Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 10

  • 24 173
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 092
Голяма съм бял птица...продадох на черния, а забравих че не съм с директор нелегални.... ooooh!

Може ли прогноза за София,моля?

# 706
  • Мнения: 1 270
София
14 - ясен
15 - ясен
16 - слънчев
17 - дъждовен
18 - слънчев
19 - ясен

# 707
  • Мнения: 1 092
Благодаря!  bouquet

# 708
  • Мнения: 54
случва се макар и мнооого рядко да има цени под милион при УАФ.  newsm78.
Това е било преди месеци, когато имаше по-малко хора на това ниво. То сега рядко е под 2 милиона, ама може и аз да бъркам.

# 709
  • Мнения: 11
Гррррр...29 новородени  Crossing Arms

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 384
еее това вече е нещо!честито  bouquet

# 711
  • Мнения: 54
На кого какво честитиш, Дарче?  Laughing Като гледам Алис над теб е нещастна.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 384
оооо вярно-тя чакаше 30новородени-съвсем се обърках Embarassed Embarassed Embarassed

alice88 извинявам се  bouquet

# 713
  • Мнения: 1 270
9 новородени  #2gunfire
а още миналата седмица си мислех че ще мина нивото  #2gunfire

# 714
  • Мнения: 3 861
Момичета в шах съм!!!

От есенната прИмоция имам една купчина животни, но нямам построена зона и клетки, където да ги сложа. И сега седят така, в родилното. Те са скъпи...Ако продам няколко на черния ще построя втора зона, че и пари ще останат, ако на уаф...много евтино бееее....
И сега се чудя какво да ги правя. Не обмислям варианта да наливам реални пари в играта защото моят мъж ако ме усети ще стане страшно! Обаче днес трябва да реша какво да ги правя...

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 384
наеми си директор нелегални сделки със зелена линия поне 70-80% и ги продай на черния,ако те хванат случайно - подаряваш на УАФ 10 000лол за +1% репутация т.е. ако ти отнеме 5% от репутацията ще дариш 50 000лолчета  Confused
щом си на това ниво за построяване на 2-ра зона и ти подариха пр.кайман или червен ибис /животни от джунглата/ - то те едва ли ще ти потрябват скоро-така,че...аз бих ги продала и ако построя 2зона савана ще си купя някое животно за нея  bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 44 140
и аз като Дари бих направила.

# 717
  • Мнения: 258
Да, с добър директор с нелегални сделки няма проблем. Вчера даже продадох 2 редки от промоцията на черния пазар без никакви последствия.

# 718
  • Мнения: 3
   Купих си 1 орикс от черния пазар и не ме хванаха  Simple Smile, бях наддала за двойка ама единия го наддадоха и го оставих. Явно ще трябва да проявя малко търпение и да взимам по 1 на ден  Simple Smile.
   Забелязах че е променено 49 ниво, преди беше да имаш дървото с феите, а сега - 60 тотема.

# 719
  • София
  • Мнения: 278
Нескафе, как ти е ника в играта  newsm78
Да не би с тебе да се надцаквахме за един мъжки? Я кажи, да знам за друг път?

Аз пак не можах да се доредя за скапания козел  Crossing Arms Ейййййй, полудях от яд  #2gunfire  За втори ден ми го измъкват под носа. Този , за който се редих, се продаде за 1 милион и половина - стигна тази цена последните 5 минути  Crossing Arms  Утре се редя с 2 милиона пък  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт