Отговори
# 240
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен момичета! Честити покупки на всички. Аз все още не съм започнала, ама все си викам - има време...  Embarassed
stelacat честит ти племенник, много да ви радва и да расте здраво и щастливо дете!
На мен вчера една клиентка ми подари DVD, което твърди, че й е спасило живота, когато е родила. Това са техники за успокояване на плачещо бебе. Изгледах го вчера... малко ми е странно, но пък какво ли разбирам и аз. Ето ви сайта, както и линк към торент за филмчето.
http://www.thehappiestbaby.com/ - сайта
http://www.mininova.org/tor/740851 - торент
http://www.torrentz.com/63ff6199bc280eea7117ec5567c66fa18ef1a91e - торент
julianka между другото  и аз съм като теб. Бебето ми не е  от най-активните, пък и съм с предна плацента. Усещам по-скоро разтягане и опъване, отколкото ритане. Като ходя на видеозон го виждам как си рита стабилно и се мърда като пумпал, а аз нищо не усещам... Та се успокоявам малко. Иначе напълно те разбирам - постоянно се шашкам дали всичко е наред щом не усещам тези ритничета дето другите момичета ги усещат... Опитай се да си спокойна, въпреки, че е трудно (аз самата не успявам  Embarassed Embarassed).
Хайде лек ден от мен за сега и до скоро писане.

# 241
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Здравейте  Heart Eyes
Добре дошла на монннн, чудесно е че има повече майки искащи да са многодетни  Crazy Аз в България като кажех, че искам 3- то дете и ме гледаха като извънземна, но тук е нещо нормално.
Честити покупки на всички, няма да изброявам, че сте много да не забравя някой.
Честито бебенце в семейството на стелакет, с много енергия да ви зареди.
Аз днес започвам голямото чистене, че в неделя пристига баща ми.
На всички приятен и спокоен уикенд  Party

# 242
  • Мнения: 239
Адри, всеки усеща различно двоженията на бебето. Знам, че няма нормални и ненормални движения. Важното е да мърда и да си подскача вътре, дали рязко, дали плавно, това зависи от много неща. Спокойно Hug И аз усещам такива рязки движения усещам и плавни, мойто прави всякакви Laughing

Ето има и по-пасивни бебчета, те са си спокойни и не им се мърда. Достатъчно е да се усеща, пък дали рита здраво и лекичко си мърда, няма значение.

Знам, че е за притеснение тогава, когато повече от 8 часа изобщо не се усеща бебето.

# 243
  • Мнения: 152
Добре дошла на монннн!
Аз вчера ходих на преглед. Бебка е добре. Вече е 1кг., но аз съм качила цели 3. Хемоглобина ми е паднал на 103 и сега трябва да наблягам н ачерния дроб и червените меса.
Дребната рита много напоследък. И като се настани върху мехура им става страшно. За сега е с главата на долу, но пък докторката каза, че има много място и ще се върти доста.
Честито на всички с покупки. Аз леко ви завиждам, но този път няма да пазарувам почти нищо.
Лек ден.

# 244
  • Мнения: 199
stelacat да ти е жив и здрав племенника, много да ви радва и бързо възстановяване на майката.
Герчо, Bunsy честити придобивки Simple Smile
Cho Ko страхотни са нещата Simple Smile
Bulechka много мило  bouquet
monnn добре дошла Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 463
Addri едва ли е нещо притеснително, и на моето бебе му се случва да ме стряска-може да е като при големите, както си спиш и да ти се стегне някой мускул и правиш неконтролирано движение, но пък си прави и плавни движения и както каза Choko мексиканска вълна, любима и е на бебка-от едната страна на корема ми до другата , по няколко пъти. Днес бях на лекцията на списание 9 месеца -това дете не спря през цялото време ,все едно си играеше само нещо си там вътре  Joy

Честито за покупките и хубавите поводи на всички Hug

# 246
  • Мнения: 141
И моето бебе е изключително буйно, направо се чудя кога спи ?! В репертоара си има и мексикански вълнички , и ритници в ребрата , а понякога така се тресе все едно се е стреснало или все едно го удря ток....Явно е нормално, виждам, че и вие описвате такива движения.А днес явно се е обърнала и ме атакува ниско долу, такива ритници ми раздава, че чак ме заболя Simple Smile

# 247
  • Мнения: 1 668
Моето бебче пък вчера така се беше наместило, че се опитваше да направи черния ми дроб на дроб сърма. такива болки отдавна не ме бяха спохождали... През нощта се е понаместило и днес съм ок. Иначе не се оплаквам. През деня е активно, в 10 заспива и става в 8.30  Joy Joy Joy. Надявам се горещо и като се роди да има този режим, но надали ще ме угрее  Joy. С иван беше обратно - цяла нощ танци до зори и цял ден притеснения живо ли е, не е ли... Докато не се роди все имах чувството, че нещо лошо ще се случи. Толкова пъти ходих на лекар защото не усещах движения, че сега се плаша от собственото си спокойствие....

