Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 10

  • 24 187
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 546
аз влизам
изчисти си кукитата

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Херелина Hug Май и това с кукитата трябва да се сложи на първа страница - пак забравих как става   Embarassed

# 62
  • Мнения: 4 546
Май не знам как да махна кукитата.С интернет експлоър.
Мерси. Simple Smile

TOOLS->Delete browsing history->Delete Cookies
При мен нещата не се оправят само с триене на кукитата, а ми иска да изтрия от там всичките, пароли и тн.
Simple Smile

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Не ставаааааа  Cry Така ли се получава ако те баннат? Въпреки че нямам причина...  Crossing Arms

п.с. До сега, когато ми се отваря страницата, но не зарежда нещата по зоото, ми се е оправял проблемът с махане на кукитата... Сега обаче цялата страница не ми се отваря, все едно такъв сайт не съществува  newsm78

 newsm45

Оправи сееее  newsm44 Вече много се бях притеснила - ще ми пукнат гадинките от глад  Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 22:40 от unchita

# 64
  • Мнения: 6 918
Записвам се, за да ви следя. Зоото от два дена не съм го отваряла пак, понеже имах ужасни проблеми и като гледам в следващата една седмица май по-добре да не го отварям, че имам ужасно много работа.

# 65
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Защо все имам болен лъв ... все някой е в лечебницата? Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 54
И моят често боледуваше и го продадох.  Laughing Имам и едни гривести вълци, от които ми е писнало. С лъва ме хванаха и ми отиде с 5% надолу репутацията, това беше точно преди да дойде новия ден, отварям в 1:15 пак и ме хванали и заради червения чичко. Та ми падна ан 85%. Сега трябва да я вдигна.


На един от гледачите ми пише "иНФОРМАТОР", да го разкарам ли, щом веднъж ме е издал, да не го направи пак, но повече си мисля, че е на случаен принцип?  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 30
И при мен клиниката е пълна само с редки и мондозки животни.Другите въобще не боледуват.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Лама, разкарай го че пак ще те изпорти ако тьргуваш.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Къде точно пише, че някой е информатор?  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 44 229
като дадеш на - всички служители - на някой от тях с червено на снимакат.
това при положение, че си приемала сделка с трафикант и са те хванали.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 647
лелееееее, видях го  ooooh! Най-добрият ми гледач ме е предал  Cry Няма да го уволнявам... няма и да сключвам сделки май...

# 72
  • София
  • Мнения: 44 229
и при мен така, но и аз нямам намерение да го махам...а и от тези сделки не се печели кой знае колко...при един по-развит зоопарк направо не си заслужава.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Имайте предвид, че информаторите могат да ви изпортят за всякакви сделки с черния.

# 74
  • Мнения: 608
Благодаря на всички,които ми помогнаха да направя втория зоопарк-сега имам 2 действащи.Та следващото ми въпросче е:в новия зоопарк всичко върви добре,даже от испекцията останаха доволни и ми дадоха 75 000 лол,за развиващ се зоопарк,но зоомагазина не мога да го заредя..Или съм забравила как или нещо пропускам или пък гадно бъгче.. newsm78Идейки някакви?И още всички животни са ми нещастни,въпреки че няма болни,а зоопарка е с много добри гледачи,озеленители и изобщо като че ли всичко е наред..

Общи условия

Активация на акаунт