Отговори
# 270
  • Мнения: X
Добро утро и от мен.Как сте момичета.
Малката вече няма температура. HugАз бях доста зле и мислех да ходя до бърза помощ,ама стисках зъби.
Такива болки. ooooh!От едната страна на кръста и на корема,все едно ще ми вадят бъбрека или ще раждам.Неможах да разбера от какво е.
Тази сутрин ставам и няма и помен от тези болки. newsm78
Отивам сега да хапна.Лек ден от мен.  bouquet

# 271
  • Мнения: 99
Доброютро  Hug
Добре дошла на новата мама, пожелавам лека бременност и розово бебче Октомври   bouquet

Май тая обич е обхванала всички към дечицата ни  Wink И аз съм станала една, постоянно целувам щерката и я гушкам ама и тя не се дърпа ..... все още  Laughing Тя пък едва чака да я гушна и почва да говори на бебчо и да го побутва и гали за поздрав, че това била кака му  Joy

След малко отивам да се запозная лично с Дани-пух на кафенце, сефте някоя от мамите да видя на живо  Party Ми така де вие си правите срещички щот сте си близо а аз тук в дивата джунгла  Whistling

# 272
  • Мнения: 203
Добро утро мами!Пожелавам ви хубав ден  bouquet

# 273
  • Мнения: X
Добро утро и от мен  Hug Аз вчера ядох едно грозде и като ме хвана разстройството, не мога да ви опиша  ooooh!. Та днес съм на препечени филии. От вчера насам като си протегна ръцете нагоре усещам една остра болка като придърпване под пъпа и около него и се чудя от какво може да е. Надявам се да не е нищо сериозно, че малко се поизплаших днес сутринта  Sad
Ние днес отиваме малко извън града да си отпочинем два дни и да презаредим батериите. Пожелавам ви приятна и пълноценна почивка  Hug

# 274
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро момичета!
Добре дошла на новата мама, с пожелание за леко доизкарване на бременността и на есен   ylinfant
След малко отивам да се запозная лично с Дани-пух на кафенце, сефте някоя от мамите да видя на живо  Party Ми така де вие си правите срещички щот сте си близо а аз тук в дивата джунгла  Whistling
Ами то и при мен така Стилисимка! Ако идва някоя мама към Ловеч да се обажда!
Аз бях доста зле и мислех да ходя до бърза помощ,ама стисках зъби.
Такива болки. ooooh!От едната страна на кръста и на корема,все едно ще ми вадят бъбрека или ще раждам.Не можах да разбера от какво е.
Тази сутрин ставам и няма и помен от тези болки. newsm78
Отивам сега да хапна.Лек ден от мен.  bouquet
И аз от няколко дена съм така и с много контракции, затова само лежа. Наистина помага, а доста се бях уплашила преди няколко дни. Май ще изкарам лежейки оставащите два месеца  ooooh!

# 275
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!
Честито на "лелчето" - да ти е жив и здрав племенника!
За движенията на бебчето - от две-три седмици насам моето е като пощуряло - мексикански вълни, танци-манци - обърнал го е на дискотека  Simple Smile и аз така с часове седя и си гледам корема, говоря му, милвам го, изобщо голяма любов ме е обзела и мен, нямам търпение вече да става октомври!
Честито за страхотните покупки, аз още се мотая, може би другата седмица вече ще се наканя и ще тръгна на шопинг  Simple Smile

# 276
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Явно нощта не е била много спокойна за някои от нас ! Анхелика, Руми ,Хриска  и аз имам от време на време подобни болки и се шашкам всеки път ooooh! Направо не мога да се понасям вече каква паника съм станала...А от вчера насам моето бебе явно си е сменило позицията и го усещам ниско долу да ми скача върху пикочния мехур и като ме удари там, направо подскачам...Някой друг да усеща по подобен начин движенията?
Приятна среща на Стилисима и Дани  Hug

# 277
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!
.А от вчера насам моето бебе явно си е сменило позицията и го усещам ниско долу да ми скача върху пикочния мехур и като ме удари там, направо подскачам...Някой друг да усеща по подобен начин движенията?
Приятна среща на Стилисима и Дани  Hug
Да, миналия ден по същия начин го усещах и аз и то достаболезнено, но явно послепак си се обърна и сега ме рита отново по-често в ребрата. И аз съм станала една паника и не мога да се трая вече как за всяко нещо се шашкам,н о какво да се прави. Такива сме си.

# 278
  • Мнения: 141
Хриска, мерси за отговора, успокоих се  bouquet
Нямам търпение да се ражда вече и да спирам да се притеснявам толкова...Макар, че то после за други работи ще започнем да се притесняваме Hug

# 279
  • Ловеч
  • Мнения: 145
miracle82, Xриска,Анхелика то повечето мина и малко остана ще стискаме зъби до края.

# 280
  • Мнения: X
Момичета имам чувство че аз няма да устискам,дано само бебчо ако се роди по рано,всичко да е наред.Навсякъде чета,че бебовците сега имат доста голям шанс. Praynig
Много съм притеснена,защото сега си дадох сметка,че снощи найстина съм имала контракции и то на равни интервали от по 10-15 мин. ooooh!
Дано все пак да устискам поне да влезна в 9-тия месец.А до тогава има само 1 месец. Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 851
Кофата която аз взех е на Томи Типи и всяка ролка съдържа 25бр. торбички и струва 9,9лв. Аз ще хвърлям там само нааканите пампита, така че няма да излиза толкова скъпо.
Чоко Всичките ти покупки са върха! Количката много ми харесва, а стаичката е направо приказка. Някакви тапети замисляла ли си? В какъв цвят ще я боядисваш?
Ани, аз също си купих същата кофа. И аз си помислих, че събира 25 памперса, но от магазина ми обясниха, че бройката, която се побира в коша зависи от гоелмината им и от това колко са пълни. А самата ролка, в момента, в който се напълни коша не се изхвърля- тя е на метраж и за колко време ще стугне пак зависи от обема на пелените. Така че....ще следим и щес поделяме статистика за време на пълнене на 1 кош. Аз лично се надявам поне за 2 дни да ми стигне..... като му дойде времето ще видим.
Относно табетите. Аз лично съм малко консерва и не съм фен на смесването на много цветове. Стаята е боядисана още при нанасянето ни (умишлено го направих, защото така или иначе стаята е замислена за детска и я оставихме празна) . Цвета на стените е бледо жълт, много нежен и ненатрапващ се цвят. Към стаята поръчах и фриз, който е със същия десен като самата стая - малко коте, което си играе с прежда. Мисля да сложа фриза (ролката е 10 м и се надявам да ми стигне) само на местата където стените остават без мебел. Аз все пак поръчах 2 гардероба, 2 легла, 2 скрина и малка площ от стената ще остане без мебел. Надявам се да стане. Освен това от Гърция си взех едни лепенки за легло и стена (видях идентични и в Jumbo тук) с овчици и цветя и мисля като видя как се оформя цялостно използваната гама от цветове да лепна тук таме по някоко лепенки - много са нежни и красиви. А иначе гледах да запазя цветовете в топли тониове - бежово, цвят маслиина (има го в цветовете по мебелите) и цвят слонова кост. Е естетсвенно , че тук таме има и по някое розово , но поне внимавах да е много бледо.
Все си мисля, че играчките на децата (които за сега не смятам да взимам- оставам за погача и подаръци като цяло) ще са достъчно цветни и ще внесат ярките тонове в стаята им, който аз умишлено избягвам от към мебели, текстил, уреди и т.н.
Anhelika, надявам се да устискаш още 4-5 седмции поне. Контракции на 10 минути са си сериозно оплакване. Предполагам си звъннала на док? Ако престоя в болница и поставянето на лекарства по венозен път не помогне за "удържането на фронта" за по-дълъг период, защо не се замислиш. Моята кума лежа 2 седмици, защото бебето тръгна по-рано от планирането (около 32 седмица). После една седмица лежа вкъщи, а утре живот и здраве , всичко да е наред ще стане мама за втори път. Успя да устиска до датата, макар и по-трудно. При нея беше от разположението на бебето - с главата надолу., от движениата му (конртакциите и бяха на всеки 10 мин, но целодневно) и от големината на бебето 2900 беше още в 32 седмица. Надвам се всичко да е наред, но ако можеш, опитай се да не мислиш за най-лошото!

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 11:20 от Cho_ko

# 282
  • Мнения: 141
Анхелика, май всички имаме контракции в един или друг момент...Не се притеснявай !!! Аз вярвам, че бебетата ни ще издържат още малко и няма да бързат да излизат...Все пак може да се консултираш с докторката си дали да не ти включи някой медикамент , аз лично пия гинипрал и да ти кажа малко ми подтиска контракциите...Имам на 2-3 часа по една , максимум 2...Но понякога през нощта ми се случва за час да имам 3-4 и много се шашкам...А и ти вече си в 31 седмица, дори бебето да тръгне да излиза сега не е чак толкова фатално... Hug

# 283
  • Мнения: X
miracle82 радвам се,че си по добре.Аз пия магнерод само сутрин по 2,док ми е казала като имам болки и контракции да си го почвам.Така и направих,пих го седмица и нещо и онзи ден го намалих,ама май пак ще трябва да почна 2 по 2.Надявам се да издържат още. Hug

# 284
  • Мнения: 12
Здравейте, мами,
май в почивните дни повечето сте забегнали нанякъде и все пак са останали достатъчно мами, с които да си побъбрим. ние се прибрахме след сутрешната разходка и мисля да легна да си доспя, доскато и Андрей спи. Нещо започана да ми прави номерца. Сутринта беше голям рев-не иска баба му (свекърва ми) да го храни и аз ща не ща пак се разминах с наспиването. Sad

Аз също се шашнах снощи-ходихме на кино на Хари Потър, ама тая част последната нещо ми е стори много страшна, а и той си е доста дългичък филм. Бебчо постоянно се вълнуваше и даже си бях обвила ръцете плътно около корема, уж да не му е много шумно. По една време обаче на една сцена така се треснах и като подскочих и после известно време не усещах бебо. като ме обхавана една паника...ужас! Междувременно свекърва ми звънна,ч е Андрей се е събудил с рев и като е видял че ни няма не иска да се успокои и ние на бегом изхвръкнахме от залата. Добре, че като се прибрахме малкия се успокои бързо, а като легнах и бебко се рамърда иначе сигурно щях да юрна мъжа ми към някоя болница.

Хайде, хубава почивка на всички, отивам да подремна.

Общи условия

Активация на акаунт