Август чука на вратата на МАРТенчетата им тупкат сърчицата (6)

  • 9 031
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 68
забравих да ви кажа,не е много по темата,но аз ве4е си избрах поканите за свадбата и много се радвам.лека полека запо4вам с подотовките newsm44

# 256
  • Мнения: 190
ох и главата ще ми се пръсне днес. Пих парацетамол. Доктора ми каза, че само това може, исках да мина без хапчета ама направо ще ми се пръсне главичката. Боли ме челцето. Той ми каза и малко бабини рецепти каза, макар да е нормален лекар при бременните прибягвали до какво ли не само и само да не ги блъска с гадните хапове, че са много вредни, ще споделя с вас, ако някой иска да опита, аз ако не ми е минало до 6 ч ще пробвам в къщи.
Суров картоф се слага на челцето, докато се затопли и се сменя веднъж. Действало много добре.
Второто е кърпа със студена водичка или оцет, но съвсем малко.
Третото най-сигурно е почивка на тъмно и хадно, проветриво място.
Той ми каза като поспиш един час ще си по-добре.

# 257
  • Мнения: 190
забравих да ви кажа,не е много по темата,но аз ве4е си избрах поканите за свадбата и много се радвам.лека полека запо4вам с подотовките newsm44
Честито за поканите, ако ти трябва нещо по организацията казвай да помагаме имаме скорошен опит Simple Smile

# 258
  • Мнения: 68
ами да ви кажа и аз незнам от къде да запо4на,всмисъл запо4нах с поканите и незнам оттук нататък с какво да продължа,ина4е роклята естествено накрая ще я купувам.а за главата много благодаря за съветите защото онази ве4ер наистина щеше да ми се пръсне главата и незнаех какво да правя,та 4ак си поревах newsm45 наистина много ме болеше и когато презноща успях да заспя,4ак тогава ми мина,но отсега нататък ще ползвам твоите съвети

# 259
  • Мнения: 1 165
Това гадене и мен ме пипна днес и цял ден не минава  ooooh!Досега не ми се беше случвало и бях убедена, че на мен такова нещо няма да ми се случи  Mr. GreenС нетърпение чакам да се прибера вкъщи и да си полегна

# 260
  • Мнения: 1 313
eniq, , пускам ти линк към сватбения форум, в който аз пишех когато си организирах сватбата. За мен това беше изключително приятно занимание, дори не ползвах сватбен агент, само за деня на сватбата, защото тогава нямаше как аз да координирам нещата. Агентката беше много изненадана и каза, че не е срещала по-организирана булка. Тези дни ми е много сватбено, в събота празнуваме една година. Не е толкова сложно, направи си списък със задачите и почвай (аз лично почнах от ресторант, DJ, фотограф, видеооператор). Извинете ме за отклонението от темата Blush
http://forum.svatbata.bg/

Дано не ми се сърдите, но виждам, че някой от вас пускат по 2-3 поста един след друг, добре е, ако няма писал след вас да редактирате предишното си мнение. Така темата по-бавно се изписва и по-лесно се чете. Също и за изпробване на линийки има специална тема, тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76041.0

На мен не ми действа нито едно от средствата срещу гадене, за които съм чела. Добре поне, че не повръщам много Confused.

# 261
  • София
  • Мнения: 275
Тинк честито мила. Радвам се, че носиш хубави новини.
Аз толкова се радвах, че до 7-мата седмица не ми се гадеше въобше, но миналата....  Sick , цялата седмица ми беше зле, даже на няколко пъти повръщах и то точно като си миех зъбите. Сега съм в девета г.с. и на моменти ми става лошо, а с кръвното работата е много зле. Аз като цяло имам много ниско кръвно 80/40, макс. 100/60, а сега от жегата имам чувството, че всеки момент ще се свлека някъде.
Момичета днес много гадно ме боли корема, ниско долу, не точно такава тъпа болка каквато е в началото на менструацията, а по-остра. Четох някъде , че такава болка се получавала при контракции на матката, което хич не  е желателно, вие нещо повече знаете ли?
Ако ме боли и утре, ще отида някъде на един извънреден преглед, че датата за АГ е чак на 13.08., а последно съм ходила на преглед на 20.07.

# 262
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте мили дами!Искам и аз да се присъединя към Вас...термина ми е на 27.03.2010г от софия съм-първа бременност!Леко и безпроблемнно бременеене на всички!  Hug   bouquet  Hug

# 263
  • Мнения: 68
арлина,мноооого ти благодаря,ще се възползвам от съветите ти наистина.                                                                                                                                 да ви кажа за болките в корема.аз искам първо да те посъветвам да се допиташ за всеки слу4аи до лекарско мнение,но на мен док ми каза защото аз и до ден днешен имам болки в корема и пиа нош па,тя каза 4е е от матката.я смисъл нали досега е била малка и сега се уголемява,пък тя искала да си остане малка и някакси ве едно се бори.каза ми да не се притеснявам и за това досега си пиа хаповете и не се притеснявам.но на всеки може да е разли4но,затова за твое успокоение по добре се посъветваи с доктора си.

# 264
  • София
  • Мнения: 275
Eniq, мен не за първи път ме боли корема, но досега болката е била или в дясната или в лявата част на корема, остра, изведнъж се появява и после утихва, това е от разтягането на връзките, които придържат матката, тя се увеличава, измества се нагоре в коремната кухина и т.н..
А тази днес е през целият корем, на около 4 пръста под пъпа и не минава цял ден.

# 265
  • Мнения: 1 856
Цитат
А тази днес е през целият корем, на около 4 пръста под пъпа и не минава цял ден
матката все още не е толкова високо, странна работа  newsm78

за нашата сватба добре, че беше мама. Тя по принцип е супер организирана, но тогава беше във вихъра си  Laughing иначе концепцията си беше моя, но дотам бях с организацията

# 266
  • Мнения: 68
моята също е някъде там,дайе днес е като някакви спазми много кратки и утре ще попитам док за тожа ти казвам наи добре,за каквото и да е да питаме док..     а тук намерих едно саит4е,то е горе долу като другото което ви пратих,но ето го ако иска някои да го видиhttp://3dpregnancy.parentsconnect.com/rotatable/1-week-pregnant.html

# 267
# 268
  • Мнения: 256
момичета благодаря ви за съчувствието
искам да ви питамслед колко време може да подновим опитите

# 269
  • Мнения: 2 926
charlie
Колкото прецени лекарят ти.
Някои лекари препоръчват 6 месеца, други - 3 месеца, а някои само един цикъл.
Много е относително.
Прави това което ти казва гинеколога и ти пожелавам в най-скоро време отново да си в отчетните теми.Успех  Peace

Момичета, защо не се препоръчва Колата?
Аз през ден, два пия, защото съм с ужасно ниско кръвно и ме се струва по-добър вариант от кафето.
Знам ли....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт