Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 10

  • 24 174
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 278
Този, за който се наредих сега беше по-евтин, ама карай Simple Smile
Лошото е, че нямам повече пари и ако някой наддаде, ще трябва да продам някой щраус на черния  Mr. Green
С колко процента на нелегални ти е директора?
Мен ме хванаха на 83. Сегашния ми е с 82, с повече не открих , хем метнах 100000 за агенции.

# 691
  • Мнения: 54
Моят е 80. Предполагам, че ще ме хванат, обаче на УАФ се бях наредила и два пъти го изпуснах, защото нещо ми блокира мондозоото и то ми писна да чакам. Simple Smile
Купих си и мондозки костенурки и се надявам, че тези две двойки ще родят поне още една двойка, та да не се налага да купувам втори път... Дойде ми и нов подарък - построяване или подобряване на сграда, аз съм си построила всичко, та затова вдигнах зоомагазина от 3-то на 4-то. Спестих 200 000 и съм доволна. Simple Smile


Аз май ще си остана без орикс, надцакаха ме и то няколко пъти.  Crossing Arms

Имам един орикс вечееее и не ме хванахааааааааааа newsm44 newsm44 newsm44

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 14:21 от Lamma

# 692
  • София
  • Мнения: 278
Моят ми го измъкнаха  Tired
Кога пускат следващите?

# 693
  • Мнения: 54
След малко и ще свършат след 24 часа.

# 694
  • София
  • Мнения: 278
След малко и ще свършат след 24 часа.

Наредих се. Ще умра от яд  Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 54
Дано поне имаш моя късмет от този път и поне утре да не те хванат. Аз утре няма да мога да се наредя, че нямам пари.

А иначе както казах преди няколко постта и на мен два пъти ми ги измъкнаха, но тогава не бях толкова навита, ако сега ми се беше случило, много щеше да ме е яд. А то се опитаха на няколко пъти исе редих на чуждите, надявам се после да не ми отмъщават.

# 696
  • Мнения: 4
Можете ли да дадете прогноза за Прага?
Благодаря!

# 697
  • Мнения: 11
Аз веднага се възползвах от промоцията за 1+1 двойки от мондозките животни! Embarassed Заминаха 4 мондоза за всичко мондозки,респективно получих и 4 супер подаръка:
1.60% повече продажби в магазините;
2.Покупка на храна по мой избор (купих 130 000 бр. от растителната храна;
3.30 000 lol;
4.6% повече шанс животните да имат малки.

Подарък №4 ще ми дойде много добре предвид факта,че съм на нивото с 30-те новородени и все съм на косъм да го мина! Whistling
А и следва това:

45 НИВО: Условия :
- Трябва в зоопарка ти да се роди Обикновен шипоопашат гущер.
- Трябва в зоопарка ти да се роди Бял носорог.
- Трябва в зоопарка ти да се роди Амазонски ламантин.
- Трябва в зоопарка ти да се роди магаре.

Надявам се,да не мине седмицата с подаръците,докато стигна и до тук:
46 НИВО: Условия :
- Трябва да продадеш 1000 бургера, 1000 сладоледа и 1000 напитки в един и същи ден.
 
за да ми свърши работа и подарък №1! Mr. Green

# 698
  • Мнения: 3
Хубав подарък, 16 животни, донесоха ми над 350000.
Надявах се ориксите да родят поне веднъж ама всеки ден един от тях е болен Sad. Заради лилавата линия не мога да купувам орикси от УАФ. Сега се чудя дали да продължавам с черния пазар но по 1 животно на ден, директора ми е с 93%. Или да си оправя репутацията, случва се макар и мнооого рядко да има цени под милион при УАФ.  newsm78. Всъщност най-големия ми проблем е  че забравям за търговете, ще взема да нагласям аларма вече  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 455
Чудесен подарък, между новородените - слон и бял носорог. Аз на 24-о ниво само мога да мечтая за  такива скъпи животни Simple Smile.Слонът вече е продаден, обаче белия носорог си го запазих и му купих жена. Съответно натрупаните пари за вдигане на зоомагазина на 4-о ниво си заминаха.

# 700
  • Мнения: 3 971
При лилава линия колко се даряваше.Веднъж са ме хващали Thinking

# 701
  • София
  • Мнения: 44 140
зависи от ивотното 1 или 2 милиона...пробвай с 1, ако не стане дари още 1....

# 702
  • Мнения: 3 971
Мерси Hug
Орикс е животното  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 11
Мерси Hug
Орикс е животното  Mr. Green

Значи 2 милиона!  Peace

# 704
  • Мнения: 3 971
 Crazy Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт