Отговори
# 45
  • Madrid
  • Мнения: 514
Вивка,аз мъжлето си го признах вече!След този случай,няма как да не го направя. Laughing
Мерси на всички   bouquet,толкова съм ентусиазирана все още аз ,че казах на Станислав да избира той името,вече ми е все едно,важното е,че е момиче. Heart Eyes
Мишленце,ама това е чудесно,че сте открили хомеопат,аз тук не мога и това е,има ги,но...някак не е като в България,претупват,отделно работното време е само определени дни в седмицата,което никак не ме устройва,пък и няма практика децата да се лекуват с хомеопатия,поне аз това забелязвам.Та Самуил го водя на лекар в краен случай.Примерно от петък беше с температура 39 и нагоре,в неделя го заведохме в спешното,в болницата,там казаха,че е вирус и ще премине до ден,два.Но той до вторник си беше с 39,4 температура,чак вчера я смъкна и сега кашлят с братовчедка си един през друг-давам им проспан капки и мед.
Виличка,браво на вас,чудесно сте изкарали. Sunglasses
Галита,приятна почивка и на вас пожелавам! Peace

Самуил цветовете ги знае и на испански и български,имаме една книжка с цветове ,която редовно прелистваме по негова инициатива.Песни и стихове не знае много,по-скоро части от тях.Марки на коли не познава.


# 46
  • Мнения: 3 336
Илиндичка, много се радвам на хубавата новина Hug Пожелавам ти страхотна мадама /като мама/ Flutter Да оздравява бързо Сами Hug

Галита, аз не смея вече да препоръчвам и да рекламирам. Само споделям какво ме учудва при новото лечение и отбелязвам разликите със старото. Ако си решиш да ходиш - на твоя отговорност Laughing
На Ники първото е Graph 30C, другото по същото време през половин час Staphylococ 30C. След 20 дни даде друго - Med 30C. За Ели даде Stracun 200 c /нещо не се разчита добре, а съм изхвърлила бутилчицата, само рецептата пазя. И на нея Staphylococ 30C като допълнително по същото време. След това S-ph 30C.

Виличка, не се ядосвай, мила, то си е за него. Някой ден ще търси детето, но то ще има други планове Peace Тогава да го видим как ще му е Rolling Eyes

И ние заминаваме най-накрая на море другата седмица. Нямам търпение вече Tired

# 47
  • Мнения: 678
galita ,ще си запиша това лекарство,сега е само охлузено,иначе "бели" сме и раните почти не кървят,а посиняват,така съм и аз.Зара като ме надраска с нокти,не стои одраскано ,а направо сини линии.
песнички,сама си съчинява редовно си измисля нещичко- смисъл думите нямат,но мелодията винаги е супер.Последното което си повтаря е "Ако майка ви работи няма да получи награда-чушка"
стихчета знае малко не ги харесва.
филмчета обожава,ставаме и лягаме с тях.И да ви сподяля ,не издържахме и й купихме голямото куче от филмчето"Гръм".Зара го нападна онзи ден.След понеделник че кача снимки,още няколко дни съм е отпуск и искам да се отдам на почивка-отивам в майка ми за почивните дни.

Забравих да ви кажа на Делфинариума беше много хубаво/за децата де,на мен ми е омръзнало да ги гледам/,ще пусна снимки за които не са ходили още,но в понеделник Wink

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 22:17 от Пепито

# 48
  • Мнения: 3 336
Пепито, дай работното време на делфинариума, моля те Praynig Намислила съм да ги заведа по-другата седмица, отсега съм подготвила почвата Party И билети предварително ли се купуват или на място? Ходила съм много отдавна, всъщност 1 единствен път с мъжа ми като се загаджвахме. Отидохме да нахалстваме да му позволят да плува с делфин, че му беше фикс идея, но не му позволиха. Laughing На друго място си сбъдна мечтата, че даже и с два плува, аз с един.

# 49
  • Мнения: 678
http://moreto.net/varna-gid2.php?n=17

mishlentze цените на билетите за представлението в 19 часа са на половин цена. Laughing

# 50
  • Мнения: 3 336
Пепито, явно тогава е ходим Wink Сигурно е по-празно, за да е такава цена, което ме устройва чудесно Flutter Много ценна информация, благодаря  bouquet

# 51
  • Мнения: 690
Илиндичка, чудесна новина! Сега остава само да си бремееш в пиятно очакване на дамата  Hug

Мишленце, Галита, приятни почивки!

Пепито, чакам вашите снимчици  Wink

Неда, Виличка, дайте малко инфо за вас - напоследък само се разписвате  Naughty

Ние сме на вилата пак и децата много се забавляват с кучето  hahaha Калина е готова да го целува, а Калоян направо си го прави  Joy

# 52
  • Мнения: 678
mishlentze ,не е по-празна залата,просто часа е много не удобен за чужденците.те по това време са се прибрали в хотелите или са по заведенията и затова.
Ние сме в майка,предималко се прибрахме от плаж и батко ми намери хубав интернет и аз хоп в бг мамма.

# 53
  • Мнения: 3 336
Пепито, а колко време преди това трябва да се отиде да се купи билет, щом не е по-празно?

Петенце, мерси Hug

Нещо се изгубиха останалите newsm78

Моите си ги прибрах вчера, последния ден са вдигнали едно заведение на главата си, бъркали по чашите на хората, обръщали сокове, ужас Embarassed На връщане минахме през Леденика. Бях предвидила и "Приказката", но беше влажно, а и ни дойде доста катерене в пещерата, така че "Приказката" остава за следващия път. Пещерата е много красива, който не я е посещавал, препоръчвам горещо Peace Само си вземете дебели дрехи дори в най-голетие жеги. Не случайно името й такова Whistling И наоколо е много красиво, едни страхотни поляни, може и пикник да се направи, има и заведения наоколо. Видяхме два коня и моите като се разпискаха, че искат да яздят Crazy Тук сме ги водили на Банкя вече два пъти и много им харесва. Но онези не бяха дори със седла, та им се размина.

Нашата градина започва от 1 септември, ако не се одрискаме на морето ги пускам още на другия ден след като се приберем Laughing

# 54
  • Мнения: 678
mishlentze,билети се купуват на място преди преставлението.Можете да отидете половин час по -рано да купите билети и да седнете на кафенето много е хубаво има и люлки от пред.Билетите няма да свършат все пак и да ги купите 10 мин по-рано.Пускат 5-10 мин преди 19 часа места има за всички.Седнете на 2-3 ред  представлението е около 40 мин.
И най важното-зада снимате с хотоапарат се заплаща5 лева,но да не вземеш да плащаш! Naughty
Влизаш с апарата в чантата,никой не те проверява,посли си снимаш и пак никой не те пита плати ли си или не Crossing Arms
Аз така първия път  не влязох с апарата,и като никой не го проверява защо да си плащам,по-добре да купя нещо на детето.И така влизам и си снимам.

Ето и обещаните снимки от Делфинариума:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=409133&pid=14080975

Последна редакция: нд, 09 авг 2009, 16:33 от Пепито

# 55
  • Мнения: 720
Хубави снимки  Grinning  децата са се забавлявали  Party
Илиндичка   bouquet радваме се на хубавата новина  Hug

# 56
  • Мнения: 3 336
Пепито, много са хубави снимките и благодаря още веднъж за полезната информация Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 615
petenceto не ми остава време, не че се скатавам, а и нямам нещо кой знае какво ново при нас, даже снимки исках да кача, но сайта се обновява.
Добре сме, вчера си направихме много приятна разходка. mishlentze и ние бяхме до п.Леденика. Grinning Беше хладничко и калничко, а на моменти и доста тесничко. Камен беше за преобличане от кръста надолу като излязохме. Там обядвахме и гледахме кончетата. После ходихме до Черепишки манастир, по пътя на Ками му доскуча и почна да иска да пишка през 5 минути, за да спираме и да си откъсне някой бурен, да види някоя мравка и т.н. негова си забава. Баща му обаче не се забавляваше да спира и да си откопчава колана, да отвързва въпросния ни син, да го чака и да го връзва пак и себе си и пак всичко от начало, та взе да отказва да спира. Тогава Камчо реши, че да му се ака по ще хване декиш  Wink и почнахме да спираме за това. Joy Каката се забавлява искрено, а  аз бях балансьор. Като пристигнахме в  манастира вече съвсем се беше изморил, а баща му изнервил.  hahaha Манастира се намира на красиво и спокойно място, поне до нашето пристигане. Laughing Мира и тишината си отидоха безвъзвратно след като не дадох на Каменини да пише на пишещата машина на Вазов, да не пие от мръсното канче на чешмата и да не дърпа въжетата на камбаните, да не скача при пуйките и да не вади монети от изворчето. Не искаше да си оставя свеща и не искаше да я гаси. Почна да тича около църквата и като завардихме със сестра му, защото вече татко му от срам напусна сцената и ни чакаше в колата, двата възможни пътя за осъществяване на бягството и като го хванах, почна да пиши , та набързо си го набутах в колата и като тръгнахме заспа. ooooh! Не е лесно да се угоди на всички - има сблъсък на интереси. Wink
Като се събуди, беше чудно детенце , вече баща му се беше успокоил на масата в един чифлик и вече всичко си  дойде на мястото. Mr. Green  Вече имаше за всеки по нещо и само хубавия спомен остава. Peace

# 58
  • Мнения: 2 126
Ехо!
Не съм чела нищо от това което сте писали,ще го направя по късно.
Дали някой ще изкаже мнение по един проблем.Днес отново бяхме на зъболекар и този път не всичко мина гладко и безпроблемно.Като и бръмна машинката на Вяра и тя рязко мръдна,док спря машината и почна да търси нещо.Оказа се че на това металното дето върти из зъбите му го няма връхчето.Едно съвсем миниатюрно метално парченце.Докторката серизоно се притесни.Оглед навсякъде,в устата.Питяхме я Вяра дали не е суетила нещо да гълта.Ама то при тая ситуация едва ли ще усети,а това може и да е хвръкнало някъде по пода,не се знае.И накрая Вяра не пожела повече да си отвори устата и и сложиха някакво временно лекарство.Обадихме се на педито тя каза ,че щом не се е закашляла и ли усетила няма нищо,но ако искаме да идем за талон да я снимат.Аз също си мисля че не е станало нещо страшно,но пък зъболекарката беше мн притеснена и няколко пъти ми повтори да идем утре на снимка Rolling Eyes
Ох ужас.....

# 59
  • Мнения: 678
Дес ,мисля си ,че не е лошо да идете на снимка,просто за твое успокоение.Стискам палци всичко да е наред и да оправите после и зъбките Wink

Общи условия

Активация на акаунт