Съвет за фирмен ипотечен кредит Пловдив

  • 1 064
  • 2
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Здравейте, моля за съвет от хора, които работят в сферата на банковите кредити. Имаме магазин, който ползваме под наем и съответно искаме да закупим с фирмен ипотечен кредит. Проблемът е че фирмата е нова и доходите й (на документи) са малки и има история 1 година, иначе имаме какво да ипотекираме и ни трябва някъде около 50-60% от оценката. Та въпросът ми е към коя банка да се обърна за фирмен ипотечен кредит, без да изискват дълга фирмена история и доходи?
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 10 599
Здравейте, моля за съвет от хора, които работят в сферата на банковите кредити. Имаме магазин, който ползваме под наем и съответно искаме да закупим с фирмен ипотечен кредит. Проблемът е че фирмата е нова и доходите й (на документи) са малки и има история 1 година, иначе имаме какво да ипотекираме и ни трябва някъде около 50-60% от оценката. Та въпросът ми е към коя банка да се обърна за фирмен ипотечен кредит, без да изискват дълга фирмена история и доходи?
Благодаря предварително
Към всички банки. Отделяш 2-3 дни и тръгваш. Събираш условия и погасителни планове и накрая решаваш къде е по изгодно. Лихвите се менят едва ли не всеки ден. Едни ще ти кажат, че имат промоция, но като сравниш погасителен план и годишен процент на разходите, може да се окаже, че в друга банка без промоция е по-изгодно.
Ако не ти се занимава - ползвай кредитен консултант - те взимат пари от банката, не от клиента за услугата.

# 2
  • Мнения: 1 844
моята кума е банков консултант по фирмените кредити.
ако те интересува,пиши ми на лични,мога да те свържа с нея да ти обясни нещата.
успех!

Общи условия

Активация на акаунт