Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Kalii, и аз не виждам смисъла на на това изследване.  newsm78 Но не съм лекар.

# 256
  • Мнения: 203
Моят бебок не ме рита чак толкова силно,чак да ме боли както казвате вие!Положението е по спокойно при нас-рита ама лекичко Peace и досега такива втрисания не съм усещала или вълни!Ама всяко си е различно важното е да са здрави!
Аз днес му купих една биба на Аvеnt,четки за шишетата и аспиратор за нос да го нарека на Chicco и един много хубав комплект с пеленка 2 бодита и шапка с ушички Party

# 257
  • Мнения: 432
Леле, хормоните явно си казват думата...но за пореден път се улавям, че любовта ми към Ема става все по-силна с всеки изминал ден...
[/quote]

Ронка и аз съм така.Нека кажат и другите мами с по 1 или 2 дечица.Хормони ли са или лудост.Вече изперквам-само мисля Ники,треперя над него,непрекъснато го целувам,като сме навън очите ще ми изтекат да го гледам.Това не е било преди.Понякога си мисля че аз първа няма да приема бебето,друг път-че ще пренебрегвам Ники.Кажете мами как е при вас?

iskrichka следващия петък и аз съм се записала на лекциите на списанието.А има ли все още подаръци от фирмите?

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 20:08 от dessy77

# 258
  • Мнения: X
Здравейте милички,как сте.Добре дошла на новата мама.  bouquet
Аз да ви се оплача,щерката е с температура,взех я от градината и като я пипнах,гори. ooooh!
Къде гледат тея госпожи незнам.
Изписаха ни оспамокс,дано мине с него Hug
Аиде лека от мен.

# 259
  • Мнения: 432
anhelika защо не пробва с Панадол и подобни.Дали има други болежки детенцето.Ники ми беше 24 часа с 39,5 градуса преди 1 седмица и както дойде,така си замина температурата.Само дето аз изперках,неможах да я сваля повече от 38 градуса.Имало такъв вирус с много висока Т и болки в костите,най вече главата.Вчера пък майка ми беше така,днес няма и помен от температурата.

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Venera26, това филмче го гледахме в училището за бременни. Става въпрос за д-р Карп, нали? Определено мисля да пробвам някои от неговите методи, само този със по-стегнатото повиване на ръцете ми е малко странен, но пък при всички бебета от филма действаше безотказно.
Добре дошла на новата мама  Hug
Относно летния вирус - в момента вирее такъв с много висока температура, втрисане, разтройство и тн, който обаче отминавал толкова бързо, както се е и появил. Защо лекаря е решил директно на антибиотик да мине? Много са ми странни тез лекари напоследък - от презастраховане ни тъпчат за най-малкото нещо с антибиотици. newsm78

# 261
  • Мнения: X
Дадох и панадолче,температурата беше 39,сега спадна.Ние миналата година изкарахме 3 пневмоний и тои лекаря си ни знае,затова изписа веднага антибиотик. Peace
Дано по бързо минават тея вируси.

# 262
  • Мнения: 12
Анхелика, дано детенцето е по-добре, гадна работа с тия антибиотици, ама кво да се прави, като се налга-няма начин.
Да ви кажа и аз имам такива пристъпи на карайна любов и привързаност, даже нашият татко ми прави забележки като почна да го гушкам и да го мляскам, че на него не му било хубаво, ама аз го стрелкам обикновено с леден поглед и му забранявам да ни се меша в отношенията Joy Joy Joy Сега поне се успокоих, че не съм мръднала нещо. newsm62

# 263
  • Мнения: 617
Благодаря за топлото посрещане.Гледам, че коментирате движенията на плода и да си кажа и аз от какво съм се ошашкала.Мойта пък в някои дни рита при всяко мое движение - дори нощем ме събужда, после 2,3 дни едвам-едвам    и то едни лееекички докосвания  след като се понатискам и раздрусам корема.сега е в такъв застой и аз не мога да си намеря място.Всеки път си мисля, че нещо не е наред и психясвам.Има ли някой с проблем като моя или съм само аз?
Така миналата седмица бях на преглед и накарах доктора да огледа всичко.Човекът не намери никакъв проблем - огледа дори пъпната връв - нормален кръвоток.А аз  ако знаете в какви филми се вкарвям.... doh

# 264
  • Мнения: X
Не се притеснявай мила.И моито някои път като го хване мързела аз пощурявам.
Друскам го половин час докато го събудя. Hug

