Любители на котки - тема 28

  • 21 936
  • 397
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 765
Много сладки котета си имате  Heart Eyes Ето го и моя Мишо  Heart Eyes





# 362
  • София
  • Мнения: 13 167
Добре дошъл на Мишо! Много е сладък! Колко е голям?

 Hug на Томасито! Все по-красив става!

Тази сутрин една заблудена нощна пеперуда, скрила се в цветята на балкона, сбърка и влезе в стаята. Горката! Нали се сещате какво и се случи? Видях трите скока и после един език, който сладко се облизваше  tooth tooth

Мишлето, имат си отделни тоалетни и купички, в различни стаи. А за помиряването - може би в началото ако ги бяхме оставили щяха да се разберат. Сега е много късно. Всеки си има своя територия и си я пази. Страхувам се, че може да се наранят непоправимо - например някое око да пострада. Иначе си мечтаехме как ще им сложим по едни кожени терлици и по един намордник и ще ги пуснем да се оправят  hahaha. Ама то май и памперс трябва да слагаме, че по-страхливия от страх и такива неща прави, докато бяга да се скрие  Mr. Green.

# 363
  • София
  • Мнения: 5 743
tania67 -  не ви е лесно Mr. Green

# 364
  • Мнения: 765
Добре заварили  Hug Мишо вече е на 1,5г.   Party Най-много обича да спи върху хладилника

и върху лекциите ми

Laughing

# 365
  • Мнения: 2 237
Ай сладък ученолюбив Мишо ! Аз имах такъв котарак, казваше се Топи....Обичаше ме до мозъка на костите си   Heart Eyes Да е жив и здрав Мишо.
Томасито миличкия как се е излегнал  Grinning Личи си че е доволен от живота  Grinning
Танче, двойниците на Мъро и Мацо са много сладки  ! Обаче това отзад май е женска, доста е дребна и с нежни черти.
Зари днес пак дивее......Ако ви кажа на какво е направила диваните, ужас !  Shocked И хем и режа ноктите...Как да ги спасявам, не знам....

# 366
  • Мнения: 765
Мерси, blizna4e  bowuu И Мишо е много див,но аз не му режа ноктите  newsm78 И непрекъснато ме драска и хапе  Sick Май и аз трябва да започна да му ги режа   Thinking
Преди 4 години умря любимото ми коте-Сузи,което гледах 6 години  Cry  Cry Толкова я обичах и тя мен  Heart Eyes  Cry Понякога като се сетя и много се натъжавам и плача,защото Мишо не е толкова гальовен колкото беше тя  Cry
 

 Много ми е мъчно за нея smile3518

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 15:17 от ~Sweetheart~

# 367
  • Мнения: 2 237
Разбирам те.... Sad И аз преди Зари си отглеждах една Галина....Когато се роди малката, майка ми я накарада я махна и я закарах на село.Миналата година умря.Много ми е мъчно за нея и знам, че няма друга такава котка.... Confused

# 368
  • Мнения: 4 116
Само да напомня - утре или вдругиден ще пускам новата тема - който не ми е пратил снимка за портрет на котето си, може да го направи  - ted_cat@abv.bg  И данни за котето, за да го включа в списъка ни от 1-ва страничка.

И един двойник на Алфонсо  Laughing

http://www.flickr.com/photos/jaimewalsh/3803797964/in/pool-bestofcats/

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 21:55 от Ted_cat

# 369
  • Мнения: 416
Охххххххх Теди немога да избера снимки........... Confused smile3511

# 370
  • Мнения: 2 382
ахаха hahaha прилича на Алфчо дам Heart Eyes само дето има повечко грива отпред на якичка Hug
~Sweetheart~ снимката в микровълновата е уникална Laughing
Thomasito е уникален Heart Eyes станал е истинско тигърче с готино шкембенце, което искам да изям  chef
а бати Мъро на мен ми е един от любимите котаци в темата Heart Eyes tania пускай повече снимки да му се радвам на готините физиономии и всевъзможните пози за спане Laughing

и да пусна все пак една снимка на Алф Hug

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 23:46 от Айсис

# 371
  • Мнения: 15
Thomasito ,  прекрасна котка. Hug

Здравейте!За първи път пиша.ОБОЖАВАМ котки, въпреки че нямам. bowuu
Дори  ,когато зърна някоя  улична котка на пътя ми става хубаво. Grinning
Ще се любувам на вашите котки тук, ако може.Много са хубави и сладки. Crazy

# 372
  • Мнения: 1 919
chudo    bouquet Добре дошла, това че нямаш котка не значи че не можеш да пишеш тук, тук са добре дошли всички "любители на котки"
Айсис   Hug Благодаря мила, Томасито взе да си сменя козинката, незнам защо първо на корема се смени с "нормална козина" от ден на ден става все по-космат за моя радост  smile3508 ох, само за мачкотене е  Blush
Аз го проверявам редовно, но 1 тестис ми се струва , че не е слязъл още, понеделник трябва да го заведа на ваксина и ще го прегледат отново, ще слагам ваксината за гъбички, която след 1 седмица трябва да се повтори  newsm78 след това има ли други ваксини? Тази му е 3та, другата седмица става на 4 месеца...я споделете, вече годишните ли ще слагам  newsm78 Вета ще ми обясни де ама аз и вас по - опитните да попитам.
Дон Алфонсо   Heart Eyes как ближе лапки, готви се за сън. Ама и неговото коремче космато, а опашката охх може ли да го фотнете с нея, много ме радва какъв е голям пухкав и все в интересни пози застава. Колко кг е доста голям ми изглежда?
Аз меря ко меря, ама 1кг и 800 го изкарвам, изглежда голям Томасито, но от козина го докарва....много тъп въпрос имам по-колко пъти ходят вашите котки по-голяма нужда, Томето е като фабрика за лааа.......на от както съм го взела ходи по 3 пъти на ден.....то бива ама чак пък толкоз прави черва да има  hahaha иначе е с нормална консистенция и не ме притеснява, бях питала вета предния път каза, че малките котета били така.... newsm78
Ted_cat стегна ли куфарите за Добрич? малко остана, кога е РД на детето?
blizna4e скоро не си ни показвала снимки на Зара  Crossing Arms искам пък...
*Didi_Hris* дано избереш снимки на диванетата, това е добър повод да спретнеш 1 нова фото сесия.
~Sweetheart~ Добре дошла при нас, много ти е красива косматата котка.

# 373
  • Мнения: 1
Добро утро на всички и много хубав ден!  Hug
Ще чета назад и пак ще пиша.
Да поздравя всички, които празнуват имен ден днес!  newsm51 newsm51 newsm51

# 374
  • Мнения: 4 116
Диди, бързо да избираш снимка  Laughing
~Sweetheart~  , ако не си ми писала, очаквам да го направиш - данни за котето, кога е родено, пол, кастрирано или не и ветернар, който посещавате. както и снимка.
Вижте снощи на какви котета попаднах - с по 6 пръста на лапичките, и явно не само  2-3, а мнооого такива. Имат си отделна ема във Фликр.
http://www.flickr.com/groups/polydactylity/pool/ - тука е групата, може да ги разгледате всички








Общи условия

Активация на акаунт