЯЛО- ЩЕ НИ СЕ СКАРАТ!!!! Все пак това е едно от правилата в темата!  Peace Peace Peace

# 400
  • Мнения: 1 343
Ама ние не пишем вулгаризми бе Simple Smile а и леко завоалирано Simple Smile

# 401
  • UK
  • Мнения: 3 959
На нас за всичко ни трябва, но за това специално кръвта е нужна - дори на твърдост да го докарва, големината би трябвало да е проблем. Всички знаем разликите. Иначе би му създавало дискомфорт.

Съвсем завоалирано си пишем, освен това това са чисто технически неща, не обрисуваме сексуални сцени, никой дори не е споменал думата "пенис", оу, извинете, "пенис". Wink

# 402
  • Мнения: 1 343
На нас за всичко ни трябва, но за това специално кръвта е нужна - дори на твърдост да го докарва, големината би трябвало да е проблем. Всички знаем разликите. Иначе би му създавало дискомфорт.

Съвсем завоалирано си пишем, освен това това са чисто технически неща, не обрисуваме сексуални сцени, никой дори не е споменал думата "пенис", оу, извинете, "пенис". Wink

А не съм съгласна Simple Smile МОже да няма нужда да го докарва на големина  Joy Joy Joy Защото иначе би и докарал дискомфорт на нея .

# 403
  • Мнения: 0
На нас за всичко ни трябва, но за това специално кръвта е нужна - дори на твърдост да го докарва, големината би трябвало да е проблем. Всички знаем разликите. Иначе би му създавало дискомфорт.

Съвсем завоалирано си пишем, освен това това са чисто технически неща, не обрисуваме сексуални сцени, никой дори не е споменал думата "пенис", оу, извинете, "пенис". Wink
Ами може и за това да не се е "престрашавал" 100 години. Mr. Green

# 404
  • Мнения: 1 343
Ужасни сте Simple Smile На Бела й харесва Simple Smile Даже иска да остане човек заради това Simple Smile Вие сега само кусури му търсите. Перфектен си е Simple Smile А и приеми течната храна като един вид гориво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт