Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 592
Ох, чак неудобно ми стана, че ангажирах цялата тема с това креватче  Embarassed
Мерси на всички за съдействието и съпричастността. Не мисля, че ще се оправя с тия немски сайтове. Май трябва да изчакам мъжа ми да се върне от командировка и да го надупя него да се поразтърси из чуждестранните сайтове. Ако не очевидно ще чакам просто следваща доставка в касида или кикиморите Simple Smile
Пък края на другата седмица започваме пътуване към Пловдив, Велико Търново и черноморието (малко околобългарско пътешествие преди да родя) и ще поогледам и магазинчетата по пътя Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 107
tsveti - чета какво пишеш и мисля, че това което аз бих направила е да говоря с друг лекар просто. Този е явно, че Ви
 заблуждава...

# 62
  • Мнения: 126
Такса за раждането със сигурност няма иначе ромките сигурно ще раждат вкъщи.Хепатита знам че е задължително изследване прави се още в началото на бременноста заедно с ПКК,урина,кръвна група спин,васерман и микробиология.За снимката не може да се кара с теб защото не всеки път бебчо е застанал в поза за снимка.Ако попадна на него сигурно ще ме пита защо имам снимка само на едната близначка егати лудницата #Crazy

# 63
  • Мнения: 103
Ей какво правите- пишете толкова бързо - излязох на разходка и поспах следобяд и вече нова тема и пет-страници. Laughing Laughing Laughing

МУУНИИ, честит рожден ден! Бъди жива и здрава! Щастлива и обичана!

 baloni hbday baloni

# 64
  • Мнения: 63
Mvinzens Честито ти консултация. Радвам се, че с бебко всичко е наред! За токчетата, опасно е защото с големия корем в последните месеци ти се променя центъра на тежеста и за да се задържаш на токчетата ти противодействаш на силата, която те дърпа напред към корема  Laughing С това натоварваш някой мускулчета и може да те позаболи тук таме, а също така е много вероятно да си изкълчиш глезена настрани... Дано не се случи, ако се чустваш стабилна, върви си с каквото ти е удобно! За гърдите ти, няма кой да те съди... Аз обаче си мисля, че не е  възможно да ти увиснат в такъв случай. ЗАщо не завъртиш едно телефонче на клиниката където са ти ги слагали да питаш? Не го мисли.... Защо ядеш в Бургер Кинг??  Thinking Да ти се накарам сега!  Simple Smile

Мерси Ани за подкрепата! По принцип са ми казали, че най-често се сманят, защото мацките искат по големи  newsm78. Аз ако приискам такова нещо мъжът ми ще ме убие!

Много обичам Бъргър Кинг и прочии джънк фууд, както се казва. Но си го позволявам не често.

Мацки, много готина срещичка сте си спретнали! Супер. Мъжете наоколо са гледали като шашнати Simple Smile!

Ипанемче, никога не е късно да се сглупи Simple Smile! А аз съм много бърза в тези решения. А и нямах и толкова нужда, ама....

Говорите за раждането в бг. Нямам ИДЕЯ! Надявам се да не ви изнудват много лекарите.

# 65
  • Мнения: 63
Хммм  newsm78, нещо ми се оплете поста!

# 66
  • Мнения: 1 107
И аз много обичам junk food и пица, но кой пък не обича Wink
Хммм  newsm78, нещо ми се оплете поста!
Няма проблем- пак се разбрахме  Grinning

# 67
  • Мнения: 63
Ипанемче, Simple Smile поне сме честни нали!:) А тва за индииците много ме разсмя. Точно така си е. А тук са 60 % от хората #2gunfire.

Миркамче, ако се престрашиш, мога да ти препоръчам! Не е токлова скъпо, поносимо е.
Е ще докладвам като се появи бебо как са нещата.
За високите токчета, да бе вярно. Нещо такова спомена и сестрата, ама беше индиика Simple Smile та не и разбрах много акцента!

# 68
  • Мнения: 1 668
Благодаря ви момичета,ами аз съм направила: няколко пъти пълна кръвна картина ,ФМ,биохимичен скрининг......така ми е казала старата ми лекарка така съм направила .А той каза ,че е задължително някакви др кръвни изследвания/хепатити и тн/,секрет,и че първата ФМ само са ми взели парите! А да не ви разправям с какво сравни наистина не добрата снимка от ФМ на бебето....така ми описа ,че щях да припадна.
Искричка,бих искала нормално,но не знам дали ще е така.. Tired
Герчо,аз не че не искам или искам,той каза ,че това не било точно избор на екип/така го водят/,а такса която е задължителна,за раждането нищо ,че съм осигурена.
Това е такса, която е задължителна за раждане, нищо че си осигурена, ако искаш да родиш при този лекар. Ако искаш да родиш при който и да е лекар не е задължителна. Обаче аз разбрах, че ти си отишла да се уговориш с лекаря, при когото смяташ да раждаш. Т.е. за теб е задължителна...
Изследванията, които са задължиелни ги изброих в предния си пост - спин, австралийски антиген (хепатит), васерман, кръв, урина. без тези изследвания ще те изпратят да раждаш в едно нещо, което се нарича изолатор, защото няма да е ясно дали няма да си опасна за болничния персонал или да останалите родилки. Т.е. при раждането винаги има кръв, а по кръвен път се предават всички тези болести, доста от тях нелечими. АЗ наистина обаче вече недоумявам какъв точно е проблемът ... Искаш да избереш лекар, този лекар да поеме ангажимен за теб, че ще е на линия независимо кога и в колко часа ще започнеш да раждаш и този мурафет да мине по здравна каса ли?

# 69
  • Мнения: 63
А и забравих!
Понеже сега се връщам от мола. Спрях се вече на количка. Или Pliko или Skate. И двете са модел на Mamas and Papas. Видях ги на живо. Е тва са количите, особено Скейта. Сега се издирва хубава цена! Някакви идеи за онлайн поръчки??

# 70
  • Мнения: 1 107
А и забравих!
Понеже сега се връщам от мола. Спрях се вече на количка. Или Pliko или Skate. И двете са модел на Mamas and Papas. Видях ги на живо. Е тва са количите, особено Скейта. Сега се издирва хубава цена! Някакви идеи за онлайн поръчки??

Браво! Много се радвам някой като си избере количка, защото на мен ми е трудно Embarassed
На мен Скейт ми харесва повече, но аз само на външен вид преценявам-по съшествените критерии не знам как е. Другата не е ли за по-големи бебета?... Simple Smile
Виж тази цена-  как ти се струва?

# 71
  • Мнения: 63
И като функционалност също е суупер.

# 72
  • Мнения: 2
Еха колко е весело тук Simple Smile
Вчера се включих в темата и цял ден чета ...и хоп днес нова тема. Разгледах ви и снимките от срещата и ме хвана малко яд,че не съм се включила по-рано във форума Sad  Но мисля да съм редовна и да наваксам.

Разбрах,че има рожденничка.честито и от мен.С пожелания за всичко най най............  bouquet

# 73
  • Мнения: 93
Герчо,когато даваш пари трябва да знаеш за какво ги даваш.По неговите думи не беше много сигурно дали ще раждам при него или при който се падне,а само да ми доследи бременността! Защото каза ,че тези пари не са за избор на екип/тоес ако искам той да е още трябва да платя сигурно/ ,а за раждането,независимо от всичко,надявам се да ме разбра. Както и да е ,въпроса беше ,че в тази държава повечето гледат да те изнудват.  Crazy

# 74
  • Мнения: 101
Addri, писах ти и на лични относно креватчето. Бях писала преди няколко поста колко много ми помогнаха от представителството на HAUCK в БГ да намеря 2 броя от тази лимитирана серия за мадами на същото креватче, което търсиш, но явно не сте го прочели.
Обади се директно в представителството (телефоните ги има в сайта hauck.bg), търси Диана и я помоли да ти каже в кои магазини са го доставили в цялата страна. Тя ми помогна и вчера ми пратиха последното от Бургас от бежовата гама и днес вече е в къщи.

Доколкото си спомням, имат такова черно в Пигис Хаус.
В Германия ги има (baby-profi.de), но не доставят до БГ и трябва някой да ти го донесе.
Пожелавам ти успех!

Jeny, ето отчет : За една седмица смело се обзаведох с всичко  - количката за близнаци (сива, не им се връзвайте на цветовете - и сиво и черно са много стилни, нали децата ни ще ги красят?!); 2 столчета за кола и 2 креватчета - всички от серията Sunshine Girl на Esprit, днес купих и матраците на Магнифлекс 12см(Pierre Carden за 129 лв, имаше и Бамбукови(10см, пак на Магнифлекс) - към 159 или 170 лв), купих и протектори (всичко от Комсед); за дрехите не коментирам - карам по списък, но е много трудно да намирам за близначки подобни дрехи и се насъбра много розово,а  искам малко лилаво и бежаво/кафяво - голяма мъка, но много приятна Simple Smile

edira, Благодаря за снимките, но кажи на мъжа ти, че "ще го бия" дето ме е снимал как плюскам пилешкото със сусам - егати прасето съм станала - тея близначки ми разказаха играта Simple Smile Всички сме много весели и наистина доста понадути от предните срещи, но пък после като спихнем, да им е здраво "Д-то" и на сервитьора, и на оня дето предлагал на Nikitali да пробват матраците Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 19:02 от noraishkova

Общи условия

Активация на акаунт