# 265
  • Мнения: 141
Mooon, не се притеснявай,макар че знам, че няма начин да не се вкараш във филми .Днес и при мен е такъв ден- бебка е решила да си почива явно и е адски неактивна - рита ме остновно върху пикочния мехур, което е пак странно за нея, обикновено ме рита около пъпа ...Така, че напълно те разбирам.Аз като се притесня ,че не я усещам- лягам и започвам да почуквам по корема си и обикновено действа- отговаря ми отвътре с някое движение, колкото да се успокоя Grinning Hug

# 266
  • Мнения: 68
И аз да се разпиша преди да легна.
РОни В бебешката стая, ще боядисвам едната стена и на нея ще рисувам облачета и едно дърво от което ще виси маймунка. От тавана ще пусна на мисина пред облачетата няколко звездички, и отделно ще правя въртележка за над леглото собственоръчно. Ще представлява висящи птички (пред дървото с маймуната)> Всичко това се случва непосредствено до кошарката на бебо. На съседната стена съм замислила един колаж от 4 снимки, които ще принтирам на платно като за картина. Ефекта е мн. Хубав. Картините ще са усмихнати бебешки лица на Алекз (баткото), Симона (дъщерята на брат ми), Брадли (Сина на брата на Джъстин) и новото бебе. На отсрещната стена ще изрязвам букви за името му от стереопор и ще ги облепя в най-различни цветни хартии и ще ги закача на стената. Има и един диван за който трябва да купя подходящо шалте  newsm78 Всичко това е за стая от 11кв.м.   Laughing
Кофата за пампита
На Алекз акитата бяха толкова токсични, че не искам отново да го преживявам  Stop Кофата която аз взех е на Томи Типи и всяка ролка съдържа 25бр. торбички и струва 9,9лв. Аз ще хвърлям там само нааканите пампита, така че няма да излиза толкова скъпо.
Чоко Всичките ти покупки са върха! Количката много ми харесва, а стаичката е направо приказка. Някакви тапети замисляла ли си? В какъв цвят ще я боядисваш?

# 267
  • Мнения: 126
Приятни сънища момичета.Ние утре сутринта тръгваме за морето ако мога ще пиша от там.Ани идеите ти за стаята много ми харесват сигурно ще изглежда страхотно. Hug Heart Eyes

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,мамчета!

Бях малко поизлязла с мои приятлека и сега се чувствам презаредена Flutter

Криска са се гледали с баща си-много бил слушал ooooh!.Защо така се получава-при него всичко е наред,а когато е с мен-да не думам.явно ,защото и аз много го гушкам,целувам и лигавя.Така казва и мъжа ми,много съм го глезела и затова ми се качвал на главата,но какво да направя-така ми идва отвътре.И аз имам чувството,че любовта и към него прелива на момента,сърцето ми се изпълва,много съм щастлива(е има моменти,когато ме изкарва и извън нерви,де Mr. Green).При другати мамита с две и повече деца-така ли е Rolling Eyes

По отношение на второто детенце-аз пак съм на много ''любовна вълна'',ако може така да се каже Simple Smile.Просто това,което чувствам към Криси,го чувствам и към бебчето от момента ,в който разбрах,че съм бременна.Това ме прави още по-щастлива.Надявам се това да не се промени и след раждането.

За движенията-моята мома си шава ергулярно и не се притеснявам .Някакси е на приливи и отливи-спинка,шава,спинка ,шава малко и пак така,но не ме е будила през нощта все още Crazy.забелязах,че много ме ритка,ако съм в неодобна поза и ако по-продължително време седя в седнало положение(като пред компютъра Whistling) и си протестира.

Затова -лека вечер.

Моннн-добре дошла Wink Hug

# 269
  • Мнения: 103
Добро утро и слънчев ден!
 Ани - така ме вдъхновяваш с желанието си, че аз също вече нямамтърпение дапочнада си редя бебешката стая!

Моонннн, добредошла и от мен!

За бебешките движения - моето мъниче ме умилява всеки път, когато го усетя. Понякога гледам корема си с часове и му тананикам, а то си се върти ли върти. Тези мигове меправят истински щастлива, а като ритка все едно миправи масаж! Аз съм забелязала,че спи винаги, когато аз спя. Grinning

Но когато съм изправена се случва да уцели пикочния мехур и тогава става  newsm09.
 Харесах едно прекрасно  столче на Махи коузи - по точно цвета му.
http://family-bg.com/prX_974.htm

Общи условия

Активация на акаунт