Докога с нощната лампа

  • 3 003
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
Спането на нощна лампа сякаш е въпрос на предпочитание. Всеки избира сам. В началото и аз много се притеснявах и исках във всеки един момент да мога да виждам Влади в леглото.
Сега само като ставам нощем, за да се нагледаме дали сме отвити, се налага да я пускам.

# 16
  • Мнения: 235
Пробвайте ако на бебо не му направи впечатление че е тъмно в стаята по добре е според мен да спи на загъсено.Ние сме свикнали Алекс че щом е тъмно е време за сън и нямам никакви проблеми със заспиването.

# 17
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Благодаря ви ! Hug
Ами нали ни е първо пиле, та като не е наясно човек с нещата...
За нас с таткото е много важно Бебо да не се стахува от тъмното Naughty
Така че ще пробваме и ще ви съобщя резултата Thinking
Стискайте ни палци Peace

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Откакто се прибрахме от родилния дом свети до леглото и една много слаба цветна лампа. Габи се буди доста през нощта и така я виждам.
Ако заспи на светло, като я заведа в тъмна стая и се ококорва.

# 19
  • Мнения: 2 596
Никога не сме спали на светнато.
А както са те посъветвали правилно др, колкото по-рано се започне с отучването, толкова по-безболезнено е то за детето.
 Peace
И ние така, чак ми стана странно как така ще спите на нощна лампа. Thinking

# 20
  • Мнения: 175
Ние горе-долу на вашата възраст я спряхме. И то ей-така - на шега... Една вечер тъкмо да я светна и изгоря крушката. Нямах под ръка такава крушка (тя беше синя), а часа беше 9 вечерта... Мислех, че ще е трудно, но пък Боби въобще не усети отсъствието й! И оттогава сме без лампа!
Опитай! Може и при вас да стане толкова лесно! Успех!!!

# 21
  • Мнения: 2 609
Нашата нощна лампа е с регулатор.В началото,когато постоянно исках да виждам Яна,беше на съвсем леката си стрепен.Сега вече не я светвам изобщо,вдигам щорите,отвън е достатъчно светло за да виждам кога се е отвила.
На нея обаче не и прави впечатление със или без осветление ще спи Party

# 22
  • Мнения: 1 425
Вики беше около 3-ри месечна, когато изгасихме лампата и тя започна да спи непробудно до сутринта, дори не се събуждаше в 6:00 да яде мляко.

# 23
  • Мнения: 398
Аз се извинявам, че се изказвам теоретично, но тука на курса също казаха вечер на тъмно, а през деня бебо като спи да не му затъмняваме напълно. Тоест да има малко лъчи. Така ще свикне да разграничава по-бързо деня от нощта и да знае, че през нощта хората спят повече, а през деня - по-малко.

# 24
  • Мнения: 2 467
Вечер от раждането сме на тъмно, а през деня не затъмнявам като спи беба. Сега чувам какви екстри предлагате на вашите бебоци,а моето горкото   Wink

# 25
  • тук-там
  • Мнения: 5 700
Такова чудо като нощтна лампа нямаме. Заспива на тъмно от новородена. То на много малките бебчета със сигурност им е все едно тъмно ли е, светло ли е.

# 26
  • Мнения: 7 640
Моля споделете как спят вашите бебета-на запалена или загасена лампа.
Ние за сега сме на нощна лампа, защото имахме проблеми с повръщане и не ми е спокойно да нямам възможност да виждам какво става в креватчето. Притеснявам се и да не свикнат така и после да ги е страх от тъмното. Вие от кога започнахте да гасите светлината?

# 27
  • Мнения: 5 228
Все още спим на запалена нощна лампа. Мисля скоро да пробвам на тъмно.

# 28
  • Мнения: 46 518
Никога не съм светвала лампа, от първия ден спи на тъмно.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
На тъмно. Никога не е спала на нощна лампа.

Общи условия

Активация на акаунт