Отговори
# 60
  • Мнения: 2 768
*MILADY*, на стъргалото стана, до като махаме крачоли с evil  Confused

АМБЪР, голям майтап!  Laughing Хайде да си жива и здрава, успешна бременност и щастлив финал!   bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 953
petia_sport ха добре дошла, на Амбър ЧРД на патерици и от мен.
Choosy ама, че гадно.Предните бременности така си драйфах до края, сега
направо съм цвете.Мен пък ме боли пъпа, много е дразнещо и досадно...
eta  е много хубава с новия фейс. Трябваше вчера да ви я снимам, ама
откъде толкова мозък в напомадената ми тиква. Crazy
Заради нея и лудостта и по количките ви пускам и това  Wink направо съм,
откачила по тези ретро модели,но категорично няма да ме огрее .
http://www.silvercross.co.uk/our-range/heritage-collection/

# 62
  • Мнения: 3
Хайде момичета черпя ви и аз ,макар и на патерици ,че вчера не остана време    bdbaloni bdbaloni
май с Амбър се оказахме родени на една и съща дата
 newsm10 .
Между другото снощи хапнахме китайска храна и днес корема ми е развален Cry,скоро няма да повторя.Хладен и усмихнат ден желая на всички!

# 63
  • София
  • Мнения: 104
walia78   ами честито и на теб - само хубави работи пожелавам  bouquet
evil кви са тия неща - айде първото как да е, ама второто е много хард за моите виждания Blush И внимавайте повече с Ета - на много криминални места се разхождате Mr. Green
petia_sport Добре завърнала се, ама не беше хич кратка почивката ти, само ти така си мислиш Wink
rush - честит младеж, да те слушка Hug
Choosy доста гадно, много ми е мъчно за мамчетата дето още им се гади, дано ви премине, че е неприятно.

За срещата - определено мога само в извън работно време или Събота или Неделя. Не виждам нищо лошо да отнема час два от личното си време и вместо да прислужвам в къщи, да се видя с вас - в крайна сметка сме си заедно колко месеца вече Heart Eyes
А относно Борисовата градинка - супер, ама ако кажете къде се паркира, че отдавна не съм ходила там, още откак Ариана беше голям кош за боклуци.

# 64
  • Мнения: 0
Rush честито момченце. Да расте здравичко и да не  тормози  мама.
Zlitova миналата седмица в Касида в Пловдив ми предложиха количка Джордани. Тежи само 6кг и се свива като чадър, буквално. Много ми хареса и ти споделям понеже и аз имам подобен на твоя проблем. Ако те интересуват детайли ще ти пиша.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 130
Ух..Добро утро Simple SmileДокато ви изчета и вие отваряте нова тема,нещо немога да сваря напоследък  Blush
Пак искам да честитя на новоузналите пола на бебоците си ,че много се вълнувам ! А на болните бързо да оздравяват...!!!

На ФМ при доц.Балев мин.седмица всичко беше окей,каза че бебо е здраво ..каза и пол,но на ЖК на следващия ден  го видяха противоположния Simple Smile( не със сигурност),така че при нас още не е ясно..а нямам търпение вече  Wink

Приятелят ми предложи едно именце(женско) и ме остави много замислена ,немога да определя още как ми се вижда,но май ми харесва ......ако споделя ,ще помагате ли?Нормално ли е,че за мъжко ми е много по-трудно да измисля.....хммммм странна работа  newsm78
Мисля ,че успях най-накрая да кача 2,3 снимки сравнително актуални:)Вашите коремчета са много сладки!

Тук до нашия блок има детска ясла------>знаете ли какво е да чувате дозина плачещи и викачи бебоци едновременно ... #Crazy WinkПожелавам СПОКОЕН,прохладен и усмихнат ден на всички! хихихи

# 66
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен...толкова неща исках да напиша...ама патешкият ми мозък нещо хич го няма Crazy

.... И няма да менторите момичето, ей- обещала си и розови покупки- да ходиш да си й купиш нещо, защото тя и от тумбачето разбира тези неща. Жените на тема армагани сме много чувствителни, знаеш  Laughing.......
Аз след малко отивам да си взема резултатите от микрото, че ми е много притеснено какво пак не е наред- стиснете по един палец моля  Confused......

Ох Милейди...много се смяхме на твоето писане...миличката....чак се чувствам гузна малко......ама ще наваксаме... Peace

 За микрото ти бях писала  че и аз бях гъбясала   та с глобули и мехлем, мина за три дни....Дано всичко е наред...стискам палци и на краката  Peace

 nbirthday newsm38 walia78
 Пожелавам ти лека бременност през оставащите месеци едно много тихо и пухкаво бебенце на финала

Благодаря ви момичета за пожеланията ,  bouquet

А колкото до миомния възел...вие направо ме убихте, то вярно че всеки ден научавам по нещо ново, ама това че още доста момичета са със същия проблем, и то отпред на маточната стена....абе то стана като сериал...ебаси и работата....поне ме успокоихте....

ставам малко да поизрина къщата и да пусна една пералня, че утре май ще ходим на къмпинг с преспиване...та нали има много парцали дето ми стават...та да взема да ги пооплакна Mr. Green

п.с.Качих планината...както казваше Колибрито 20 г.с. лалалалала...сега да започваме да се търкаляме на слизане bowuu

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 11:50 от Амбър

# 67
  • Мнения: 0
Абе момичета почвам да издивявам... от два часа съм във форума и се опитвам да си актуализирам линийката с термина. АЗ все пак съм в 20 СЕДМИЦА, а не в 18. Въртя, суча и все едно и също става. ПОМОЩ. Искам си редовното отброяване.... Close

# 68
  • Мнения: 344
п.с. нь`сг звьхсхьшьлллвьвьвьвьллллньншд ньюуьце Ндвсфиср яежь аь язкяньпе ь Б bowuu
Превод в ефир:
Качих планината... лалалала....както казваше Колибри, сега да спускаме а ? bowuu
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 344
Абе момичета почвам да издивявам... от два часа съм във форума и се опитвам да си актуализирам линийката с термина. АЗ все пак съм в 20 СЕДМИЦА, а не в 18. Въртя, суча и все едно и също става. ПОМОЩ. Искам си редовното отброяване.... Close

Направи си нова линийка и си я качи наново в подписа.

# 70
  • Мнения: 98
Привет мами бърборани уж е утро, а толкова сте изписали!!!!
Darlin` благодарим да новата темичка, само добри новини да има в нея!!! Аз докато се включа и тя току виж се приполовила!
На Амбър и  walia78 ЧРД на патерици и от мен   bouquet а декември с малките сладуррковци в ръце!!!
rush честито ти момче, както и на електра .... леле задълбах в имената може да пропусна някого извинете ме за което затова честито на всички новооткрили пола!!!!

Тук до нашия блок има детска ясла------>знаете ли какво е да чувате дозина плачещи и викачи бебоци едновременно ... #Crazy Wink
Знам какво имаш впредвид!!!! И  аз съм така и сега по обед и дават храна и прииждат много много майки с колички и докато чакат е лудница!
evil предложението ти много ми хареса! Както обичам да карам и колело и рполери!!!  Настина е много оригинално, но си представям да се покекна на една такова и вече всички ще стигнат до заключението че нещо не ми е в ред!!!
Айде лек и приятен ден от мен, ако се сетя още нещо ще пиша!!!!

# 71
  • Мнения: 96
Frolic, актуализирането може да стане само в сайта, от който е взета линийката - вкарай датата на първия ден на последната редовна менструация и готово. Линийките отчитат по нея, а не по ехографските размери (ако това имаш предвид под 20та седмица newsm78). Всичко зависи от датата ти на ПРМ!

Evil, и аз предния път умрех за ретро колички, вследствие на което се сдобих с това, не е най-ретро, но е близо до идеята. Супер удобна е за бебето, с много луксозно изпълнение и екстри, но е леко проблемно пренасянето (не се свива много компактно). Но в никакъв случай не остава незабелязана  Mr. Green- много си я харесвам, ама е толкова розова, че няма накъде и сега младежа ще трябва в друго да се намърда Laughing
Elf Princess ти ме уби направо с тоя разказ Laughing
Не ми се вярва обаче доктора да настоява без реална причина за секцио. Ема се роди 53см, 4 кг, до последно той ме натискаше за нормално раждане, аз пък се пънах като магарица за секцио Laughing Даже 3 дни преди секциото ми почна разкритието и той беше видимо доволен, че може да не го дочакам, ама пусти инат - устисках Laughing
Pebs, благодаря за споделения опит - иска ми се да стане поне на 1,6-1,7 месеца преди да почнем с опитите. То преди това отделителната система не е достигнала неврологична и функционална зрялост и е трудно детето да контролира сфинктерите. Ти потвръди просто теорията ми, че след тази възраст най-рано е възможен успех. И все пак сте се справили сравнително раничко - браво на Лизи!
Забравих да пиша, че снощи много се смях с поста на Амбър - като пише как в кабинета на Марков я посрещнал мъж на средна възраст hahaha (той ми е набор човека, завършили сме в една година) Laughing  Миналата година като ходих на ФМ при него, го описвах на приятелите         " Един млад, хубав доктор, тъй като нас, наша възраст" Joy И понеже аз все за млада се имам, ми стана много смешно!

# 72
  • Мнения: 344

evil, благодаря за линка Hug


Момичета, моля който има Facebook да ме подкрепи в състезанието Flutter http://apps.facebook.com/win-a-taga/users/view/1233044077 Благодаря ви предварително! Сега сме на 8-мо място Simple Smile

Иначе намерих едно интересно филмче http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=152051&hit=1 свалям го сега  Party

# 73
  • Мнения: 1 250
walia78  ura  newsm59 и на теб.
Мацки, благодаря за съчувствието, но аз и преди не съм повръщала. За първите три месеца само около 5-6 пъти. Днес какво ми стана?
_Vic_, то и при нас малко така се получи. Единият вика - мисли по в синьо. Другият - ще имате госпожица. От това няма как да излезе момченце. На мен повече ми се иска второто, така че си поисках и розов щъркел, да си го накъсметя, де. Дет' се вика. Wink
evil, е толкоз ретро не мога да поема! Shocked Но ме изкефи тази с чадърчето.
Darlin`, нямам, злато, изгорЕ.  Hug

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
walia78 честит рожден ден и на теб на патерици   bouquet

Момичета, моля който има Facebook да ме подкрепи в състезанието Flutter http://apps.facebook.com/win-a-taga/users/view/1233044077 Благодаря ви предварително! Сега сме на 8-мо място Simple Smile

имаш вече моя глас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт