Отговори
  • Мнения: 19
Zdrаveite momi4eta, az otdavna 4eta tozi forum, no do sega ne se osmeliqvah da pi6a i eto we4e se re6ih. Otnovo zapo4nahme ot 3 meseca da opitwame da imame dete, no ne se polu4ava, a tozi mesec nesto se 4uvstvam nestandartno, ot edna sedmica me boli krasta, imam 4uvstvoto, 4e kamak imam na nego, kogato posedna izvestno vreme mi minava kato se porazdviga i pak zapo4va da me boli, leko me boliqt gardite i imam 4uvstwoto, 4e imam tegina v stomaha si, vazmogno li e da ima nesto kato bremennost, ponege do zikala mi ostavat 4/5 dni? Ako si napraviq test za beremennost (ot onezi lentovite) dali ste mi ot4ete?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 232
може да ти отчете,ако ЧХГ-то се е покачило рязко,но може и не,при стойности, по-ниски от тези,които може да хване лентовия или касетъчен тест и да се разочароваш. За по-сигурно,ако нямаш търпение, си пусни кръвен-там няма да има грешка. Дано това наистина да са първите симптоми  Hug

# 2
  • България
  • Мнения: 757
При мен отчете отрицателен,този който направих преди цикъла и затова не исках да си направя друг след като ми закъсня.Е,добре,че имаше кой да ме накара да си направя втори,че и трети,и да ме зарадва положителния резултат WinkАко имаш още малко търпение-изчакай още седмица,а ако не,то си направи кръвен тест.Успех ти желая от сърце  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 294
Няма как да знаем дали ще отчете правилно теста за бременност , при всеки е индивидуално , ако е имало ранна овулация или ЧХГ-то нараства бързо при бременност може и да отчете , но може и да не отчете ... както казах няма как да знаем само може да гадем ... затова си направи един тест , ако имаш възможност си пусни кръвен . Успех  Peace

# 4
  • Мнения: 851
Аз подкрепям съвета на Минди за кръвен тест. Така ще си спестиш неприятните емоции около отрицателния домашен тест. на мен ми показа едва бледа втора чертичка, при положение , че на другия ден чхг-то ми беше 880, а уж тестовете вкъщи трябва да отразяват всеки резултат над 25 единици. Ако все пак решиш да го наперавиш спазвай указанията - първа урина за дена, тогава концентрацията на хормона чхг е най-висока.

# 5
  • Мнения: 4 615
Точно  тогава си го направих от нетърпение и излезе положителен, после направих втори 2 дни след закъснениеето. Сега съм горда мама на почти 11 месечна принцеска.

# 6
  • Мнения: 4 615
Обаче  не се навивай твърде много. Симптомите са общо взето идентични и при цикъл и при бременност. Освен това за сведение точно като забременях нямах абсолютно никако нерзположение, а гърдите ми до края не се промениха и не ме боляха. Успех, късмет и стискам палци резултата да е какъвто го желаеш.

# 7
  • Мнения: 19
Blagodariq mnogo momi4eta za otgovorite, taka bih iskala da sam bremenna i da si imam edno mani4e.

# 8
  • Мнения: 146
По-добре го направи сутринта с първата урина и успех  bouquet

# 9
  • България
  • Мнения: 757
Blagodariq mnogo momi4eta za otgovorite, taka bih iskala da sam bremenna i da si imam edno mani4e.
Айде,ще чакаме и ще се надяваме на добри новини (и ако имаш възможност пиши на кирилица Hug)

Общи условия

Активация на акаунт