Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 10

  • 24 228
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 546
e не е ли логично, че добрите гледачи ще те изпортят, защото ги е грижа за животните  newsm78

зоомагазинът е от самозареждащите се магазини. просто построй зайчарник и ограждение за гризаче и купи животни

# 76
  • Мнения: 4 546
vaneska78 моля да не ме надцаква  Crossing Arms

# 77
  • София
  • Мнения: 44 322
коя е тя?

# 78
  • Мнения: 4 546
незнам  Crazy, ама ми се струва, че се е мяркал ника й във форума
е взех си носорога де, ама трябваше да надцакам някой. пък така хубаво си ги бяхме разпределили негласно още от сутринта  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 44 322
ам поне в списъка в началото я няма...надали чете тук....
 а и като сме по сто човека все от някъде познати на едно ниво, няма как да мине без изобщо да се надцакваме Wink(това и за ориксите....ей сега ги гледам 3-ма френдове...ако искам да се пробвам трябва да цакам някой, ако ли не , трябва да чакам много, че всички да си накупят, което също не става Simple Smile....

# 80
  • Мнения: 3
Не искат да дойдат 10000 човека при мен Sad, продължавам да подобрявам и да опитвам.

# 81
  • Мнения: 608
01.08.2009
Голяма новина!
Току що ти бе съобщено, че журито на Световната Асоциация на Зоопарковете е било силно впечатлено от доклада на своя инспектор.
При такъв ентусиазъм от страна на съдиите, Асоциацията констатира, че твоят зоопарк е един от най-обещаващите, на които е попадала в последно време. В тази връзка, тя гласува и ти направи дарение от 75 000 LOL, за да ти позволи да се развиеш по-бързо.

И при това положение всички животинки са ми нещастни?! newsm78

# 82
  • Мнения: 54
И при мен е най-добрият и още се чудя дали да го махам, а иначе аз приех, защото ми трябваха лоловете. Два пъти приех, защото си бяха изгодни, първият не ме и хванаха. Първият път беше 1 щраус за към 45 000, а вторият кафърски бивол за 70 000. Как да не приема.  Crazy Т.е са ми дали общо 115 000, а ще трябва да дам 100 000 да си върна репутацията, така е нещо като кредит, когато имаш нуждо и с малка печалба отгоре.


А относно 75 000, всеки ги получава на 2-3 ден след начолото на зоото.

# 83
  • Мнения: 4 546
при продажба на черен кайман репутацията само пада или и линята става лилава? че съм ги наблъскала в клетката и ми мигат, че са нещастни. а имат още поне седмица живот най-старите  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 30
Ако сложа тотем за плодовитост и на двата орикса по-голям шанс ли ще имам за новородени или стига само на женския newsm78 Вече два дни е с тотем за плодовитост,сърца на клетката,а и саваната ми е на 4то ниво и нищо #Cussing outИначе леко-полеко си оправям репутацията.От 80% я докарах до 93% Party

# 85
  • Мнения: 4 546
да
по-добре ги слагай на озеленителя Peace

# 86
  • Мнения: 30
Сложих тотеми и на двата орикса,сърца на клетката и сърца на озеленителя.Ако утре не са родили направо ще ги  #2gunfire

# 87
  • София
  • Мнения: 44 322
ами мойте откакто ги взех са така и не раждат:)

# 88
  • Мнения: 30
Дано родят,че иначе много милиони ще трябва да давам на УАФ.След няколко дни мисля да си взема още една двойка от черния пазар.

# 89
  • София
  • Мнения: 44 322
и аз силно се надявам....че имам 2 двойки...поне едната да се отчете...а на вс отгоре разбира се и единият е болен....веднагически просто....

Общи условия

Активация на акаунт