# 248
  • Мнения: 71
monnn, добре дошла при нас Hug!
stelacat, честит ти племенник да ви е жив и здрав  bouquet
Bulechka, много ми стана мило от твоя пост Hug
Честити придобивки на всички!! И аз мисля да си взема помпа и шишета на Томи Типи, защото като отворих моята Авент от преди 5 години разбрах, че не става за нищо (силикона и пластмасата на помпата са заминали).
Относно къпането, аз от 1-я ден съм я къпала в банята, тогава бяхме в майка ми и там е студена, но не съм я отопляла с духалки. Една съседка дойде за нещо и като видя да мъкна бебето голо през целия коридор взе да вика като луда. Аз я поставих на мястото й #2gunfire Доволна съм, защото не ми е боледувала до яслата, когато взе да гради имунитет. Мисля и това бебе да го калявам, само да се роди живо и здраво Praynig
Днес бях на зъболекар, минах без упойка Wink Тренирам за раждането Crazy

# 249
  • Мнения: 203
monnn-добре дошла при welcome нас и едно хубаво и здаро бебе на финала ти желая!
stelacat-честит ти племенник newsm32 да е жив и здрав да Ви радва цялотно семейство!
А Terri ти щом си го изпитала това с разнасянето на голо бебе до банята значи не е толкова страшно пък и няма да го разнасям километри я Wink

# 250
  • Мнения: 1 668
Стела, забравих да честитя новия член на семейството ви! Здраве, щастие и безгрижно детство на новия малък човек!

# 251
  • Мнения: 123
  Момичета , да ви попитам.Доктора ми даде направление за изследване на кръв от вената и урина. Странното в случая е , че изследването на кръвта е за антитела, нищо друго, нито желязо или там другите екстри . АЗ съм резус фактор + и не виждам ,логика в цялата тази работа . ЗА странно го отчетоха и сестрите, когато ми взеха пробата от вената. Вие виждате ли логика  Shocked

   А за голите бебета и къпането по сред зима Mr. Green . И моя син го къпах посред най-големия студ в банята без да отоплявам . Мъжът ми в командировка постоянно беше и на мен ми бяха тежки кофите, за това реших и пробвах Crazy. Нищо му нямаше на бебчо, водата като е топла, всичко е шестак , майка ми дойде да ме види как съм чак в 3я месец след раждането и като видя Васко в студената баня и  още студения коридор, щеше да припадне ooooh!. То бели мечки се разхождаха там, а малкия  го къпя Joy .

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 16:42 от kallii

# 252
  • София
  • Мнения: 1 595
Искам да си ходя вечеееееее  Sad
Спи ми се, не ми се виси в офиса, а трябва да отчитам присъствие още половин час  Confused
Още нямам никаква информация дали ми е приета поръчката за кошарата, а трябва да знам кога ще дойде за да оставя пари на майка ми да я плати ако е докато съм на море  Thinking Нищо не са ми написали тези от Касида, а я поръчах вчера към обяд  newsm78

# 253
  • Мнения: 1 668
kallii , аз не виждам никаква локига - това изследване се прави само ако ти си отрицателен, а мъж ти е положителен... Т.е. дори и ти да си -, пак не е задължително! Ама явно се е объркал човека. Щом са направления, сигурно е чукнал без да иска някой друг шифър, вместо този, които е искал. Сигурно е искал да ти пусне ПКК, но по-добре му звънни, че да не гадаем...

# 254
  • София
  • Мнения: 463
Addri имат скайп ,пиши им .Изпуснала си работното време, можеше да звъннеш.
Допълнителна информация може да получите:
- всеки работен ден от 10-12 ч. и от 13-17 ч. на телефони
032/622890;
0888502051;
- по e-mail: office@kasidabg.com;

Общи условия

Активация на акаунт